dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

2 699 zł50 m² 53,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament, najwyższy komfort, unikalny design wnętrza i mebli, pełne wyposażenie Bosch, wysoka funkcjonalność, obszerne szafy w przedpokoju i w sypialni. Wymarzone mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Międzylesie

Międzylesie,Warszawa

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Międzylesiu. Do wynajęcia mieszkanie w domku jednorodzinnym dla młodego małżeństwa. Mieszkanie znajduje się niedaleko stacji pkp i sklepu Biedronka. Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

2 400 zł57 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowocześnie wyposażony trzypokojowy apartament ( 57 m2 ), gotowy do zamieszkania, wysokiej jakości wykończenie, słoneczna zachodnia strona, bardzo cichy - 200 m od następnych bloków. Apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janiszowska

Włochy,Warszawa

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:nie

Wynajmę lokal użytkowy. Najchętniej na biuro. Wszystkie pomieszczenie odświeżone, wykładziny na całej powierzchni, drzwi wejściowe witrynowe, łazienka z dwoma umywalkami, bez mebli, 3 łóżka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 28 m, oddzielna, widna kuchnia, pokój 19 m. Mieszkanie w dobrym stanie, umeblowane i sprzęt agd. Dobra lokalizacja, dogodne połączenia z Centrum. Mieszkanie przy Grójeckiej, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

360 000 zł47 m² 7 594,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe (600 m od Ronda Wiatraczna), po generalnym remoncie o łącznej powierzchni 47,40 m2. Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń co widoczne jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 999 zł70 m² 28,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, przestronne, wygodne, dwupoziomowe mieszkanie. Na kameralnym, bajkowym wręcz osiedlu dwupiętrowych domów wielorodzinnych z ogródkami i starodrzewiem Plac zabaw, garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

410 000 zł49 m² 8 410,26 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania mieszkanie w samym centrum Warszawy na ul. Krochmalnej na XI pietrze. Mieszkanie w pełni rozkładowe, po remoncie, kuchnia i łazienka w pełni zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzcinowa

Włochy,Warszawa

285 000 zł48 m² 5 876,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie-studio 48,5 m2 na Starych Włochach w pięknej zielonej cichej okolicy, wokół domy jednorodzinne. Mieszkanie słoneczne na 1 piętrze, duży balkon, widok z okien na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budrysów

Grochów,Warszawa

370 000 zł60 m² 6 218,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie położone w cichej, spokojnej, pełnej zieleni okolicy. W pokojach na podłodze parkiet. Kuchnia widna z wyposażeniem. Okna pcv z kierunkiem płd./zach. i płn./wsch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wandy

Saska Kępa,Warszawa

700 zł12 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia samodzielny pokój w mieszkaniu na Saskiej Kępie na ulicy Wandy. Pokój umeblowany w standardzie, internet bezprzewodowy. Pokój jest samodzielny na jednym z końców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobra lokalizacja w samym centrum. Dogodny dojazd zarówno samochodem jak i środkami transportu miejskiego. Lokal biurowy w budynku mieszkalnym z osobnym wejściem. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Gocław,Warszawa

469 000 zł71 m² 6 605,63 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Okazja! Mieszkanie w zadbanym budynku na Saskiej Kępie. Nowa elewacja, zadbana klatka schodowa. Szybki dojazd komunikacją miejską do Centrum - nie więcej jak 10 - 15 minut. Po sąsiedzku szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marysińska

Anin,Warszawa

435 000 zł44 m² 9 886,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękne, ustawne, dwupokojowe mieszkanie (43,75 m2) w najpiękniejszej i najlepiej skomunikowanej części Starego Anina. Spokojna, willowa, zielona okolica oraz zabudowa jednorodzinna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe (42m2), sady Żoliborskie. Bardzo dobry punkt komunikacyjny (tramwaje, autobusy, metro - dojazd do centrum ok. 10-15 min.). Mieszkanie ciche, dobrze nasłonecznione (strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

286 000 zł38 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Okazja! Budynek po remoncie i wymianie instalacji. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Bliski Park Skaryszewski. Dojaz do Centrum i Metra - 10 - 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł61 m² 81,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ciche,sloneczne , blisko centrum , idealne polaczenia komunikacyjne, garaz podziemny , nowo wykonczone,czesciowo umeblowane agd ( pralka, lodowka , piekarnik ,plyta indukcyjna )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

340 000 zł44 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam bardzo ładne mieszkanie znajdujące się na Ochocie przy ul. Skorochód-Majewskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze (w bloku 8. piętrowym). Blok niedawno został w pełni wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waliców

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania przytulne, bardzo ładne mieszkanie w centrum Warszawy (waliców 20) idealne dla studentów, osób pracujących bądź rodziny. Na podkreślenie zasługuje lokalizacja. Blok mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bieniewicka

Marymont-Potok,Warszawa

1 500 zł23 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 23m2. Doskonala lokalizacja(ul. Bieniwicka)- 5 minut do metra Marymont. Blisko park, sklepy, poczta, centrum handlowe Arkadia, bazarek. Sąsiedztwo ciche spokojne, okolica zielona. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Cena obejmuje miejsce w garażu podziemnym i ogródek.Całkowicie wykończone, jasne mieszkanie z dużym ogródkiem (74m2) w cichej, spokojnej okolicy. Idealne dla osób z małymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Artura Zawiszy

Wola,Warszawa

1 950 zł45 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogólne informacje o lokalu: mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym (salon - 17m, sypialnia - 10 m, aneks kuchenny - 7 m, łazienka - 4m , przedpokój - 6m) + loggia 1,5 m Powierzchnia: 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne, zadbane mieszkanie, do wynajęcia od zaraz (rok 2004!). Blisko dworca Wileńskiego, w pobliżu także zoo,park praski, blisko sklepy oraz restauracje, supermarkety takie jak Carrefour oraz Tesco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, 46 m2, znajduje się na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Z balkonu widać nowoczesny, atrakcyjny plac zabaw, fontannę i zieleniec. Blok o bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

435 000 zł72 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam Mieszkanie 4 pokojowe pow.72m2 plus 2,6 m2 piwnica. Mieszkanie położone na 7-piętrze w budynku 11-piętrowym. Rok budowy 1980. Lokal po remoncie: nowe okna, drzwi wewn., glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealne mieszkanie dla pary z dzieckiem i osób samotnych. Duży i bardzo ustawny pokój dzienny połączony z kuchnią. Łazienka połączona z wc oraz sypialnia. Pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł58 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament został zaprojektowany przez architekta w bardzo wysokim standardzie i ciepłym klimacie. Jest on zlokalizowany w doskonałym punkcie komunikacyjnym okok ch Klif oraz Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 550 zł44 m² 34,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bardzo ładne, ciche mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Urządzona, zabudowana kuchnia, pokoje nieumeblowane. Super lokalizacja, bliskość sklepów, komunikacji miejskiej i centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, świeżo skończone mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Puławska 111. Elegancki, nowoczesny budynek, tętniący rytm życia stolicy, zaciszny XVIII-wieczny park i historyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Neseberska

Mokotów,Warszawa

395 000 zł55 m² 7 221,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opis mieszkania: sprzedaż w związku z wyprowadzką z Warszawy: 3 pokojowe mieszkanie własnościowe na Dolnym Mokotowie, na Stegnach, o powierzchni 54,70 m2. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waliców

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł50 m² 50,51 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 49,4m2 w blok na kultowym osiedlu Za Żelazną Bramą przy ul. Waliców 20, 3 pokoje Mieszkanie od strony wschodniej. W pełni rozkładowe. W pokojach i przedpokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie. W pełni umeblowane dwie przestronne szafy, łóżko, stół, krzesła, sofa, tv. Kuchnia - aneks wyposażona i umeblowana, a w niej nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

240 000 zł34 m² 7 121,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 33,7 m2 (240000) praga północ/ targowa Bezpośrednio! Nowa atrakcyjna cena Świetna lokalizacja. Dojście do stacji metra Warszawa Wileńska około 4 min (planowany termin ukończenia koniec 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

1 750 zł37 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, oddzielna, widna kuchnia Miesięczne opłaty -czynsz 498,00 pln ( w tym zaliczki ciepła , zimna woda oraz opłaty eksplatacyjne) -czynsz za wynajem 1250,00 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Węgierska

Ochota,Warszawa

360 000 zł37 m² 9 822,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Parter w czteropiętrowej kamienicy z 1959 roku. Mieszkanie po remoncie (nowe instalacje, nowe tynki, drzwi wewnętrzne i wejściowe-antywłamaniowe, rolety) Bardzo dobra lokalizacja (blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie do wynajęcia od początku lipca. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i hallu, ekspozycja okien północno-wschodnia. W okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

1 300 zł54 m² 23,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Cena najmu: 1300pln/m-c + opłaty (czynsz wg aktualnych stawek wspólnoty520zł gaz, prąd, usługi telekomunikacyjne do wyboru we własnym zakresie). Kaucja: 2000pln. Do wynajęcia piękne, luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliskiego

Boernerowo,Warszawa

3 000 zł95 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone dwupoziomowe mieszkanie na Starym Bemowie. Na każdym poziomie jest łazienka, tv. Dodatkowo na wyposażeniu lodówka, zmywarka, pralka. Do dyspozycji podziemny parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmę 2-pokojowe mieszkanie (52m2) z miejscem postojowym w garażu - Ursus przy ul. Ryżowej. Osiedle ogrodzone i strzeżone (stały monitoring, podgląd z kamer również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, ciche w pełni umeblowane mieszkanie na X piętrze budynku wielorodzinnego. Balkon z widokiem na centrum i Żerań. Do wynajęcia od 1.07.2012r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solariego

Ochota,Warszawa

1 400 000 zł96 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam bezpośrednio bardzo ładne mieszkanie położone w zabytkowej części dzielnicy Ochoty. Bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy. Mieszkanie rozkładowe, okolica spokojna z dużą.