dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Filtrowa

Filtry,Warszawa

479 000 zł21 m² 22 809,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w cudownej okolicy jakimi są Filtry na Warszawskiej Ochocie. Lokal znajduję się w przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Henryka I Brodatego

Ursus,Warszawa

629 000 zł52 m² 12 204,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Na Skraju przy ul. Henryka Brodatego w warszawskim Ursusie. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaorskiego

Ursynów Północny,Warszawa

1 640 000 zł101 m² 16 237,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, które stanowi odrębną własność, zlokalizowanego w najlepszej dzielnicy do mieszkania - Ursynów Północny na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

1 198 900 zł63 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem | 63 m | Dwustronne | Pola Mokotowskie / Metro / Tramwaje Atuty nieruchomości: lokalizacja - kluczowy atut oferty Metro Pola Mokotowskie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Praga-Północ,Warszawa

650 000 zł59 m² 11 017 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji dzielnicy Praga Północ , na Osiedlu Kijowska - przy Alei Tysiąclecia 151. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pożarowa

Targówek,Warszawa

537 000 zł45 m² 11 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje 45 m Targówek - ul. Pożarowa Poddasze 3 pokoje, 45m2 ( kw) po podłodze prawie 60m2, targówek. Lokal nowy z 2024 roku, jasny i przestronny lokal o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

529 000 zł27 m² 19 313,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Pomyśl o miejscu, które będzie Twoją oazą spokoju, a jednocześnie pozwoli Ci korzystać z pełni miejskich udogodnień. Kameralna kamienica z duszą, bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 750 000 zł146 m² 11 986,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 5-pokojowe mieszkanie o doskonałym, funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Ursynowa na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szegedyńska

Wrzeciono,Warszawa

2 190 zł25 m² 87,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szukasz małego mieszkania w zielonej okolicy? Oto kawalerka na warszawskich Bielanach - świeżo po odmalowaniu. Mieszkanie do wprowadzenia od 5 grudnia 2025 najem okazjonalny właściciel nie zgadza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grenady

Wola,Warszawa

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Grenady 8a na warszawskiej Woli, położona w nowoczesnym budynku i idealną komunikacją z centrum miasta. Nieruchomość: kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

1 500 000 zł99 m² 15 151,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Jeżeli szukasz przestronnego miejsca do życia, zależy Ci na zieleni za oknem, ale nie chcesz rezygnować z dobrej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie. Prezentowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

899 000 zł51 m² 17 627,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Rozkładowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

537 000 zł45 m² 11 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje 45 m Targówek - ul. Oliwska 1a Poddasze 3 pokoje, 45m2 ( kw) po podłodze prawie 60m2, targówek. Lokal nowy z 2024 roku, jasny i przestronny lokal o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

546 000 zł36 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja. 2-pok. mieszkanie 35,7 m2 z loggią, ursus, herbu Oksza 14, garaż, smart home, ochrona. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m2 z loggią (4,7 m2), położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 368 180 zł124 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W dzielnicy Wilanów-Zawady do sprzedania są 3 mieszkania, które można nabyć (1) w standardzie deweloperskim (czyli do wykończenia) w cenie po 11000 zł/m2, albo (2) po kompletnym wykończeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 375 770 zł125 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokal o powierzchni 125,07 m2 kosztuje 11 tys. zł/1m2, (1375770 zł) a ogródek kosztuje dodatkowo 187605 zł. Lokal jest na parterze z bez barierowym wyjściem na ogródek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

900 000 zł37 m² 24 324,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 37 m na Woli - ul. Kolejowa, 3. piętro, inwestycja nu! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

9 000 zł62 m² 145,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng|ru Zostań pierwszym najemcą! Do wprowadzenia od stycznia. Wysokiej jakości mieszkanie usytuowane W prestiżowej inwestycji strefa bohema - nowa praga. Ponadczasowy design | Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

799 000 zł85 m² 9 433,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis :na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84,7m2 z garażem i udziałem w gruncie Idealne, rozkładowe mieszkanie dla dla rodziny / osób pracujących zdalnie /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Ursus,Warszawa

728 100 zł60 m² 12 175,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Ursusie skorzystaj Z wielkich promocji na koniec roku! Limitowana oferta świąteczna, w tym także na miejsca postojowe w hali garażowej! Bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum. Prestiżowa lokalizacja - u zbiegu ul. Wilczej i Marszałkowskiej. Reprezentacyjna, zabytkowa kamienica; zadbana klatka schodowa; winda; zamknięte podwórze. Piękne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

1 240 000 zł44 m² 28 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż w pełni odnowione mieszkanie w kameralnej, przedwojennej kamienicy na Starej Saskiej Kępie. Lokal po generalnym remoncie instalacji i wykończenia, wykonanym wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Metro Stokłosy | Ciche i słoneczne Polecam Państwu przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe , położone w znakomitej lokalizacji tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

890 000 zł53 m² 16 808,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zamieszkaj komfortowo, w przytulnej przestrzeni, w świetnie skomunikowanej okolicy Bemowo, ul. Wrocławska 8a Rozkład: na 53m mamy: przepiękny salon (26m2), z wydzieloną jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 240 000 zł59 m² 20 963,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 59,15 m | Jana Kazimierza | Wola - komfort w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wierzbno,Warszawa

867 920 zł48 m² 18 081,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*english version below Skorzystaj ze świątecznych ofert promocyjnych! Umów się na dni Otwarte i zobacz mieszkania na żywo! Mokotów centrum możliwości, świetna komunikacja, konkurencyjne ceny za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Ursus,Warszawa

486 160 zł32 m² 15 288 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Ursusie skorzystaj Z wielkich promocji na koniec roku! Limitowana oferta świąteczna! Bez prowizji i podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł47 m² 18 992,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Wybierając mieszkanie w centrum miasta, trudno o lepszy adres niż ten. Tutaj wszystko, co najważniejsze, znajduje się na wyciągnięcie ręki - od metra Świętokrzyska, przez urokliwe zakątki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

1 500 000 zł79 m² 19 084 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferuję przestronne i wygodne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,56 m, idealne dla Rodzin poszukujących komfortu, funkcjonalności i zielonego otoczenia. Lokal położony jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

759 000 zł47 m² 16 218 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie 46.8 m z pięknym widokiem, 4- piętro, Mokotów ul. Bruna 22, blisko metra i sgh Powierzchnia: 46,80 m Piętro: 4 z 9 (winda) Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

889 000 zł60 m² 14 816,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1991 roku zlokalizowane na Targówku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon - Kuchnia - Sypialnia - pokój dla dziecka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

880 000 zł40 m² 21 771,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze cechy oferty: powierzchnia mieszkania 40,42 m2 salon +kuchnia, pokój, ogródek do zamieszkania! możliwe finansowanie kredytem hipotecznym (lokal ma wydzieloną kw) zajmuje się także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Bielany,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym budynku na Bielanach. W skład lokalu wchodzą : jasny salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wawer,Warszawa

890 000 zł52 m² 17 244,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

To wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie stanowi idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i spokoju, a jednocześnie oferuje doskonałą lokalizację w samym sercu Wawra. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: do wynajęcia od już piękne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Żupniczej 23 na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie: jest to oferta idealna dla osób wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 026 500 zł108 m² 18 798,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 107,8 m2, składa się z: - salonu z wyjściem na loggie i taras (47,09 m2) - sypialni (16,73 m2) z prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Tarchomin,Warszawa

1 580 000 zł87 m² 18 179,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedamy swoje obecnie zamieszkiwane 4-pokojowe mieszkanie z balkonem + 2 miejsca garażowe + komórka lokatorska + meble + agd + rtv Lokalizacja : Białołęka ul. Modlińska (w sąsiedztwie Urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Kąty Grodziskie,Warszawa

815 000 zł54 m² 15 084,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem I klimatyzacją , ul. Kąty Grodziskie , Warszawa - białołęka trzy podstawowe atuty tego mieszkania : * klimatyzacja * prywatny ogródek * miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ursus,Warszawa

611 079 zł43 m² 14 311 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

510 000 zł30 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 7. piętrze w budynku z windą w zielonej części Żoliborza. Zdjęcia przedstawiają.