dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szancera

Ursus,Warszawa

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe mieszkanie w centrum Starego Ursusa. Wymienione instalacje. Nowe okna. Rozkładowe pokoje z oddzielną, ciemną kuchnią. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Mieszkanie czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: ciche 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone w ścisłym centrum miasta. Funkcjonalnie umeblowane, wyposażone w agd. Pokoje o powierzchni ca 12 m kw. i 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w super lokalizacji na osiedlu Słoneczny Stok w Warszawie. Osiedle strzeżone z 2004 roku posiada całodobową ochronę i monitoring. Idealnie ciche mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane (nowe meble), wyposażone (pralka, lodówka, kuchenka mikrofalowa, tv ), świeżo po remoncie. Kuchnia w aneksie, w łazience brodzik. Mieszkanie czyste, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży: 2 pokojowe mieszkanie na Ochocie.Lokal usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęsliwickiego.Mieszkanie z możliwością adaptacji do 3 pokojów. Obecny rozkład to: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sadyba

Sadyba,Warszawa

595 000 zł70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

| mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym u zbiegu ul. Św.Bonifacego i Powsińskiej, w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł81 m² 9 305,21 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Czteropokojowe mieszkanie w samym Centrum miasta. Budynek w nowoczesnej technologii z początku lat 90-tych. Budynek z ochroną i monitoringiem. Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

756 000 zł63 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu w Centrum miasta. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i holu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

750 000 zł72 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży:2pokojowy apartament na Starej Ochocie.Apartament składa się z open space z aneksem kuchennym ok 50m2, oraz sypialni 12.5m2 i łazienki 7.5m2.Apartament zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

422 000 zł45 m² 9 377,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży: 2 pokojowe mieszkanie ,na Pradze Południe.Mieszkanie o powierzchni 45 m2 o bardzo funkcjonalnym układzie składa się z salonu połączonego z kuchnią, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lencewicza

Bemowo,Warszawa

533 000 zł72 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedaży: 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Bemowie.Lokal składa się z:salonu ( 20 m2 ),pokoju (11,5m),pokoju (10m),widnej kuchni(8m),łazienki (2,7),wc (1,72),garderoby z oknem(5m),korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży: 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Białołęce.Lokal posiada:wie sypialnie 13 m i 11 m ; salon połączony z kuchnią 30 m ; łazienka 5 m; garderoba 3 m ; taras 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe 40 metrowe kompletnie umeblowane mieszkanie z aneksem kuchennym. Dostępne od zaraz. Wysokościowiec (rama-H) z lat 80-tych. Piętro 2 z 15. Winda, domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł92 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie, 92m2. Świetna lokalizacja- centrum miasta, w sąsiedztwie ch Arkadia. Lokal składa się z salonu połączonego z jadalnią oraz kuchnią , 2 sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stara Miłosna

Stara Miłosna,Warszawa

460 000 zł75 m² 6 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, zielonej enklawie niedaleko Mazowieckiego Parku Narodowego. Doskonała lokalizacja, blisko centrum handlowe, szkoły, przedszkole, kościół, poczta , apteka itd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

458 000 zł64 m² 7 156,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie na Natolinie przy ul. Belgradzkiej. Spokojna okolica i rozwinięta infrastruktura - przychodnia, szkoły, przedszkola, place zabaw, obiekty sportowe, baseny, korty tenisowe, poczta, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stara Miłosna

Stara Miłosna,Warszawa

332 995 zł56 m² 5 946,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży ładne, przytulne mieszkanie w zielonym, zamkniętym osiedlu w Starej Miłosnej, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Osiedle jest strzeżone (24h) z wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grzymalitów

Białołęka,Warszawa

619 000 zł107 m² 5 785,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania:dwupoziomowe mieszkanie ,na Warszawskiej Białołęce.Lokal o łącznej powierzchni 107m składa się z:poziom górny(2 pokoje (10,5 m z balkonem; i 11,7 m), łazienka 5,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 51m2 2 pok nieprzechodnie (16 i 17 m2), oddzielna toaleta. Ogrzewanie miejskie. W centrum Warszawy, trzy minuty pieszo od Dworca Centralnego. Budynek z windą. Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 mkw, składające się z 2 sypialni, salonu z dużą loggią oraz kuchni. Mieszkanie położone jest na II piętrze w 3 piętrowym bloku. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

535 000 zł54 m² 9 907,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie na trzecim piętrze, dwa pokoje, kuchnia i łazienka z wanną. Okna wychodzące na pd-zach na wewnętrzne podwórko dzięki czemu mieszkanie jest ciche. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży dwupokojowe,rozkładowe, z oddzielną kuchnią mieszkanie zlokalizowane w otoczeniu zieleni, bliskości parków i doskonałej komunikacji z centrum, na bliskiej warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od: od zaraz Na okres: do uzgodnienia Powierzchnia: 49 m2 Piętro: 1 Liczba pokoi: 2 Liczba poziomów: jednopoziomowe Stan mieszkania: wysoki standard Stan instalacji: po wymianie Głośność: ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

460 000 zł58 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią w Centrum miasta. Wymienione wszystkie instalacje. Nowe okna. Nowe kaloryfery. Parkiet w bardzo dobrym stanie w pokojach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł98 m² 81,47 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem apartament (penthouse) o pow. 98,2 mkw z panoramicznym widokiem w Śródmieściu Warszawy przy ul.Grzybowskiej. 3 pokoje, 2 garderoby, 2 łazienki, hall, taras, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł80 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Trzypokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy w sąsiedztwie Placu Zbawiciela i Placu Konstytucji z możliwością parkowania na zamkniętym podwórku. Wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

575 000 zł54 m² 10 624,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w samym Centrum miasta. Wymienione wszystkie instalacje, okna, stolarka wewnętrzna i zewnętrzna. Dwa duże pokoje po około 20m każdy.