dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia urocze mieszkanie o pow.70m2(salon z aneksem kuchennym,dwa pokoje,przedpokój,łazienka wraz z WC,balkon)Mieszkanie wykończone i w pełni umeblowane położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rechniewskiego

Praga-Południe,Warszawa

401 000 zł80 m² 5 012,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1989

Gorąco polecam 4 pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow.80m2 położone na warszawskim Gocławiu.Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z 1989r.W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Wola,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam apartament do wynajęcia o pow.70m2(3 pokoje,kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,łazienka wraz z WC)Lokal wykończony i wyposażony w wysokim standardzie.Budynek znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Warszawa, wola, ulrychów, pustola 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze, rozkładowe, ciche, w dzielnicy Wola-Ulrychów. Duży pokój: 17m2, okna na wschód. Mały pokój: 7,5m2 okna na zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Derby

Białołęka,Warszawa

325 000 zł52 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie na Białołęce - osiedle Derby. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, chronionym osiedlu z niskimi, kameralnymi budynkami, jest to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Złotego Smoka

Ochota,Warszawa

5 500 zł122 m² 45,08 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia ekskluzywny apartament 122 m2 W dzielnicy szczęśliwice Dostępny od 1 lipca 2015 r. Czynsz 5500 zł netto/ mc. Możliwość negocjacji ceny. Opłaty za media nie wliczone w czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

249 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe, ciche mieszkanie na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym w Warszawie, w dzielnicy Białołęka. Osiedle zamknięte, strzeżone. Dwa pokoje, okna wychodzące na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

640 000 zł52 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Warszawy. 5 minut od Placu Bankowego. W okolicy dobra infrastruktura komunikacyjna. Blok z 2005 roku usytuowany w bardzo cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ładne mieszkanie 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji - w samym centrum miasta u zbiegu ulic Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, ciche mieszkanie do wynajęcia w kameralnym bloku przy ul. Krochmalnej. Składa się ono z pokoju dziennego, sypialni w formie aneksu, kuchni, łazienki, balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

375 000 zł46 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie - Wałbrzyska! Pokoje 20 i 11 m2, widna, oddzielna kuchnia ze sprzętem agd, łazienka, przedpokój, balkon. Mniejszy pokój po połączeniu z kuchnią może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, ciche mieszkanie w centrum Warszawy, kompletnie umeblowane i wyposażone. Pokoje są oddzielne, osobna jest także kuchnia, łazienka jest razem z toaletą, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostworowskiego

Bemowo,Warszawa

2 800 zł85 m² 32,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia o pow.85m2(4 pokoje,oddzielna kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,dwie łazienki,balkon)Mieszkanie może być umeblowane lub nie.Budynek położony na zamkniętym osiedlu.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pajdaka

Białołęka,Warszawa

435 000 zł78 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Trzypokojowe, ciche i słoneczne mieszkanie o pow. 78m2, wykończone w podwyższonym standardzie. Pierwotnie czteropokojowe (można przywrócić rozkład pomieszczeń). Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe na Warszawskiej Woli. Do dyspozycji pozostaje duży salon z aneksem kuchennym,sypialnia,łazienka z wc oraz balkon. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł115 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny, z oknami na 3 strony świata, po remoncie 115 m komfortowy apartament w ścisłym centrum / róg Grzybowskiej i Łuckiej/ Duża bardzo funkcjonalna w pełnie wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

234 000 zł32 m² 7 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Bezpośrednio Z biura zewnętrznego sprzedaży dewelopera! bez prowizji i Podatku pcc 2%. Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie 1 pokojowe na Woli przy ul. Kasprzaka. Zalety osiedla to przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

284 000 zł37 m² 7 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bezpośrednio Z biura zewnętrznego sprzedaży dewelopera! bez prowizji i Podatku pcc 2%. Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie 1 pokojowe z możliwością aranżacji na 2 pokoje na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

3 100 zł90 m² 34,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe, wysoki standard wykończenie, w pełni umeblowane,miejsce postojowe w cenie, 3 pokoje, 90m2, osiedle strzeżone zamknięte,bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pajdaka

Białołęka,Warszawa

435 000 zł78 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trzypokojowe, ciche i słoneczne mieszkanie o pow. 78m2, wykończone w podwyższonym standardzie. Pierwotnie czteropokojowe (można przywrócić rozkład pomieszczeń). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Saska kępa - idealna lokalizacja - balkon - cena do negocjacji Mieszkanie w bardzo ciekawym miejscu, w niedalekiej odległości piękny Park Skaryszewski. Składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z bezpośrednim widokiem w stronę lasku Bielańskiego przy ulicy Kasprowicza. Dwupokojowe z widną kuchnią, balkonem w budynku położonym na Starych Bielanach. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Abrahama

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku apartamentowym. Budynek na terenie osiedla zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

595 000 zł60 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2-pokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy przy ul. Opoczyńskiej , w centrum Starego Mokotowa, w sąsiedztwie Pól Mokotowskich. Bardzo dobra lokalizacja: 250 m do stacji metra, 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż o pow.34m2 położone w centrum Warszawy.Mieszkanie usytuowane na ósmym piętrze w wysokim budynku(11 pięter)W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje,widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

121 106 zł35 m² 3 460,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkania w Błoniu, dostępne w programie "mieszkanie dla Młodych"! Atuty Osiedla: + Atrakcyjne ceny + Dobre połączenie z Warszawą + Czynsz 6 zł./m2 + Kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 299 zł49 m² 46,92 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowe mieszkanie do wynajęcia o pow.49m2(salon z aneksem kuchennym,sypialnia,łazienka wraz z WC,balkon)Lokal wykończony i umeblowany położony na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Grochów,Warszawa

449 000 zł58 m² 7 741,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Klimatyczne i przestronne zaprojektowane według indywidualnego projektu mieszkanie przy Placu Szembeka - najstarszym placu Pragi Południe - fantastyczna, zielona okolica z niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

4 444 zł115 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie już wynajęte. Ogłoszenie nieaktualne! Umowa podpisana do 1.7.2016 Apartament ul. Z. Słomińskiego 17 - naprzeciw Centrum arkadia III p. 115m salon z otwartą kuchnią (55m ) + 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czaki

Żoliborz,Warszawa

3 813 000 zł266 m² 14 315,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowy penthouse nr 106 na VII piętrze - powierzchnia 266,35 m² - taras 40,36 m² - loggia 7,50 m² - samodzielny garaż z 6 miejscami postojowymi (124,50 m²) na poz. -1 opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

265 000 zł38 m² 6 883,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo słoneczne dwustronne, ekspozycja okien zach. i wsch. W pokojach na podłodze parkiet. Widna kuchnia, zabudowana, glazura, terakota. Łazienka wyposażenie w wannę. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie przy ul. Pańskiej. Zadbane, 48m2 - 3 pokoje (dwie oddzielne sypialnie i pokój dzienny (można wykorzystać również na sypialnię), po remoncie. Kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie 50 m2 na Ochocie. Mieszkanie składa się z oddzielnej, widnej kuchni w zabudowie (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta gazowa, okap kuchenny). Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł65 m² 32,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowo wykończone mieszkanie do wynajęcia o pow.65m2(2 pokoje,kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,łazienka wraz z WC,balkon)Bardzo dobra lokalizacja-Blisko park, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu usytuowanym na Żoliborzu w inwestycji Skanska Residence oddanej do użytku w 2011 roku. Mieszkanie jest przytulne, nowocześnie wykończone. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

244 000 zł29 m² 8 413,79 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka - żoliborz! Mieszkanie po świeżo przeprowadzonym remoncie. Większość instalacji wymienione. W pokoju na ścianach gładzie a na podłodze parkiet. W łazience płytki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Włochy

Włochy,Warszawa

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne 2 pokojowe mieszkanie / widna kuchnia, garderoba, osobne wc / W okolicy ulicy popularnej W centrum starych włoch. Atrakcyjna cena 7200 zl. ZA metr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

245 024 zł40 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Lokal użytkowy - Nowoczesne, funkcjonalne osiedle, składające się z trzech budynków, w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa. Jego olbrzymim atutem jest świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szucha

Warszawa,mazowieckie

1 660 000 zł96 m² 17 291,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Gotowy od zaraz do sprzedaży luksusowy klimatyzowany 96-metrowy apartament przy ul. Aleja Szucha, w bardzo cenionej i uznanej okolicy, bezpośrednio w sąsiedztwie budynku Ministerstwa Spraw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodkowska

Górce,Warszawa

1 700 zł60 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59,9 m2 znajdujące się w bloku z 2006 roku usytuowanym w spokojnej okolicy przy ulicy Grodkowskiej w pobliżu ch Wola Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

266 000 zł40 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecam na sprzedaż urocze mieszkanie o pow.40m2 położone na warszawskiej Białołęce.Mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z ochroną i monitoringiem.W skład mieszkania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij