dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

340 000 zł41 m² 8 292,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania nowe mieszkanie na Wilanowie, o powierzchni 41 m2 Mieszkanie jest w jednj z inwestycji Robyga. Mieszkanie jest już gotowe i nowy właściciel zaraz po wykończeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

940 500 zł86 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie sprzedawane z całym wyposażeniem! Wyjątkowe, piękne nowe mieszkanie o powierzchni 85,5 m2, znajdujące się w strzeżonym apartamentowcu na Ochocie, na iiip. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Floriańska

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ekskluzywne mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Floriańskiej, w najbardziej prestiżowej lokalizacji Starej Pragi. Rewelacyjny punkt komunikacyjny blisko do stacji metra, przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

336 000 zł44 m² 7 600,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przestronne dwu pokojowe mieszkanie 44,2m2 + 9,7m2 balkonu! możliwość wydzielenia widnej oddzielnej kuchni! Mieszkanie składa się z 22m2 salonu połączonego z kuchnią. Sypialnia to około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 700 zł84 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowoczesny trzypokojowy apartament zaprojektowany przez warszawskiego architekta wnętrz. Apartament znajduje się w budynku z atrakcyjną architekturą i wewnętrznym patio. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

570 000 zł55 m² 10 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament na prestiżowym osiedlu City Apartaments, zlokalizowany na 3 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu z 2013r. Położony w pobliżu Centrum Handlowego Arkadia z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

1 590 zł38 m² 41,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane,położone w Centrum, blisko Al.Jana Pawła II - doskonała komunikacja!. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, oddzielnej kuchnii, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 770 zł64 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje - 65 m2 - Wilanów - Klimczaka Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w wysokiej klasy nowym apartamentowcu w dzielnicy Nowy Wilanów przy ul F. Klimczaka. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka. Mieszkanie nie bylo jeszcze uzytkowane. Umeblowane, 2200 + media do negocjacji. Bezposrednio. Na dole Alma, blisko komunikacja miejska. Lotnisko i centrum miasta 10min samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

430 000 zł56 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Piękne, dwupokojowe mieszkanie ulokowane na parterze budynku z 2000 roku. Mieszkanie z bardzo ciekawym układem, sprzedawane z pełnym wyposażeniem, doskonałe dla pary lub młodej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kacza

Wola,Warszawa

3 250 zł74 m² 43,92 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na 10 piętrze z widokiem na panoramę miasta, ciche i bardzo słoneczne. Osiedle chronione; na pierwszym piętrze znajduje się duże patio z placem zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia i wykończenia, 20 metrów od hotelu Intercontinental przy ul.Emilii Plater,80 metrów od centrum bankowego,150 metrów od Dworca Centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

740 000 zł74 m² 9 986,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Marina Mokotów, położona w centrum Warszawy, jest obecnie najbardziej prestiżowym projektem budownictwa mieszkaniowego w Polsce. Do budowy osiedla używa się najlepszych materiałów, zatrudnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

260 000 zł32 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Świeżo wyremontowane, pachnące nowością, ciche mieszkanie jednopokojowe czeka na nowego własciciela Doskonałe położenie tuż przy Forcie Bema (po drugiej stronie ulicy), w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Małej Brzozy

Białołęka,Warszawa

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, zaaranżowane w nowoczesnym stylu 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1p. niskiego budynku. Mieszkanie dwustronne, znakomicie doświetlone. Widna, zaprojektowana przez architekta otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

473 082 zł55 m² 8 585,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkania w stanie deweloperskim z pozwoleniem na użytkowanie oraz księgą wieczystą - możliwość natychmiastowego odbioru! Komfortowe 2 pokoje z wyjątkowym widokiem na tor wyścigów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beskidzka

Gocławek,Warszawa

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Nowe budownictwo - przestronny balkon - winda Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, ciche i słoneczne z ciekawym i korzystnym układem pomieszczeń. Składa się z salonu o pow. 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grochów

Grochów,Warszawa

2 600 zł71 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 71 m kw zlokalizowane na Pradze Południe w sercu Grochowa w pobliżu Placu Szembeka. Zadbany 3 piętrowy blok z wydzielonym podwórzem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

317 000 zł37 m² 8 498,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Puławska - 37,3 M2 - W sercu mokotowa Oferujemy do sprzedaży wygodne mieszkanie dwupokojowe w budynku przy ul. Puławskiej 120. Salon 16 m2 połączony z sypialnią 11 m2 pozwala na dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

850 000 zł75 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 75m2, 3 pokoje na 9 piętrze w 17 piętrowym budynku przy ul. Giełdowej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Capital Art Apartments, położonym w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem apartament o powierzchni 65 mkw, 2 pokoje w kamienicy z 1935 roku w Centrum Warszawy. Świetna lokalizacja w samym centrum u zbiegu ulic Świętokrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam Państwu ofertę wynajmu nowoczesnego, umeblowanego i wyposażonego mieszkania o powierzchni 52 m2 na 10 piętrze nowej inwestycji w centrum miasta. Apartament składa się salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stara Ochota

Stara Ochota,Warszawa

680 000 zł107 m² 6 355,14 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 107 m2 na Starej Ochocie. Budynek z 2000 r, z cegły z całodobową recepcją. Pierwsze dwa piętra zajmują lokale biurowe, a więc to mieszkanie również nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo widne, ciche mieszkanie o powierzchni 49 mkw idealne dla 1-4 osób, usytuowane na I piętrze w apartamentowcu z dwoma windami, na terenie zamkniętego i strzeżonego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na 1 z 6 pięter w nowej, wybudowanej na przełomie 2014/2015 roku inwestycji "kamienica pod piątkami" przy ul. Krochmalnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 60 m2 na bliskiej Woli. Duże, bardzo jasne, ciche mieszkanie w centrum przy ul. Żelaznej, budynek z roku 2006, całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łotewska

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na klimatycznej Saskiej Kępie, ul. Łotewska, jest to idealne mieszkanie dla kogoś kto chce mieć blisko do centrum, chce wyjść "w kapciach" na ul. Francuską gdzie ma najbardziej klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Diamentowa

Wesoła,Warszawa

1 600 zł67 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o pow. 67,2 m kw., 3-pokojowe z przestronną kuchnią, łazienką i oddzielnym wc oraz dużym balkonem. Duży pokój o pow.21,7 m kw., gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żwirki i Wigury

Włochy,Warszawa

280 000 zł36 m² 7 671,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Komfortowe, wygodne 36m mieszkanie położona na granicy trzech dzielnic: ochoty, mokotowa i Włoch - 300 m od ul. Żwirki i Wigury - 500m od ul. Grójeckiej. Usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne słoneczne mieszkanie w samym centrum, tuż przy Nowym Świecie, zaprojektowane przez architekta i urządzone na najwyższym poziomie. Z klimatyzacją! Obecnie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2 w osiedlu Woronicza Park, w zacisznej i spokojnej części Mokotowa. W sąsiedztwie: galeria Mokotów, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa kawalerka z możliwością przerobienia na mieszkanie 2-pokojowe. Mieszkanie w stanie deweloperskim w apartamentowcu w Centrum Warszawy przy ulicy Dzielnej, mieszkanie na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Doskonale położone, blisko stacji metra Wierzbno i centrum handlowego Galeria Mokotów. Wokół liczne linie autobusowe i tramwajowe, bardzo dobre połączenie z centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

2 500 zł77 m² 32,47 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia 77 m2, 3 pokoje z podziemnym garażem, nowe, słoneczne, wysoki standard. Ochrona, 5p (2 windy). Wewnętrzny ogród z placem zabaw - tylko dla mieszkańców bloku. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

455 000 zł54 m² 8 504,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Fantastyczne, dwupokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Ewen Shiraz na Bemowie. Świetne, nowoczesne wnętrze wykończone w bardzo wysokim standardzie. Doskonała propozycja dla singla lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

540 000 zł67 m² 8 059,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzypokojowe przytulne, zadbane i ładnie urządzone mieszkanie o powierzchni 67 metrów położone na warszawskim Targówku przy Lasku Bródnowskim. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie, od 1 sierpnia mam do wynajęcia przytulną kawalerkę na warszawskim Muranowie (30 m2). Mieszkanie znajduje się w klimatycznej, odnowionej kamienicy, jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

430 709 zł57 m² 7 569,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkania w stanie deweloperskim z pozwoleniem na użytkowanie oraz księgą wieczystą - możliwość natychmiastowego odbioru! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z oknami na północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rewelacyjna lokalizacja, budynek usytuowany blisko przystanków komunikacji miejskiej, bezpośredni dojazd do centrum 10min. Rozkładowe mieszkanie w bloku wybudowanym w 1973 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 57 m2 wykończone w wysokim standardzie na Woli. W mieszkaniu w pełni wyposażona kuchnia otwarta na salon 20 m2 oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

849 000 zł95 m² 8 936,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie z widokiem na trzy strony świata. Nieruchomość znajduje się w eleganckim budynku usytuowanym na małym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu. Piękna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij