dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na ul. Szulborskiej, na parterze, 3 pokojowe z ogródkiem, osobne pomieszczenie gospodarcze z pralką, miejsce w garażu podziemnym. Umeblowane. Powierzchnia 74 metrów. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

2 500 zł73 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze przy ul. Malborskiej o powierzchni 73 m2. W budynku znajduje się winda. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

655 000 zł111 m² 5 900,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Tanio .SUPER OKAZJA CENOWA. Inwestycja Powierzchnia 111M2, 5 pokoi Do centrum Warszawy zaledwie 25 minut jazdy samochodem lub metrem. Bardzo atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie, 111m2 ( bez skosów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania : Bardzo ładne, ustawne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,4 m2.Powierzchnia pomieszczeń- salon18m2 z balkonem i widokiem na drzewa- dwa mniejsze pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

5 500 zł64 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 64m2 na Gocławiu, wykończone w wysokim standardzie klimatyzowane, urządzone b. praktycznie (salon, p. biurowy z 2 biurkami, sypialnia, kuchnia łazienka, wc, korytarz z szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Mirów,Warszawa

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum 39m2 inwestycja 330tys zł. DO remontu Mieszkanie idealne jako inwestycja, 39m2 2 pokoje do kapitalnego remontu. Kuchnia w prześwicie na duży pokój, możliwość połączenia, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 53 m2 w pełni umeblowane ul. Obrońców Tobruku. Znajduje sie na zielonym, ładnie utrzymanym osiedlu strzeżonym, zamkniętym z 2003 r. Niski budynek, ostatnie trzecie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartoka

Ursynów,Warszawa

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu. Cicha okolica. W pobliżu pełna infrastruktura. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowo oddanym do użytku apartamentowcu na ulicy Wynalazek. Niezwykle atrakcyjna lokalizacja - bliskość Galerii Mokotów i centrum biznesowego w obrębie ulic Marynarskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł52 m² 59,05 zł/m²

 

Piętro:12/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament przy Al. Jana Pawła II w prestiżowym budynku babka tower o powierzchni 52,5m z dwoma pokojami, aneksem kuchennym, łazienką i ogrodem zimowym wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

375 000 zł55 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m² na 1 piętrze, z częściowo otwartą kuchnią i garderobą. Pokoje o powierzchni 19m² i 13m² na podłodze deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koński Jar

Ursynów,Warszawa

1 680 zł42 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, wc. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Dodatkowo płatny prąd (ok. 100 zł/miesiąc) Cicha okolica. W pobliżu pełna infrastruktura. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

340 000 zł43 m² 7 906,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania: mieszkanie przy ul. Modzelewskiego, na 6 piętrze (dwie windy) w dobrym stanie, o pow. 42,85 m2, 2 pokoje (15 i 12) w tym jeden z dużym balkonem, przedpokój, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodkowska

Górce,Warszawa

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia na Bemowie - osiedle Górce - elegancko wykończone i w pełni wyposażone klimatyzowane mieszkanie dwupokojowe 43m2, bardzo przestrzenne + duży balkon ok. 5 m2 z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w wysokim standardzie ścisłe centrum - przy rondzie onz. Mieszkanie położone na XI piętrze, zapewnia ciszę jak na samo centrum i wspaniałe widoki. Mieszkanie składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszaknie 2 pokojowe 64 m.kw.,Mokotów ul.Bobrowiecka, Cena ofertowa 2500,-zł do uzgodnienia! Od zaraz! Przestronny apartament dwu-pokojowy, na Dolnym Mokotowie. Apartament wschodnio - zachodni 64m2, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe w pobliżu metra Wilanowska w nowym apartamentowcu. Z oświetlonym tarasem, z którego rozciąga się widok na zieleń. Mieszkanie jest rozkładowe, przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

5 500 zł108 m² 50,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Cichy apartament w spokojnej części Mokotowa. Nowoczesny, strzeżony budynek położony jest pośród zabytkowych willi, niskich kamienic i innych kameralnych nowszych budynków. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Egejska

Sadyba,Warszawa

349 000 zł40 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40m2 w apartamentowcu z 2009 roku, z ochroną. Mieszkanie posiada dwa pokoje, kuchnię otwartą na salon, łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie (73m2) w nowym bloku (2010) na 6 piętrze (winda) tuż przy stacji metra i lasku Lindego, 3 pokoje(11m2, 10m2 i 23 m2), osobna kuchnia, garderoba/schowek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwustronne, bardzo słoneczne i ciepłe, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej 65 m2 w kamienicy w Centrum Warszawy, jakość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia piękny apartament do wynajęcia w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. W pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią, salonem i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

225 000 zł26 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Funkcjonalna, jasna i przestronna kawalerka (pokój z kuchnią) o powierzchni 26,4m2, zlokalizowane przy al. Jana Pawła II 55 (róg Anielewicza) na granicy Woli i Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ateńska

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł81 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest ulokowane na Saskiej Kępie, ateńska szybki dojazd do Centrum Mieszkanie wyposażone i umeblowane ma 81,91 m, 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki. Do mieszkania należy 1 miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie w starej kamienicy. Bardzo zadbane. wysokie pomieszczenia 3,30 m. 3 pokoje, kuchnia, łazienka i schowek z pralką. Scisłe centrum miasta, w bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie wyposażone i umeblowane. Osiedle zamknięte. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 100 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, eleganckie mieszkanie) na V piętrze apartamentowca na osiedlu ?19 Dzielnica? w centrum miasta (w pobliżu pl. Zawiszy i Rondo Daszyńskiego z II linią metra ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 100 zł64 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ekskluzywny apartament na osiedlu eko park. Doskonała lokalizacja - 5 minut do centrum miasta oraz lotniska. Bezpośrednie sąsiedztwo największego warszawskiego parku - Pól Mokotowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

2 290 zł46 m² 49,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jasne 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Do mieszkania przynależy piwnica i miejsce postojowe w garażu. Cicha okolica. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muranów

Muranów,Warszawa

349 000 zł42 m² 8 409,64 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokojowe- 41,5 m2 w samym centrum Warszawy,przy Al.Solidarności,pierwszy budynek obok gmachu sądów,administracyjnie po wolskiej stronie. Kamienica z windą,7 piętrowa z 1956.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania: kawalerka typu studio na Białołęce Nowodwory, ul.Odkryta 48C Na sprzedaż ładne, jednopokojowe mieszkanie, o pow. 36m2, w atrakcyjnej cenie, na Tarchominie, na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł61 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe,60 m.kw,Śródmieście,ul:Marszałkowska,cena 2800,-zł! Marszałkowska /rog Zurawia 60 m2, super lokalizacja samo centrum doskonały punkt komunikacyjny metro centrum budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do długoterminowego wynajęcia umeblowane mieszkanie przy ul. Grzybowskiej w bloku (rama H - 1972). Mieszkanie 3 pokojowe, jasne (pn-wsch), wygodnie rozłożone, balkon, jasna, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł104 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia reprezentacyjny apartament w kamienicy z przełomu XIX i XX wieku. Mieszkanie 3-pokojowe, 104 m2 na pierwszym piętrze (z windą). Ścisłe centrum, okolice Hotelu Polonia Palace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka. Mieszkanie wyposażone, umeblowanie do uzgodnienia. Do mieszkania przynależy piwnica. Cicha okolica. W pobliżu pełna infrastruktura. Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

469 000 zł70 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedam: 3 pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu w okolicy o niskiej, przyjaznej zabudowie. Mieszkanie jest dwustronne (wschód -zachód) i dobrze doświetlone. Rozkład został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80 m2 przy Pl. Konstytucji w Warszawie. Mieszkanie na czwartym piętrze (winda), odnowione w 2013 roku, bardzo atrakcyjna lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania : 2-pokojowe (48m ) ciche i przestronne mieszkanie położone na zielonym Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Nieruchomość położna w pięknej zielonej dzielnicy Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Cicha okolica. W pobliżu pełna infrastruktura. Szybki dojazd do Centrum Warszawy. Blisko stacji Imielin. Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania: 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os.Derby przy ul.Skarbka z Gór. Osiedle oddane do użytku w 2003 roku, wybudowane przez Dom Development. Osiedle jest strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

479 000 zł68 m² 7 070,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Jasne, ciche, przestronne mieszkanie trzypokojowe na Tarchominie. Mieszkanie to przestrzeń 67,75 mkw podzielona pomiędzy trzy pokoje, łazienkę kuchnię, garderobę, przedpokój i toaletę. Ustawny.