dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.W cenie czynsz, internet i telewizja kablowa. Do mieszkania przynależy piwnica. Cicha okolica w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

340 000 zł46 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 45,6 m2, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym bloku na strzeżonym zamkniętym osiedlu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

420 000 zł67 m² 6 268,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania: zadbane mieszkanie, całkowicie wyposażone, do zamieszkania. Piękne nie przechodne pomieszczenia z długim dużym przedpokojem, gdzie znajdują się 2 szafy wnękowe typu komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

5 700 zł150 m² 38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Piękne, kompletnie umeblowane mieszkanie z kominkiem w ścisłym centrum Warszawy. Jest to strych w przepięknej kamienicy, o powierzchni 150m2 - jest podzielony na część dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł115 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:21/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 115 m2 położone w prestiżoweym wieżowcu przy rondzie Babka składa się obszernego livingroomu połączonego z jadalnią i otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

2 900 zł74 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładnie, ciche i przestronne mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 74m2. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi. Salon 34m2, pokój 11m2, pokój 10m2m, oddzielna widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Solec - powiśle 48m2 2 pokoje 379000zł Zapraszam na prezentacje mieszkania zlokalizowanego na Warszawskim Powiślu przy ul. Solec. Mieszkanie ma powierzchnie 48m2, składa się z 2 pokoi: 13m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Warszawa

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne i jasne mieszkanie do wynajęcia w Centrum Warszawy w odnowionej kamienicy, mieszczące się zaraz przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i Al. Solidarności. Mieszkanie 43 m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

2 300 zł74 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe 3 pokoje, kuchnia z aneksem, łazienka, pralnia, komórka lokatorska, taras, 2 miejsca garażowe w garażu podziemnym. Kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt agd. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorlicka

Rakowiec,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 41,1m2, gorlicka/ochota - Rakowiec, 1700, wynajem Parametry ogólne: bardzo ładne, zadbane mieszkanie o powierzchni 41,1m2, 2 pokoje i widna kuchnia. Pokoje: (metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kickiego

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

74 m2, 3 pokoje: sypialnia małżeńska, pracownia (możliwe przerobienie na drugą pracownię) i duży salon z kuchnią, łazienka i oddzielnie wc. Nowy blok z windą. Dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł103 m² 33,98 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny apartament 103 m2, 3 pokoje, 5 piętro,całkowicie umeblowane ( telewizor, zmywarka, piekarnik, płyta elektryczna, radio, pralka), duży balkon, w łazience prysznic i wanna, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Bemowo,Warszawa

410 000 zł64 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo ładne, rozkładowe, trzy pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w 10-cio piętrowym budynku. Duży pokój (22 m2) z wyjściem na przeszkloną loggię (5 m2), dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pod Lipą

Ursynów,Warszawa

965 000 zł133 m² 7 255,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Przestronne 2 poziomowe, 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki. Metraż: parter: hall 11,04; kuchnia otwarta z oknem 15; pokój 22; pokój 10; łazienka 5; pomieszczenie 4; korytarz 8; schody 5; i Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magnacka

Ursus,Warszawa

548 000 zł55 m² 9 963,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 3 pokoje, kuchnia, łazienka, 2 balkony ( 7;2). Mieszkanie wyposażone. Metraż: salon z aneksem kuchennym 23,40; 2 sypialnie (9; 11,40). Łazienka 3,40. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kredytowa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zadbane, eleganckie, dwupokojowe mieszkanie, położone w samym Centrum, w odremontowanym budynku z roku 1963, iv/vp. Winda, duże okna wymienione w 2009r. Doskonała lokalizacja, ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

470 000 zł56 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania: bardzo ładne mieszkanie w bardzo spokojnej i ładnej okolicy. Mieszkanie 55 m2 z dużym ogródkiem (ogródek łącznie z tarasem - 40 m2). W ogródku taras oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe i nowoczesne mieszkanie po remoncie w samym centrum Warszawy 5 min pieszo od dworca centralnego przy ul. Złotej. Mieszkanie klimatyzowane w pełnie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

1 450 zł35 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo słoneczna, ciepła i rozkładowa kawalerka z aneksem kuchennym w nowym budynku monitorowanym z ochroną w centralnej części dzielnicy Ochota. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, ciche i jasne mieszkanie w sercu Saskiej Kępy, w apartamentowcu z 2009r. W odległości 300 m przystanek autobusowy, szybki dojazd do Centrum. Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo dobrze wyposażone, mieszkanie na ulicy Łuckiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jest wyposażone w lodówkę, kuchenkę gazowo-elektryczną, zmywarkę oraz pralkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe 45 m.kw.,Śródmieście ul:Żelazna,cena ofertowa 2200,-zł do uzgodnienia! Od zaraz! Do wynajęcia bardzo ładne, przytulne, ciche dwupokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przepiękne mieszkanie 2pokojowe położone w cichej okolicy. Blok z 2008 r z ochroną i monitoringiem, bardzo bezpiecznie. Piętro 4 (winda), bardzo cicho, ciepło i przytulnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł76 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament w samym centrum miasta, ale cichy z uwagi na jego usytuowanie, wykończony w wysokim standardzie, klimatyzacja,miejsce garażowe blisko windy w garażu podziemnym. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym, bardzo zadbanym osiedlu w okolicach stacji metra Imielin (1 km). Przy lesie Kabackim (0,2 km), w pobliżu Centrum Handlowego (0,4 km). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł122 m² 36,89 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

W apartamencie są 3 sypialnie (16, 13, 13m2), salon 28m2, jadalnia 8m2, kuchnia 11m2, pokój kąpielowy 10m2 z wanną, łazienka 4m2 z prysznicem. oraz duży przedpokój 19m2. Apartament znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje z dużą łazienką i 2 balkonami. Salon z kuchnia, sypialnia, pokój biurowy lub dziecięcy. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (szafy wnękowe, agd/rtv). Internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radna

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł79 m² 55,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Umeblowane mieszkanie na warszawskim Powiślu, ul. Radna, przedwojenna kamienica obok buw: klimatyczne miejsce w samym środku najpiękniejszej części zielonego Powiśla 79 m2, 3 pokoje (2 sypialnie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 17 Stycznia

Włochy,Warszawa

251 000 zł38 m² 6 693,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Słoneczne 2 pokoje (niezależne) , widna oddzielna kuchnia, łazienka. Do mieszkania przynależy piwnica. Możliwość dokupienia garażu. Mieszkanie na pograniczu Ochoty. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Kuchnia osobna i widna. Mieszkanie posiada balkon. Do wynajęcia od 1 listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Metraż: sypialnia 12; łazienka 5; salon + aneks 25; mieszkanie umeblowane i wyposażone. Do mieszkanie przynależy garaż podziemny. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

902 000 zł93 m² 9 698,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne 3 pokoje z aneksem kuchennym 42,6 m2 z wyjściem na taras i ogródek, sypialnia 14,6; sypialnia 26,8; łazienka 4,5; wc 1,5; do lokalu przynależy komórka lokatorska oraz zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, 44 m2, w nowoczesnym budynku na Rakowcu (aleja Krakowska ). Budynek wybudowany w 2013 r, mieszkanie nowe, dotychczas przez nikogo niezamieszkane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 650 zł69 m² 38,41 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ciche, wysokie (3m) i komfortowo wyposażone mieszkanie w centrum Warszawy - bezpośrednio przy hotelu Hilton. Okna obydwu sypialni (13m2 i 11 m2) z widokiem na patio (wschód ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

600 000 zł85 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Stalowa/85m2/lata90/zadbane mieszkanie 600.000zł Zapraszam na prezentacje mieszkania przy ul. Stalowej na starej Pradze. Mieszkanie ma powierzchnie 85m2, znajduje się na 2 piętrze budynku postawionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

2 450 zł60 m² 40,83 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 60 m z loggią w kompleksie Trzy Wieże o wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kostrzewskiego

Mokotów,Warszawa

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie usytuowane w poblizu ogrodkow dzialkowych na dolnym mokotowie; ciche, blisko centrum 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, po generalnym remoncie, nowe umeblowanie, nowa łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża kawalerka, słoneczna, pomalowana "oddychająca" farbą, aneks kuchenny- zabudowa kuchenna, łazienka- wanna- glazura, terakota, wc. Podłogi parkiet przykryty wykładziną( można zdjąć). Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Grochów,Warszawa

240 000 zł36 m² 6 760,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie do wprowadzenia, nie wymagające nakładów finansowych, idealne pod wynajem - balkon. Idealnie ciche i słoneczne, dwa przestronne pokoje, oddzielna kuchnia wraz z całym wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Ochota,Warszawa

3 280 zł90 m² 36,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2005 roku, dlatego obecnie wymaga jedynie odświeżenia - właściwie jedynie ponownego pomalowania ścian. Klepka na podłodze jest oryginalna i po cyklinowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

475 000 zł62 m² 7 661,29 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania: mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym na szóstym piętrze, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu -21 m2, aneksu kuchennego - 12 m2, pokoju - 9,6.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij