dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

1 600 000 zł136 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie Sielcach. Blisko do Centrum wokoło dużo miejsc spacerowych i parków. Mieszkanie znajduje się na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Wysoki standard wykończenia. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe. Teren osiedla strzeżony, bez ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Tarchomin,Warszawa

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika W pełni pokrywa sprzedający! Przedmiotem sprzedaży jest 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, usytuowane w samym centrum Tarchomina - Białołęka. Ulica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

1 300 zł21 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jasna kawalerka, kuchnia, łazienka. Mieszkanie po remoncie, wyposażone i umeblowane. Cicha okolica. W pobliżu pełna infrastruktura. Szybki dojazd do Centrum Warszawy. Kontakt: niniejsza oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Parkowa

Ujazdów,Warszawa

890 000 zł85 m² 10 470,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

ul. Parkowa, vis a vis Łazienek Królewskich, kamienica, lata 30-te 85m2, (stan faktyczny 86,5m2 ) 3 pokoje, 1 piętro, cena 890.000zł Prestiżowa lokalizacja, cicha uliczka, odnowiona kamienica vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bełska

Mokotów,Warszawa

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronna kawalerka, kuchnia, łazienka. Mieszkanie wyposażone i umeblowane. Osiedle zamknięte, chronione. W pobliżu pełna infrastruktura. Szybki dojazd do Centrum Warszawy. Kontakt: niniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biała

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł57 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

he apartment is newly finished and equipped, fully furnished and consists of large living room with kitchenette (35m2), bedroom with closet (16 m2), bathroom (5m2), closet(3m2). Apartment has been just fully.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gojawiczyńskiej

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne 3 niezależne widne pokoje, kuchnia, łazienka, wc, balkon. Mieszkanie umeblowane. Do mieszkania przynależy piwnica i miejsce postojowe na parkingu strzeżonym. Cicha okolica, blisko stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe o podwyższonym standardzie. Powierzchnia ok 40 m2. Zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. Pańskiej w samym centrum Warszawy - ok. 400 metrów od Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament o powierzchni 46 m2, na 2-gim piętrze w nowoczesnym, o pięknej architekturze, 6-piętrowym budynku w najlepszej lokalizacji w centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgierska

Ochota,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie dwupokojowe na Ochocie przy ulicy Węgierskiej. Bardzo dobra lokalizacja tuż przy Hali Kopińskiej, w bliskiej odległości od przystanków tramwajowych i autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

457 000 zł74 m² 6 134,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Słoneczne 4 pokoje, kuchnia, łazienka. Metraż: pokoje: 19; 12,4; 10,4; 9,6; kuchnia 8,5; łazienka 6; balkon 6; okna półn-zach, poł-wsch. Forma własności spółdzielcze własnościowe z kw. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

1529. Piękne w Centrum Muranowa w kamienicy 3 pokoje, 60 m na 2 pietrze budowane przez wojskowych-z dobrej cegły. Po remoncie. W okolicy Nowolipek. Ciche a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raszyńska

Ochota,Warszawa

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Słoneczny pokój, oddzielna kuchnia, łazienka, wc. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Cicha okolica. W pobliżu pełna infrastruktura. Szybki dojazd do Centrum Warszawy. Kontakt: niniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

365 000 zł54 m² 6 759,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 na osiedlu strzeżonym położone na Białołęce (ul. Głębocka - okolice ch Targówek). Mieszkanie składa się z sypialni (15m2), pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

1 650 zł34 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz bardzo słoneczne i ciepłe, nowe 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na zamkniętym, strzeżonym osiedlu z 2013 r. Lokal o powierzchni użytkowej 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

307 705 zł33 m² 9 324,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Kamienica Czerniakowska 178 położona jest na warszawskim Powiślu. Zbudowana została przed II wojną światową (1937 rok) Kamienica składa się z budynku frontowego zlokalizowanego od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe 3 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Do mieszkanie przynależy piwnica. Miejsca postojowe przy bloku na monitorowanym parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł155 m² 27,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

3 sypialnie, pokój dzienny oraz umeblowana kuchnia a także wykończone glazurą 2 łazienki (wanna i prysznic). Teren osiedla jest ogrodzony i zagospodarowany. Wewnątrz znajduje się plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 150 zł47 m² 45,74 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne dwa pokoje z aneksem na Mokotowie w nowym budownictwie na 8 piętrze. Ekspozycja okien na południowo-zachodnią stronę. Standard mieszkania wysoki. Mieszkanie w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Synów Pułku

Jelonki,Warszawa

315 000 zł43 m² 7 325,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania: mieszkanie 42m2 na przedostatnim piętrze w jedenastokondygnacyjnym budynku przy ulicy Synów Pułku na osiedlu Jelonki (dzielnica bemowo). Teren wokół budynku uporządkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

523 000 zł50 m² 10 443,30 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Słoneczne 2 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka. Metraż: salon 29; sypialnia 9,7; garderoba 1,7; łazienka 3,9; hall: pow. 6,5; loggia: oszklona. Okna: południe/zachód.Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lux 2 pokoje, kuchnia, łazienka, taras. Wysoki standard wyposażenia i umeblowania. Osiedle zamknięte, monitorowane. Cicha okolica. W pobliżu pełna infrastruktura. Szybki dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

1 350 zł45 m² 30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Do mieszkanie przynależy piwnica. Dodatkowo płatny czynsz 450,00. Blisko centrum zakupowego land. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrna

Wola,Warszawa

397 000 zł50 m² 7 940 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Świetnie usytuowane (śródmieście) jasne mieszkanie o powierzchni 50,27 m2. Blok mieszkalny położony blisko ścisłego centrum Warszawy, zaledwie jeden przystanek od Złotych Tarasów i Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł81 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prestiżowy dom i doskonała lokalizacja: centrum, otoczenie parkiem i bulwary Wisły (odl. 100m; szlaki rowerowe), węzeł komunikacyjny (most Poniatowskiego - Wisłostrada; 5-10 minut do Złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

290 000 zł27 m² 10 572,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

MIeszkanie jednopokojowe o pow. 27,43m2 na I piętrze w II kamienicy z 1938 r. przy Ambasadzie Austrii po remoncie z wymianą okien i wszystkich instalacji, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, balkon. Mieszkanie umeblowane. Wyposażenie: zmywarka, lodówko-zamrażarka, piekarnik z płytą ceramiczną, okap. Osiedle ogrodzone, plac zabaw na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Sympatyczne 2-pokojowe, bardzo przestronne i wygodne mieszkanie w samym sercu miasta (ul. Wspólna przy Emilii Plater). Usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy zaskakująco ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe,46 m.kw,Śródmieście,ul:Słomińskiego,cena ofertowa 2500,-zł. Metro Dworzec Gdański Budynek został zaprojektowany przez najznakomitszą pracownię architektoniczną - jems.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

2 650 zł48 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokoje - 48m2 przy ul. Postępu na Mokotowie, w niedalekim sąsiedztwie wielu firm/biur. W pobliżu znajduje się lotnisko Okęcie i Galeria Mokotów. Dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

260 000 zł33 m² 7 878,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Do sprzedania: mieszkanie położone w najbliższym sąsiedztwie Parku Szczęślewickiego. Składa się z 1 pokoju oraz widnej kuchni która w dużej części mieszkań w tym pionie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechowicza

Ursus,Warszawa

405 000 zł63 m² 6 388,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nietuzinkowe 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, piwnica, wspólny schowek na rowery. Metraż: pokój 18; pokój 12; pokój 10; kuchnia 9; dodatkowo: miejsce garażowe- 20500,00 , taras z grillem 140m2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

275 000 zł29 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

29m2 powiśle 275tys zł dobra inwestycja polecam! Zapraszam na prezentacje mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Powiślu w bloku przy ul. Czerniakowskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie umeblowane, możliwość doposażenia w lodówkę i pralkę. Cicha okolica. W pobliżu pełna infrastruktura. Szybki dojazd do Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 500 zł106 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny apartament 106 m2 + taras 16 m2 na 5 piętrze w budynku z fitnes centrum, basenem, jacuzzy, sauną, kortem tenisowym, tarasem na dachu dla mieszkańców. Apartament podzielony na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

316 000 zł39 m² 8 102,56 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1967

Grzybowska Centrum 39m2 dobry rozkład, 316000zł, v piętro Mieszkanie w osiedlu Za Żelazną Bramą, rama H, w wyremontowanym dobrze utrzymanym wieżowcu. Odnowione klatki, windy, instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe,41 m.kw,Stary Mokotów,ul:Madalińskiego cena 1600,-zł wolne od 1 listopada okres wynajmu minimum 12 miesięcy opłaty 1600 + czynsz+liczniki parter/IV p. Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

3 300 zł119 m² 27,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie, umeblowana kuchnia, łazienki, salon i sypialnia, wyposażone, położone na 3 piętrze z pięknym widokiem na lasek. Układ mieszkania to dwupoziomowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 57m2, rozkładowe, z oddzielną widną kuchnią 9,3m2. Pierwszy pokój 20m2, z balkonem 3m2, drugi 15m2. Łazienka z prysznicem 3m2. Wysokość 270cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janusza

Wola,Warszawa

306 000 zł38 m² 8 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Do sprzedania: mieszkanie składa się z: 2 pokoi, przedpokoju, oddzielnej widnej kuchni zabudowanej meblami na wymiar (bardzo pojemnymi), łazienki z wc, zabudowanego balkonu. Wysokość kondygnacji 2,5.