dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartograficzna

Targówek,Warszawa

350 000 zł59 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania: nowocześnie zaprojektowane mieszkanie na nowopowstałym strzeżonym całodobowo osiedlu "Lewandów Park" o niskiej zabudowie. Całość została wybudowana w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Pradze Północ z widokiem na panoramę Warszawy. Odświeżone słoneczne mieszkanie z 2 sypialniami, salonem, użytkowym przedpokojem i balkonem. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chudoby

Białołęka,Warszawa

699 000 zł121 m² 5 776,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania: lokalizacja: zielona Białołęka, ul St. Chudoby mieszkanie: na kameralnym osiedlu 3 domów, po 4 lokale w każdym. Łatwy i szybki dojazd do centrum. Eleganckie dwupoziomowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

4 500 zł152 m² 29,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy! Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o pow. 152 m2,. Cena 4.500 zł + media wg liczników (c.o., woda, śmieci, en. elektr., gaz). Kaucja 1-miesięczna. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania: mieszkanie usytuowane na osiedlu strzeżonym przy ulicy Skarbka z Gór( 3 piętro) Jest to pierwszy blok od ulicy .Odległość od ulicy 100 m co zapewnia prywatność. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

391 680 zł56 m² 6 994,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Do sprzedania 56-metrowe, przestronne, wysokie, dwupokojowe mieszkanie, w bardzo dobrym stanie, położone na warszawskiej Woli. -mieszkanie- 56-metrówe mieszkanie na 1 piętrze. Wysokość 2,8 m. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia - w nowym budynku, ciche, wygodne, jasne, z nowym wyposażeniem i meblami. W pełni wyposażenie - sprzęt agd (płyta elektryczna, piekarnik, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

7 500 zł143 m² 52,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament (143 m2) do wynajęcia o wysokim standardzie na osiedlu Miasteczko Wilanów Przestronny apartament, usytuowanym w najlepszym miejscu na osiedlu Miasteczko Wilanów (z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bożka

Bemowo,Warszawa

507 000 zł78 m² 6 458,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania: ciche gustownie urządzone mieszkanie 2 windy w bloku nowe gresy na klatkach i ocieplony budynek .w mieszkaniu nowe szafki kuchenne i wyposażenie kuchni , glazury ,gresy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

360 624 zł68 m² 5 280 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim, więc jest możliwość własnej aranżacji od początku. Bardzo ustawne pokoje, ciekawy projekt. Wiele aranżacji. Polecam! Osiedle Aluzyjna położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bardzo ładnie wykończone mieszkanie o wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku na strzeżonym osiedlu z 2009 roku. Położone przy ul. Górczewskiej, 500m od Centrum Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Imielin

Imielin,Warszawa

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów zw. z pośrednictwem. Nowe, dwupokojowe mieszkanie(47 mkw.) na Ursynowie w okolicy metra Imielin. Mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze w chronionym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania: mieszkanie na Woli, przy ul. Górczewskiej. Blisko żłobek, przedszkole, szkoła. Linia autobusu 520 pod blokiem. Blisko Wola Park. Mieszkanie bardzo słoneczne, narożne. Pod blokiem plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Muszlowa

Bemowo,Warszawa

366 000 zł79 m² 4 632,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania : Jasne , ustawne i dwustronne mieszkanie. Okna wychodzą na ciche podwórza i zapewniają spokojny wypoczynek. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd, w przyszłości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szałka

Wola,Warszawa

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania: mieszkanie zatopione w zieleni! Składa się z dwóch pokoi (20 i 11 m2), widnej kuchni (7m2), łazienki z oknem (4m2) oraz przedpokoju (7m2). Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na Bemowie, w spokojnym, zacisznym miejscu wśród zieleni. z miejscem parkingowym zadaszonym. I piętro. Osiedle zamknięte, chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

270 803 zł35 m² 7 831,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Do sprzedania mieszkanie typu studio, o powierzchni 34m2, 4 piętro w 8-piętrowym budynku. Lokalizacja Ursynów, ul.Kłobucka. Do lokalu przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Wola,Warszawa

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Muranowie. Pokoje częściowo umeblowane z wyjściem na balkon, oddzielna widna kuchnia z szafkami, stołem oraz kuchenką gazową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w super lokalizacji , blisko centrum, mieszkanie 2 pokojowe z dużą widną kuchnią 52 m2. Łazienka z prysznicem, przedpokój balkon, mieszkanie na 4tym piętrze. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł81 m² 6 543,21 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie składa się z 3 pokoi: salonu (24,2 m2) i dwóch sypialni (14,9 i 11,3 m2) oraz kuchni (8,4 m2), łazienki z prysznicem (4,2 m2) i oddzielnego wc (1,4 m2). Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

220 000 zł27 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1550. Piękna kawalerka 27 m, na tyłach centrum handlowego Klif, czysty, zadbany budynek i klatka, wymienione instalacje, dwie windy, cicho, zielono, pełna infrastruktura i komunikacja, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

2 200 zł68 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie na Tarchominie przy ulicy Milenijnej. Lokal jest umeblowany i wyposażony w sprzęt agd, składa się dużego salonu połączonego z widnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

260 000 zł34 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Do sprzedania: mieszkanie położone w najbliższym sąsiedztwie Parku Szczęślewickiego. Składa się z 1 pokoju oraz widnej kuchni która w dużej części mieszkań w tym pionie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe (salon z kuchnią i sypialnia), słoneczne mieszkanie (42,9 m2) na siódmym piętrze (ostatnim) przy ul. Jaszowieckiej 8 na Sadybie (mokotów). Budynek z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł147 m² 14 966 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Świetna lokalizacja, ścisłe Centrum. Czteropokojowe mieszkanie o ciekawym układzie pomieszczeń - składa się z pokoju dziennego 30m 2 z wyjściem na balkon ok. 10m 2 , pokoju 20m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Ochota,Warszawa

220 000 zł24 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1527. Pieknie wyremontowana kawalerka 24 m , Grójecka z super komunikacją do Centrum. Tramwaje 7, 9, 15, autobusy 167, 191, 521, 136, 172, 186, n01, n38, n43, n88. Park Szczęśliwicki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2pokojowe 45m2 w Centrum Warszawy, przy ul. Ogrodowej. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie (remont generalny w drugiej połowie 2012 roku). Dwa pokoje (każdy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drogomilska

Jelonki,Warszawa

590 000 zł97 m² 6 082,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Jeżeli chcesz zamieszkać z dala od wielkomiejskiego zgiełku centrum Warszawy, a jednocześnie w doskonałym punkcie komunikacyjnym z bogatą i rozwiniętą infrastrukturą miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

283 100 zł38 m² 7 455,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje, 37m2, umiejscowione na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja: bielany, ul.Nocznickiego. Do lokalu przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

330 000 zł52 m² 6 297,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gotowe do zamieszkania, dwupokojowe mieszkanie z idealnym rozkładem. Składa się dwóch niezależnych pokoi 21m2 i 12 m2, oddzielnej widnej kuchni 8 m2, łazienki z wanna 4m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samolotowa

Gocław,Warszawa

432 000 zł62 m² 6 967,74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie do wprowadzenia w bardzo dogodnej lokalizacji pod względem infrastruktury i komunikacji - 20 min do centrum Mieszkanie po generalnym remoncie, po wymianie wszystkich instalacji: wodnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

249 000 zł34 m² 7 217,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Wspaniała lokalizacja - 2 min do parku skaryszewskiego - 15 min do centrum Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, składające się z przestronnego pokoju 18 m2 (na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

314 000 zł66 m² 4 757,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania: 3 pok. mieszkanie (65,7 m2+8 m balkon) z garażem 25 m2 (na 2 samochody), położone w ładnej, cichej okolicy w sąsiedztwie lasu (warszawa-Wawer). Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Warszawa

490 000 zł54 m² 8 990,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje, 54,5m2, kilińskiego/stare miasto, 490.000 zł / Najlepsza oferta na STARÓWCE Polecam, warto! Parametry ogólne: Środkowe mieszkanie o powierzchni: 54,5,00m2, 4 piętro w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

370 000 zł49 m² 7 551,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na Bemowie w pięknej zielonej okolicy obok Fortów Bema. Mieszkanie 49m składające się z salonu z otwartą kuchnią o łącznej pow. około 27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

367 200 zł56 m² 6 557,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe, 56m2 rozkładowe, 1-sze piętro Miejsce garażowe pod domem Salon 22 m2, parkiet Loggia 7 m2 Sypialnia 14 m2, parkiet, szafa garderobiana ikea pax Kuchnia widna, zamykana 8m2, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania: mieszkanie 3-pokojowe spółdzielczo- własnościowe na parterze, ciche, okna z widokiem na park, jeden pokój przechodni, kuchnia z prześwitem, w sypialni i w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogalińska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł42 m² 51,76 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe 43 m.kw.,Śródmieście ul:Rogalińska,Cena ofertowa 2200,-zł do uzgodnienia! Bardzo ładne mieszkanie w nowym 8-piętrowym apartamentowcu w centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 3 Maja

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji Mieszkanie świeżo po remoncie. Wszystko nowe. Jest pięknie, jasno i czyściutko. Super widok na park. Wszystko pod ręką: świetna komunikacja, sklepy, pkp Powiśle, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

500 000 zł68 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wspaniała lokalizacja - idealny punkt komunikacyjny - 10 min do centrum Nowocześnie wykończone mieszkanie w bliskim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna. Składa się z trzech przestronnych pokoi,.