dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Graniczna

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Polecam! kontakt:~~śródmieście / graniczna / grzybowska / 269 tys./ PORTIERNIA~~ UL: GRANICZNA~~Cena: 269 tys. zł~liczba pokoi: 1~własność: spółdzielcze własnościowe~metraż: 28 m2~piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

290 000 zł53 m² 5 451,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe na Bródnie dostępne od zaraz. Położone blisko pętli autobusowej Bródno-Podgrodzie, niedaleko centrum handlowego Targówek, szkół, przedszkoli i żłobków. Bliskość II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł55 m² 20 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do wynajęcia przestronny, nowocześnie urządzony apartament w Rezydencji Restaura o powierzchni 55 m^2 w Śródmieściu na ulicy Wojciecha Górskiego. Budynek oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

360 000 zł58 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Polecamy słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na Woli. Doskonały dojazd do Centrum. Mieszkanie znajduje się w bloku z 1996 r z zadbaną klatką schodową i nowoczesnymi windami. Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

336 384 zł46 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Popularna inwestycja położna w prestiżowej dzielnicy ? Wilanów, w centrum założenia urbanistycznego Miasteczko Wilanów. Sąsiaduje z parkiem w Wilanowie i Placem Miejskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

499 999 zł71 m² 7 052,17 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 70,90m2 położone na na osiedlu Skorosze, przy ul. Chełmońskiego. Mieszkanie zostało wykończone w/g indywidualnego projektu. Wszystkie użyte materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w nowym apartamentowcu w ścisłym centrum Warszawy. Niedaleko stacji metra Centrum i dworca kolejowego. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meissnera

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Gocławiu (praga Południe), ulica Meissnera. Nowe budownictwo. Powierzchnia 60,2 m2, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, hol, garderoba, balkon. Dodatkowo miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja nie pobiera prowizji od najemcy! Do wynajęcia apartament w centrum Warszawy. Minimalny okres wynajmu: 6 mies., Pełne wyposażenie, klimatyzacja, woda oligoceńska, teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mazowiecka

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł19 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna, przytulna kawalerka w centrum Warszawy w okolicy ul. Mazowieckiej. Mieszkanie składa się z łazienki, wnęki kuchennej oraz pokoju i znajduje się na 1 pietrze,budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji! Mamy do wynajęcia 50-cio metrowe, ciche mieszkanie w centrum miasta. Lokal ma 2 pomieszczenia : pokój z aneksem kuchennym,z wyjściem do 30-metrowego ogródka, sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

680 000 zł74 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie W apartamentowcu na ursynowie W doskonałej lokalizacji tuż przy metrze kabaty 74-metrowe mieszkanie w dobrym stanie tuż przy metrze kabaty. Mieszkanie dwustronne, widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

421 249 zł63 m² 6 694,99 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ciekawa oferta, doskonała lokalizacja. Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowopowstającej inwestycji na Gocławiu. Własność gruntu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

375 000 zł54 m² 6 996,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m2 na 2 piętrze na zacisznym strzeżonym osiedlu (ul. Głębocka - okolice ch Targówek). Lokalizacja mieszkania umożliwia sprawny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłosia

Włochy,Warszawa

504 750 zł67 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa, malownicza lokalizacja, rozłożyste kasztany, kameralność, to tylko niektóre z zalet tego ustronnego osiedla położonego w willowej części Włoch. Wybudowane na terenach dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, wygodne dla 3 osób na pograniczu Saskiej Kępy i Gocławia, przy Alei Stanów Zjednoczonych przy kanale gocławskim. Budynek jest z 2004 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 190 000 zł102 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękny apartament (102m2 + dwa tarasy i garaż)w Miasteczku Wilanów. Apartament znajduje się przy Aleji Wilanowskiej bardzo blisko Pałacu i plaży w Wilanowie. Budynek z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

352 260 zł45 m² 7 828 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 45 m2, 2-pokojowe na 7 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, holl, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie, 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na ul. Elektoralnej. Mimo, iż jest ono w samym centrum miasta jest ono ciche a wokół jest dużo zieleni. Budynek jest z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio 2-pokojowe, komfortowe i jasne mieszkanie (60m2) przy pl. Zbawiciela, 3 piętro w 5-piętrowym budynku (winda). Osiedle zamknięte i monitorowane, możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

2 100 zł32 m² 65,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe studio (32m2) to prawdziwa gratka dla amatorów zrewitalizowanych obiektów fabrycznych - w tym przypadku dawnej Warszawskiej Fabryki Rektyfikacji Spirytusu. Zlokalizowane w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Capri

Mokotów,Warszawa

505 000 zł64 m² 7 890,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Kup bez prowizji Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 63,4 m2.Budynek oddany do użytkowania 1975 roku. Mieszkanie dwustronne. Okna skierowane na (wschód-zachód) Rozkład pomieszczeń -salon (16 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

521 637 zł73 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

569 775 zł80 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Realizowany budynek znajduje się przy ul. Siedleckiej 60, w samym centrum Pragi Północ w pobliżu Parku Michałowskiego, skweru Radziwiłów oraz zabytkowej Bazyliki Najświętszego Serca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

420 028 zł71 m² 5 915,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Strumykowa tworzą dwa nowoczesne budynki posiadające 3 i 4 piętra, parking podziemny oraz część usługową. W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór mieszkań o powierzchni od 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

420 000 zł69 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecamy bardzo ustawne, widne 3 pokojowe mieszkanie na Natolinie. Pokoje w kwadracie 22 m 12, 10. Olbrzymim atutem jest 12 m komórka przypisana do mieszkania. Łazienka, osobno wc. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

420 000 zł68 m² 6 161,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie Warszawa Białołęka. Mieszkanie położone jest w cichej i spokojnej oraz najbardziej w obecnej chwili popularnej dzielnicy. Bliskość przystanku autobusowego obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kłosia

Włochy,Warszawa

957 960 zł144 m² 6 675,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:20/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w Apartamentowcu " Babka Tower" w całości umeblowane, wyposażone w sprzęt agd, tv. Położone na 20/25 pietrze. Składa się z przedpokoju, sypialni, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Mokotowie. Lokalizacja/ budynek: blisko Galerii Mokotów oraz kompleksu businessowo-biurowy. Bardzo blisko węzeł komunikacyjny (autobusy, tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kramarska

Rembertów,Warszawa

250 000 zł30 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy - 30 m2, z własnym miejscem parkingowym na osiedlu Sady Rembertowskie 2. Mieszkanie jest w idealnym stanie, funkcjonalnie rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 590 000 zł114 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Penthouse na ostatnim 15 piętrze w budynku przy skrzyżowaniu ulicy Okopowej i Anielewicza. Lokal zajmuje powierzchnię 114 m2 + ogród zimowy około 70 m2 Budynek - nowy, kaskadowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

622 500 zł80 m² 7 800,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu w okolicy Parku Szczęśliwickiego. Salon z balkonem od strony południowo -zachodniej z oknami na ul. Opaczewską. Dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

375 000 zł66 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 42 m2 na Mokotowie przy ul. Langego. Cena za wynajem 2000zł + liczniki. Kaucja zwrotna w wysokości miesięcznej opłaty za wynajem. Mieszkanie po remoncie, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poetów

Białołęka,Warszawa

515 000 zł91 m² 5 659,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Mieszkanie z 2001 roku na osiedlu winnica to łącznie 311 lokali, zajmuje obszar 6,5 ha. Osiedle wyróżnione pierwszą nagrodą w konkursie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wilanów

Wilanów,Warszawa

909 000 zł101 m² 8 982,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie do sprzedaży W wilanowie apartment for rent in wilanów Na sprzedaż wykończony i wyposażony apartament na osiedlu w Wilanowie. Bardzo cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

350 160 zł47 m² 7 519 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 46,57 m2, 2-pokojowe na 4 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, holl, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

1 980 000 zł147 m² 13 469,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Świetna lokalizacja, ścisłe Centrum. Czteropokojowe mieszkanie o ciekawym układzie pomieszczeń - składa się z pokoju dziennego 30m 2 z wyjściem na balkon ok. 10m 2 , pokoju 20m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

2 550 zł45 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 44.1 m kwadratowego na Osiedlu SASKA (Gocław, Praga Południe) Nowe osiedle w wysokim standardzie ogrodzone i chronione 24h, budynek z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zielone Powiśle Dobra lokalizacja Mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią i wnęką z przeznaczeniem na sypialnię lub gabinet. Mieszkanie po generalnym remoncie Nowa łazienka.