dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

743 310 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Wykorzystując architekturę historycznych dzielnic Warszawy, stworzono unikalną i wyjątkowo estetyczną inwestycję - odrestaurowaną kamienicę. Do dzisiaj doskonale zachowały się w niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

325 000 zł51 m² 6 313,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przytulne, rozkładowe mieszkanie o pow. 51,48 m2, 3-pokojowe na 1p (faktycznie 2p, gdyż wejście na poz. -1) w budynku 11-piętrowym docieplonym i po modernizacji ( ładna klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z charakterem w scislym centrum Warszawy, prestizowe miejsce obok Ambasady Belgii,cicha okolica, duzo zieleni. Doskonala lokalizacja blisko metro Ratusz Arsenal,tramwaje,autobusy,Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

307 507 zł60 m² 5 150,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne mieszkania po niskich cenach! czas oferty ograniczony~~oferujemy do sprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania w nowo powstałym zespole dwupiętrowych domów wielorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

667 700 zł92 m² 7 257,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Słoneczny apartament Z tarasem (13,3m2) I garderobą! oddanie do użytku - maj 2016r. Miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

943 550 zł105 m² 8 998,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy, stworzony dla osób ceniących indywidualizm, poszukujących niestandardowych wnętrz, w których główną rolę gra przestrzeń. Inwestycja jest pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Ursusie (okolice pętli Niedzwiadek ztm) 60 m2, trzy pokoje (24 i 12 + 11 m2) + kuchnia (ok. 7 m2) + łazienka (4 m2) Mieszkanie umeblowane. Cicha i spokojna okolica, dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topiel

Warszawa,mazowieckie

1 535 010 zł81 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Budynek apartamentowy z 2014 roku u zbiegu ul. Topiel i Zajęczej na warszawskim Powiślu.~Inwestycję zaprojektowano w stylistyce miejskich kamienic z klasycznym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w śródmieściu przy stacji metra centrum! ścisłe centrum! Mieszkanie po generalnym remoncie. W pełni umeblowane (nowe meble).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

327 000 zł50 m² 6 540 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze w 4 piętrowym bloku, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ulicy Odkrytej. Rozkład mieszkania: pokój dzienny - 20,8 m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 250 zł38 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe - pokoje niezależne, zlokalizowane w śródmieściu przy ul. Hożej, blisko stacji metra centrum! Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

453 706 zł55 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje wymarzone mieszkanie W cichej, kameralnej okolicy.~~Inwestycja posiada 4 kondygnacje naziemne w których znajdują się mieszkania 2 pokojowe ok. 46m2, 3 pokojowe o powierzchni ok.55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 273 000 zł80 m² 28 412,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Cena do negocjacji- wyjdź Z własną propozycją! niepowtarzalny penthouse Z balkonem I tarasem na dachu O pow. 79.7M2 (PIĘKNA PANORAMA)! NIEBYWALE ATRAKCYJNE I NIETUZINKOWE MIEJSCE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe, po generalnym remoncie przy ul. Grójeckiej. Kuchnia widna, oddzielna. Mieszkanie w pełni umeblowane ze sprzętem rtv i agd. W kuchni lodówka z zamrażarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 555 100 zł167 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartament 167 m2 zlokalizowany jest w kamienicy w ścisłym centrum przy galerii Vitkac. Budynek jest w trakcie remontu i będzie gotowy w pierwszym kwartale 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

352 000 zł46 m² 7 569,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Spokój I cisza. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

620 000 zł67 m² 9 211,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Doskonała okazja - urocze, klimatyczne trzypokojowe mieszkanie o pow ok 67m2 na Kabatach. Mieszkanie funkcjonalne dwustronne, ustawne z oddzielną kuchnią, salonem i dwiema sypialniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

1 249 000 zł119 m² 10 495,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

3 600 zł58 m² 62,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 na Woli przy ulicy Brylowskiej. Mieszkanie na 4 piętrze w apartamentowcu z 2015 roku, wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Serocka

Praga-Południe,Warszawa

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Słoneczne ciche mieszkanie na Padze Południe (grochów) z garażem. Bardzo dobry dojazd do centrum - tramwaj lub autobus ok. 20 min. Niski czynsz - 280 zł. Dwie sypialnie, salon z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

792 009 zł106 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Inwestycja znajduje się w sercu Woli, prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy.~Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

472 041 zł48 m² 9 875,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Obecnie najciekawsza inwestycja w Warszawie, ze świetną lokalizacją na Woli, w nowym, prestiżowym Centrum Biznesowym Warszawy.~Mieszkania jedno, dwu i trzy i cztero-pokojowe. Okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Wola,Warszawa

598 000 zł80 m² 7 447,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Trzypokojowy apartament na bliskiej Woli o powierzchni 80 m2. Mieszkanie jest dwustronne (wschód-zachód), mieści się w nowym (2003 rok), monitorowanym budynku z całodobową ochroną, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Warszawa,mazowieckie

719 532 zł55 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2 pokojowy, 54,51 m2, 2 piętro w 8-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, śródmieście , ul.Noakowskiego. Termin oddania IV kwartał 2015.~Inwestycja usytuowana jest na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

401 400 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek klasy apartamentu, o ośmiu piętrach, z własną recepcją z 56 lokalami mieszkalnymi i 2 lokalami usługowymi. ~Inwestycja oferuje mieszkania o rozkładzie podzielonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

323 970 zł40 m² 8 199,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwa pokoje 39m2 + 4,4m2 balkonu! samo serce mokotowa Funkcjonalne dwu pokojowe mieszkanie położona w centralnej części Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

318 504 zł50 m² 6 416,28 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu mieszkanie w bardzo ciekawej, nowopowstającej inwestycji deweloperskiej, która została stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort mieszkania w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

490 000 zł56 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze trzypiętrowej kamienicy na Mokotowie przy ul. Wiktorskiej. Budynek po wymianie pionów hydraulicznych i kanalizacyjnych. Planowana budowa windy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

338 800 zł48 m² 7 050,99 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

3 650 zł81 m² 45,06 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie W pobliżu parku - ochota Do wynajęcia nowe przestronne mieszkanie położone w inwestycji przy ul. Dickensa nieopodal Parku Szczęśliwice. Rozkład: apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

567 000 zł70 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy bez windy w centrum Mokotowa. Kamienica odnowiona po wymianie pionów hydraulicznych , instalacji gazowej i elektrycznej. Odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 890 zł37 m² 51,08 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na Ursynowie Mieszkanie typu studio posiada duży salon z otwartą kuchnię w zabudowie, łazienkę wyposażona w wannę i kabinę prysznicową. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

524 854 zł59 m² 8 832,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Union Apartamenty to nowa inwestycja zlokalizowana na granicy Śródmieścia i Woli, w pobliżu inwestycji znajdują się: muzeum Powstania Warszawskiego, liczne kina, teatry, klubokawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kawęczyńska

Nowa Praga,Warszawa

405 594 zł55 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zakończona inwestycja! Nowy budynek stanął na Pradze Północ w okolicy Skweru Radziwiłłów i zabytkowej Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Kawęczyńskiej. ~Można tu cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, 42 metrowe, dwupokojowe mieszkanie w centrum przy ul. Marszałkowskiej. Mieszkanie jest w wysokim standardzie, w pełni wyposażone i po gruntownym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

232 285 zł38 m² 6 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Okazja! wyprzedaż ostatnich mieszkań na kameralnym osiedlu na zielonej białołęce!~~do sprzedaży oferujemy atrakcyjne mieszkania zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle usytuowanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania przytulne,ciche i bardzo ciepłe 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 49m2 na Woli. Położone na parterze w trzypiętrowej komienicy z 1955r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Gocław

Gocław,Warszawa

606 762 zł93 m² 6 540,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ciekawa oferta, doskonała lokalizacja. Czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowopowstającej inwestycji na Gocławiu. Własność gruntu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

7 510 555 zł264 m² 28 406 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1902

Reprezentacyjna kamienica i miejsce w centrum Warszawy.~Apartament w odrestaurowanej kamienicy z 1902roku, przy Trakcie Królewskim.~Budynek zachował oryginalny charakter bryły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

314 497 zł49 m² 6 417 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bardzo ciekawa oferta, doskonała lokalizacja. Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowopowstającej inwestycji na Gocławiu. Własność gruntu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie kupione przez obecnych właścicieli w 2006 r, do tej pory nie wynajmowane! Mieszkanie po generalnym remoncie (podłogi, tynki, elektryka), niska zabudowa - trzy piętra, zielona okolica,.