dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

360 000 zł27 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

iche mieszkanie na szóstym piętrze w kamienicy w Warszawie, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście. Jeden pokój z aneksem kuchennym. Standard remontu: ściany - glazura, gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne studio w tętniącym sercu Warszawy na ul Mokotowskiej.Ścisłe centrum,prestiżowa lokalizacja, doskonały punkt komunikacyjny.Studio w pełni wyposażone i umeblowane w starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy, dotychczas niezamieszkały, apartament W śródmieściu Z garażem! W pełni wyposażony i umeblowany. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w inwestycji oxygen, u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

365 000 zł39 m² 9 358,97 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w nowym 9 piętrowym apartamentowcu.na 7 piętrze .Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon.Zabudowa kuchenna.Budynek na osiedlu zamkniętym.Ochrona.Domofon.Miejsce parkingowe w garażu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

390 000 zł51 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Funkcjonalne,przestronne dwu pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji 3 przystanki do centrum. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w kameralnym 4 piętrowym bloku, tylko 3 lokatorów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

3 000 zł96 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dom na warszawskich Bielanach o powierzchni 96 m2, w pobliżu Kampinowskiego Parku Narodowego.Osiedle ogrodzone, przy każdym z lokali miejsce na dwa samochody!Na parterze salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

330 000 zł43 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 2 pokojowe na warszawskim Gocławiu.Salon 19 m2 .sypialnia 10 m2 ,widna kuchnia 6 m2 , łazienka 3,5 m2 i przedpokój 5 m2 ,atakże bardzo duży balkon 7m2.,w pokojach na podłodze panele,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł89 m² 12 921,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Luksusowy apartament w samym centrum Warszawy. Mieszkanie wykończone zgodnie z najwyższymi standardami. Mieszkanie zaprojektowane i zaaranżowane przez architekta. Zabudowa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

287 000 zł38 m² 7 552,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zlokalizowane na Bielanach (piaski). Ciche i słoneczne. Wokół dużo zieleni, budynek usytuowany jest w środku osiedla. Doskonała komunikacja z Centrum miasta, autobusy - węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

366 000 zł61 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie ciepłe i słoneczne; dwustronne - wsch-zach. W 2007 zostały wymienione piony wod.-kan. i C. O. wraz z wymiana kaloryferów. W roku 2008 wstawiono nowe okna i drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

460 000 zł68 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. całkowitej 68m2 znajduje się w kameralnym ogrodzonym i strzeżonym osiedlu. Składa się z trzech niezależnych pokoi z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

485 000 zł69 m² 7 028,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Piękne mieszkanie trzypokojowe w Ursusie.Świetny punkt komunikacyjny, blisko sklepy, szkoła i przedszkole. Osiedle z 2005 , bardzo zadbane i nowoczesne. Widok z okien na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 000 000 zł48 m² 62 500 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sadybie/dolny Mokotów z dwoma oddzielnymi pokojami i oddzielną widną kuchnia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z roku 1970. Dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

320 000 zł34 m² 9 275,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na Woli okolice "wola Park", pow. 34,5 m2 usytuowane na piątym piętrze w 5-cio piętrowym budynku z 2009 roku. Pomieszczenia: pokój, kuchnia oddzielna, z oknem wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

525 000 zł72 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe,wygodne i bardzo przestronne trzy pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku z 2011r w warszawskim Ursusie. Wykończone z dużą starannością i przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

662 000 zł56 m² 11 821,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pajdaka

Białołęka,Warszawa

255 000 zł52 m² 4 951,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przepiękne, widne, wyjątkowo rozkładowe mieszkanie dwupokojowe w centrum Tarchomina przy ul.Pajdaka. Mieszkanie z ogromnym potencjałem do własnej aranżacji i adaptacji. Dwa przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów 52 m2. 2 piętro. Stan mieszkania idealny. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. Cena 2.200 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

360 000 zł57 m² 6 330,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie w osiedlu strzeżone monitoringiem ,wejście poprzez bramę z nowej generacji domofonem na kartę , do centrum 10 minut tramwajem ,obok sklepy wielobranżowe, punkty uslugowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

sympatyczna kameralna prywatna kamieniczka z cegły na dolnym Mokotowie, a w niej na 1 piętrze do wynajęcia od zaraz 2 pokoje + łazienka z wc. Po remoncie. Kuchnia w zabudowie jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

354 000 zł45 m² 7 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 45m2/wysokość mieszkania 2.75 na parterze przy Centrum Handlowym Wola Park. Bardzo dobra komunikacja z centrum.Stan mieszkanie - jak nowe. Wyposażone pozostaje w cenie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewerynów

Śródmieście,Warszawa

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Do sprzedaży mieszkanie w przedwojennej kamienicy w ścisłym Centrum. Prestiżowa i poszukiwana lokalizacja, w bezpośrednim sąsiedztwie Traktu Królewskiego. 100m od Krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalna kawalerka zlokalizowana w bliskim Ursusie. Okolica cicha,spokojna,dużo terenów spacerowych.Blisko centrum handlowe S korosze.Możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Atrakcyjne mieszkanie na Bródnie przy ulicy Turmonckiej. Uwaga - Mieszkanie z uregulowanym stanem prawnym gruntu, można więc kupić na kredyt! Nieruchomość o powierzchni 47m 2 , składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa niższa cena! Prześliczne mieszkanie na wynajem na Mokotowie Dolnym, tuż obok Parku Morskie oko, łazienek Królewskich. Budynek o wysokim standardzie, zadbane zielone patio, dobre sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miklaszewskiego

Ursynów,Warszawa

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ursynów imielin ul. MIklaszewskiego 2 pokoje pow. 47 m2 piętro 7/8 z 1979 r Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, blisko do stacji metra Imielin. Lokal spółdzielczo-własnościowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

259 000 zł30 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Bardzo ładna k awalerka vis a vis Kina Femina za jedyne 8,5 tys.zł/m2 w budynku z cegły! Mieszkanie na trzecim piętrze w ścisłym centrum w budynku z pełnej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

295 000 zł34 m² 8 676,47 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na ósmym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym w Warszawie, na Służewiu, bardzo blisko metra (5 min). Duży pokój z oknami wychodzącymi na wschód. Okno kuchni wychodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

790 000 zł65 m² 12 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania ładne widne mieszkanie na Saskiej Kępie w kameralnym apartamentowcu z 2005r. Budynek z recepcja i ochrona całodobową. Mieszkanie na parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ciche, przytulne 2-pokojowe mieszkanie w super lokalizacji: 5 min do metra, tramwaju, autobusu. Pokoje: 16, 4 m2 i 12, 6 m2; kuchnia - 7 m2, łazienka - 5, 16 m2, przedpokój - 8 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

287 000 zł48 m² 5 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Osiedle z dużą ilością zieleni. Blisko przedszkola,szkoła,sklepy,apteki,park,mzk.Bardzo dobra komunikacja.Nieopodal Centrum Handlowe Targówek. Mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

330 000 zł42 m² 7 764,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne dwu pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Skoroszach. Lokal gotowy do zamieszkania,w pełni wykończony i umeblowany. Osiedle zamknięte z ochroną 24h, teren zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

530 000 zł87 m² 6 091,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie 3-pokojowe w rzeczywistości ok 86,92mkw ( wg. dokumentów 81,57mkw ) położone w Warszawie Śródmieściu przy ul. Czerniakowskiej. Bardzo dobra lokalizacja w okolicy przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

570 000 zł53 m² 10 754,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Doskonale zlokalizowane, przestronne i słoneczne mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Wyremontowany i ocieplony budynek z cegły położony jest na zadbanej i ogrodzonej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

310 000 zł34 m² 8 985,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia. Do wprowadzenia się potrzebne jedynie niezbędne meble sypialniane i pokojowe .Kuchnia (9m2) oddzielna, z oknem, wyposażona w zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wspaniała okazja! 38 metrowe mieszkanie gotowe do zamieszkania na Warszawskim Śródmieściu. Przestronne, wspaniale zaprojektowane, wykończone najwyższej jakości materiałami mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

489 000 zł63 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Trzypokojowe mieszkanie na Muranowie po wolskiej stronie. Usytuowane na bardzo wysokim parterze - od podłoża do parapetu około 3m. Lokal wysoki 2,8m, rozkładowy, dwustronny - okna z najmniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

220 000 zł32 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Funkcjonalna,ładna,zadbana kawalerka w bardzo dobrej cenie w podwarszawskim Ursusie.Mieszkanie gotowe do wprowadzenia nie wymaga wkładu finansowego. Budynek ocieplony i odnowiony,wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

270 000 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Budynek po wymianie instalacji , czyste klatki, blisko komunikacja miejska. Dwadzieścia minut tramwajem do Centrum. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, na wysokim parterze - do własnej aranżacji. Pokoje ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

350 000 zł61 m² 5 756,58 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Piękne, ciche, dwustronnie rozkładowe, środkowe mieszkanie blisko ch Promenada czeka na nowego nabywcę. Prawie 61m2 powierzchni użytkowej składa się z 3 przestronnych pokoi (metraż to odpowiednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

550 000 zł88 m² 6 221,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Dwupoziomowe mieszkanie mieszczące się na 4 i 5 piętrze w pięciopiętrowym budynku mieszkalnym z 1993 roku. Powierzchnia mieszkania wynosi 88,4 m ,ale z racji skosów na II.