dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursus,Warszawa

4 300 zł48 m² 90,37 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy nowe, komfortowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,58 m w Warszawie. Mieszkanie położone jest na nowoczesnym Osiedlu Przy Ryżowej w Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gierczak

Stary Rembertów,Warszawa

910 000 zł66 m² 13 872 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Są mieszkania, które zachwycają detalem. Są też takie, które tworzą styl życia. Te mieszkanie łączy jedno z drugim - nowoczesna forma spotyka tu ciepło i harmonię. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 50 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) w stanie do remontu. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł95 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament Z tarasem W wysokiej klasy budynku Z recepcją I lobby Wyjątkowa lokalizacja | Blisko Ogrodu Saskiego | Wysoki standard | 2 sypialnie | W sercu śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

6 300 zł69 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m w nowoczesnym apartamentowcu Port Praski. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze, z balkonem i miejscem w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

3 100 zł42 m² 73,06 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy rok, nowe możliwości. Czas na początek rozdziału, w którym wszystko zaczyna się od czystej, pachnącej nowością przestrzeni. Atuty Nowe, jeszcze przez nikogo niezamieszkane wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

625 000 zł43 m² 14 699 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Wola,Warszawa

799 000 zł38 m² 21 026,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pawiej. Nieruchomość znajduje się na parterze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zawiszy

Młynów,Warszawa

6 500 zł82 m² 79,27 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować przestronny, trzypokojowy apartament w świetnej lokalizacji przy ul Zawiszy 12 na warszawskiej Woli. Apartament znajduje się w spokojnej uliczce, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Prezentujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, na Grochowie, przy ul. Międzyborskiej, blisko Ronda wiatraczna. Kawalerka o pow. 25 m2 usytuowana trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowodwory,Warszawa

480 000 zł30 m² 15 867,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30,25 m z ogrodem o powierzchni 65,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

1 820 000 zł87 m² 20 847,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

WE speak: pl, ua, ru, eng. Wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Warszawy - Saska Kępa. Najważniejsze informacje: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

3 700 zł50 m² 74,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie, zlokalizowane w Warszawie przy ul. Górczewskiej 181, w sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 600 zł57 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 57 m prestiżowy adres w Miasteczku Wilanów Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy Al. Rzeczypospolitej 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pratulińska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

690 000 zł36 m² 18 904,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne, jasne i bardzo ciche mieszkanie z dużym balkonem, znajdujące się w malowniczej i zielonej okolicy blisko metra, na bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

3 200 zł26 m² 125,44 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokoje | garaż | pierwszy najem | ursus - ryżowa 66a | wysoki standard | osiedle Z ochroną 24/7 | idealne dla singla lub pary Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

3 900 zł64 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta godna polecenia! Super lokalizacja- osiedle Leśne. Bezpośrednio przy parku Fort Bema. Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 64m2 przy ulicy Obrońców Tobruku, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

3 971 000 zł100 m² 39 841,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu apartament na sprzedaż w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji na Powiślu. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 99,67 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Radiowo,Warszawa

1 295 000 zł93 m² 13 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przemyślany układ Atrakcyjna Cena Cicha okolica Wygodna komunikcja Szukasz nieruchomości, która nie uznaje kompromisów? To mieszkanie o powierzchni 92,85 m to rzadka oferta na bielańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

849 000 zł65 m² 13 122,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Luksordom prezentuje: 3 pokoje | 64,7 m | Loggia | Panoramiczny widok | Cena: 925 000 zł | Czynsz: ok. 1200 zł | Garaż: 100 000 zł (opcjonalnie) Jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szadkowskiego

Bemowo,Warszawa

1 085 000 zł79 m² 13 723,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m , z dwoma balkonami i piwnicą, położone na 7. piętrze budynku przy ul. Szadkowskiego. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniewska

Wierzbno,Warszawa

12 000 zł94 m² 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, eng, ua, ru Oferujemy na wynajem elegancki apartament w prestiżowej inwestycji Central House przy ul. Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja zapewnia idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orłowicza

Powiśle,Warszawa

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: powiśle jest od dawna częścią Warszawy bardzo cenioną i wyjątkową, a z każdym rokiem jej wartość wzrasta. Dzielnica, która poza zielenią, parkami zaoferować może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

1 380 000 zł75 m² 18 506,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zawady - zielone serce Wilanowa Ulica Gobelinowa to cicha i spokojna okolica, zlokalizowana tuż przy samej Wiśle. To miejsce, gdzie życie toczy się wolniej - wśród zieleni i widoków natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oszmiańska

Targówek,Warszawa

999 000 zł56 m² 17 832,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

sesja zdjęciowa jest w trakcie realizacji - pełna galeria już wkrótce. Na ten moment prezentujemy rzut mieszkania, który dobrze pokazuje funkcjonalny układ lokalu. Targówek ul. Oszmiańska 20 | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

600 000 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Jana Pawła II | Warszawa Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie, świeżo po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł71 m² 67,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Warszawy - przy ul. Chmielnej, w bezpośrednim sąsiedztwie Varso. Lokal znajduje się w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Fort Służew | Ursynów Na wynajem przestronne, stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Gocławek,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentuję mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na pierwszym piętrze siedmiopiętrowego bloku z windą, wybudowanego w 1974 roku z wielkiej płyty. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł68 m² 80,88 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia przestronne 4-pokojowe mieszkanie | Mokotów | Konstruktorska Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Salezego

Powiśle,Warszawa

4 400 zł59 m² 74,58 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia mieszkanie 3,5-pokojowe | Powiśle | ul. św. Franciszka Salezego Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 3,5-pokojowe, położone w samym sercu Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

399 000 zł20 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania komfortowa kawalerka o powierzchni 20 m2 w atrakcyjnej lokalizacji na Dolnym Mokotowie przy ulicy Czerniakowskiej. Idealna propozycja na start. Doskonała zarówno do nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 5 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

849 000 zł49 m² 17 326,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

,Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i słonecznego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 49,38 m2, usytuowanego na drugim piętrze 3-piętrowego bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

3 900 zł49 m² 79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Piękny 2-pokojowy apartament na Wiślanym Mokotowie Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 49,24 m , zlokalizowany na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Wiślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Klimatyczne mieszkanie z pięknym widokiem, 60 m2, 2 pokoje, motorowa, praga Południe. Budynek: 15-piętrowy budynek mieszkalny oddany do użytku w 2001 roku, położony w sercu dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

795 000 zł41 m² 19 390,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł39 m² 26 992,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Nieruchomość Oferowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak: pl, ua, ru, eng Do wynajęcia ciche i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Do wynajęcia nowoczesne i bardzo zadbane mieszkanie w świetnej lokalizacji na Żoliborzu, przy ul. Rydygiera. Budynek z 2015 roku, monitorowany, z windą.