cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu
6 964 ogłoszenia
Od najnowszych
6 964 ogłoszenia
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska
Śródmieście,Warszawa
650 000 zł62 m² 10 483,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych
Saska Kępa,Warszawa
393 000 zł56 m² 7 017,86 zł/m²
Archiwalne
Apartament 2-pokojowy, al. Rzeczypospolitej
Wilanów,Warszawa
143 900 €57 m² 2 506,97 €/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Warszawa
Warszawa,mazowieckie
399 022 zł54 m² 7 450 zł/m²
Archiwalne
Apartament 2-pokojowy, Dolny Mokotów
Dolny Mokotów,Warszawa
395 760 zł44 m² 8 966,02 zł/m²
Archiwalne
Kawalerka wysoki standard, ul. Bagno
Śródmieście,Warszawa
339 000 zł28 m² 12 107,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska
Śródmieście,Warszawa
388 000 zł39 m² 9 948,72 zł/m²
Archiwalne
Apartament dwupoziomowy, ul. Akacjowa
Stara Miłosna,Warszawa
775 000 zł128 m² 6 054,69 zł/m²
Archiwalne
Apartament dwupoziomowy Warszawa
Warszawa,mazowieckie
1 065 590 zł103 m² 10 374,70 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kierbedzia
Warszawa,mazowieckie
547 986 zł65 m² 8 416,31 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka
Warszawa,mazowieckie
2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej
Ursynów,Warszawa
1 750 zł30 m² 58,33 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Mieszkania Warszawa
Włącz powiadomienia