dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

12 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem w kameralnym apartamentowcu na osiedlu Eko Park nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 120 metrów kwadratowych. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

800 000 zł64 m² 12 443,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 64,29 m | Warszawa Targówek, ul. Płońska parter z tarasem, idealne do życia i pod usługi Na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

970 000 zł50 m² 19 207,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji na warszawskich Bielanach, w odległości 800m od stacji Metro Słodowiec i Metro Bielany, w pobliżu przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł60 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! najważniejsze informacje: cena obejmuje mieszkanie urządzone pod klucz. Będzie gotowe do wprowadzenia w połowie stycznia 2026! mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Marokańska

Praga-Południe,Warszawa

1 498 000 zł85 m² 17 644,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Dwupoziomowe przestronne mieszkanie usytuowane na pięknie zagospodarowanym osiedlu z cegły z 1998 roku Mieszkanie znajduje się w samym sercu Saskiej Kępy przy ul. Marokańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sabały

Okęcie,Warszawa

819 000 zł60 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szukasz wnętrza z duszą, ale nie chcesz rezygnować z nowoczesnych wygód? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, wysokie (285 cm) i niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

649 000 zł45 m² 14 387 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,11 m , położone w zielonej i spokojnej części warszawskiej Białołęki, przy ul. Leona Berensona 10. Okolica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

1 120 000 zł64 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 64 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

999 000 zł36 m² 27 430 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe 36,42 m2, wykończone w wysokim standardzie według projektu pracowni architektonicznej. Znajduje się w prestiżowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolska

Śródmieście,Warszawa

945 000 zł38 m² 24 654,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny design I cisza W centrum miasta - osiedle "kolska od nowa" Topowa lokalizacja | Gotowe do wprowadzenia | Wysoki standard | Blisko Arkadii | Miejsce w garażu podziemnym | Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

789 000 zł70 m² 11 271,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 oddzielne pokoje 69,6 m loggia ul. Ostrobramska Prezentujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie z oddzielną kuchnią i trzema niezależnymi pokojami, zlokalizowane przy ul. Ostrobramskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Górce,Warszawa

1 170 000 zł77 m² 15 254,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 76,7 m2, piętro 1/3 z windą w budynku z 2008 roku, bemowo Górce. Gotowe do zamieszkania, ewentualnie po lekkim odświeżeniu. Idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

2 199 000 zł76 m² 29 048,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. Projekt został zrealizowany z absolutną precyzją wykonania, wiernie odzwierciedlając wizję architektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Urbanistów

Ochota,Warszawa

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia kawalerkę 24m2 na o Ochocie ul Urbanistów 4 na 4 piętrze z balkonem. Mieszkanie położone jest od strony wschodniej. Do Centrum 20 minut tramwajem, blisko Biedronka, rossmann,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portofino

Stegny,Warszawa

629 000 zł42 m² 14 870 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje + oddzielna kuchnia + piwnica | stegny - ul. Portofino Powierzchnia: 42,3 m Piętro: 5 Liczba pokoi: 2 Piwnica: tak - w cenie opis nieruchomości Jasne, ustawne pokoje z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goworowska

Targówek,Warszawa

390 000 zł31 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kawalerka ok 31 m | Parter z widokiem na zieleń | Atrakcyjna cena Opis nieruchomości Na sprzedaż kawalerka o powierzchni ok. 31 m , położona na parterze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bemowo Lotnisko,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

# osiedle Dekada, idealna lokalizacja dla miłośników joggingu, spacerów i lasu. Szanowni Państwo! Zapraszamy do wynajmu wygodnego 3-pokojowego mieszkania w samym centrum Bemowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bemowo,Warszawa

1 295 000 zł99 m² 13 080,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dwupoziomowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

485 000 zł24 m² 19 795,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze -południe przy ul. Grenadierów. Budynek z lat 70. Osiedle spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł22 m² 25 909,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Funkcjonalne mieszkanie na Złotej z niesamowitym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie posiada duży pokój dzienny, łazienkę z wanną, małą kuchnię oraz balkon. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

567 000 zł47 m² 11 984,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Bazyliańskiej 18 w Warszawie, w zadbanym budynku po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Praga-Północ,Warszawa

644 000 zł48 m² 13 557,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Digital Broker prezentuje 3 pokojowe mieszkanie 47,5 m2 na Pradze Północ przy ul. Siedleckiej 16/24 Mieszkanie spółdzielczo własnościowe bez kw. Zakup tylko za gotówkę. Cena nie jest do negocjacji. -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z balkonem na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Mieszkanie znajduje się na siódmym, ostatnim piętrze. Budynek z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Moczydło,Warszawa

1 495 000 zł56 m² 26 696,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Luksusowy apartament na ostatnim piętrze z widokiem na panoramę Warszawy | Ostatnie pieto 9+10 kondygnacja | 55,44 m | Taras na dachu | Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 38 m - Saska Kępa, ul. Brazylijska Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m na Saskiej Kępie, przy ul. Brazylijskiej. Układ pomieszczeń: dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

658 000 zł38 m² 17 315,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim budynku zlokalizowane w spokojnej, zielonej dzielnicy - Warszawa Żoliborz, przy ul. Generała Zajączka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolska

Powązki,Warszawa

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze 8-piętrowego apartamentowca przy ul. Okopowej ( na wysokości Kolskiej), położone na bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

4 350 zł67 m² 64,93 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 67m2, parter/6 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Okrąg, śródmieście, solec. Idealne dla singla/singelki lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 450 zł36 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36 m , z dużym balkonem (8 m ), zlokalizowane przy ul. Gumińskiej 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

14 000 zł150 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do wynajmu wyjątkowej przestrzeni biurowej przy jednym z najbardziej charakterystycznych adresów w Warszawie przy ulicy Poznańskiej. To miejsce dla firm, które cenią architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 metra kwadratowego, zlokalizowane przy ulicy Koprowskiego 4 (ursynów , Warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary, małej rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

752 000 zł29 m² 25 984,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Nieruchomość Oferowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 28,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

752 000 zł29 m² 25 984,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 050 000 zł39 m² 26 992,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Nieruchomość Oferowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

4 100 zł47 m² 87,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m , położone przy ul. Żupniczej na Praga-Południe w Warszawa. To propozycja dla singla lub pary, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jelonki,Warszawa

720 000 zł62 m² 11 669 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zakupu niezwykle atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego na Zielonym Bemowie (jelonki). Bliskość metra, spokój, zieleń w połączeniu z doskonałą infrastrukturą, komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

890 000 zł46 m² 19 474,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 45.70 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egipska

Saska Kępa,Warszawa

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 54 m , położone na 1 piętrze budynku na Saskiej Kępie przy ul. Egipskiej. Mieszkanie idealne dla pary, małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Okęcie,Warszawa

977 436 zł60 m² 16 427,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Arthome - oficjalny partner sprzedaży kameralnej inwestycji deweloperskiej Warszawa Włochy! Dzięki współpracy z naszą agencją zyskujesz warunki specjalne: zwolnienie z kosztów notarialnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 310 000 zł70 m² 18 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny i komfortowy apartament położony na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 70,00 m2 znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Imielin,Warszawa

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 63 m | Imielin | blisko metra | po remoncie Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone.