dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolkowska

Bemowo,Warszawa

649 000 zł79 m² 8 257 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Widne, rozkładowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze 4piętrowego budynku z 2003 r. Powierzchnia całkowita: 78.6 m2 Powierzchnia poszczególnych pomieszczeń: *salon: 21,5 m2 *pokój: 14,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się przy ulicy Czerniakowskiej. Lokal usytuowany od strony podwórka. Mieszkanie rozkładowe, dwa oddzielne pokoje z oddzielną widną kuchnią, łazienką z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

295 603 zł38 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie, w nowej inwestycji na Woli, przy ulicy Prymasa Tysiąclecia w pobliżu ulicy Kasprzaka. Jest to wyjątkowa inwestycja składająca się z dwóch 14 piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

157 700 zł21 m² 7 452,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Z gwarancją zysku! Cena za apartament 157 700zł netto Możlwiość zwrotu podatku vat! Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

228 500 zł32 m² 7 145,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zainwestuj w luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej częśći Woli. Kup lokal i powierz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

329 000 zł49 m² 6 649,15 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rewelacyjna oferta mieszkania o Metrażu 49.48 m2. Piętro 1 ,balkon 11.56 m2 ,Taras 30.76 m2 Ekspozycja okien: E Inwestycja stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

484 160 zł71 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe, 71.20 m2 na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku. Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 9.59 m2. Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

320 000 zł25 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękna kawalerka o pow. 25 m2 na Żoliborzu, ul. Dymińska. Usytuowane na niskim I piętrze, korytarz na klatce schodowej zamykany, blok 11-piętrowy. Mieszkanie odnowione zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

506 805 zł73 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się z kilku budynków wielorodzinnych wraz z infrastrukturą handlową i użytkową. Na terenie osiedla zaplanowano garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

254 862 zł40 m² 6 350,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe, 40.13 m2, na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, włochy. Do lokalu przynależy balkon o pow. 3.75 m2. Termin realizacji I kw. 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśminowa

Górny Mokotów,Warszawa

850 558 zł73 m² 11 581,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament 3 pokojowy, 73,44 m2, parter. Składa się z salonu z jadalnią,2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc,holu, ogródka. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Jaśminowa. Termin oddania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

229 000 zł32 m² 7 156,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

249 494 zł35 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe, 35.14 m2, na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, włochy. Do lokalu przynależy balkon o pow. 3.75 m2. Termin realizacji I kw. 2018 r. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

239 000 zł34 m² 6 927,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Widne, 2pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze 3piętrowego budynku z cegły! Składa się z łazienki(3m2), przedpokoju(3m2), dużego(15m2) pokoju, z którego jest wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pokoje 37 mkw Mokotów Chełmska Świetna lokalizacja, doskonała komunikacja, mieszkanie ciche ze względu na usytuowanie w 2 linii zabudowy. Piętro 3 z 4. Budynek z cegły. Czynsz około 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

502 392 zł76 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W 5 piętrowym budynku zaplanowano 111 mieszkań w przyjaznych metrażach 29-74m2, każde z nich posiadać będzie balkon. Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców w podziemiu znajdzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Ursus,Warszawa

359 000 zł64 m² 5 609,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Widne, 3pokojowe, rozkładowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze 4piętrowego budynku z 1968r. Okna wychodzą na południe. Forma własności: spółdzielczo-własnościowe z kw. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

291 519 zł39 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się z kilku budynków wielorodzinnych wraz z infrastrukturą handlową i użytkową. Na terenie osiedla zaplanowano garaże podziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Millera

Bemowo,Warszawa

429 000 zł78 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przytulne mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie, w dzielnicy Bemowo. Składające się z czterech pokoi, okna wychodzące na wschód i na zachód. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

312 450 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja ta to kompleks czterech kameralnych pięciopiętrowych budynków o nowoczesnym, eleganckim wyglądzie. Dostępne są mieszkania od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, komfortowy, cichy i przytulny apartament na Żoliborzu w nowej inwestycji robyg przy ul. Rydygiera 17. W pobliżu: centrum handlowe Arkadia, stacja metra Dworzec Gdański oraz trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

599 000 zł86 m² 6 965,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: dwupoziomowe mieszkanie usytuowane jest na III p, w bloku przy ul. Kaliskiego 35 (stare Bemowo), przy skrzyżowaniu z ul. Radiową. Po drugiej stronie jest pętla autobusowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

356 200 zł48 m² 7 473,77 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przestronne dwupokojowe mieszkanie na parterze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Do odbioru I Q 2017. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

500 000 zł37 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiego powiśla- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solipska

Włochy,Warszawa

289 256 zł38 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2-pokojowe, 38,06 m2, na pierwszym piętrze, położone we Włochach. Mieszkanie w stanie deweloperskim składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, holu, balkonu. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cietrzewia

Włochy,Warszawa

939 000 zł94 m² 9 989,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ekskluzywny apartament z ogródkiem, w kameralnym apartamentowcu platan plaza, przy cichej ulicy wśród domów jednorodzinnych, w bliskim sąsiedztwie parku ze stawami Cietrzewia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Targówek

Targówek,Warszawa

207 774 zł29 m² 7 176,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Osiedle położone jest na Targówku Mieszkaniowym. Sprawną komunikację umożliwia pobliski Most Gdański, a planowany przystanek metra Trocka pozwoli na dotarcie do centrum w kilka minut! Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

342 270 zł49 m² 6 999,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

419 000 zł65 m² 6 466,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz w zielonej części Chomiczówki. Okna na wschód i zachód z widokami na zieleń osiedla. Zlokalizowane na 5 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

941 000 zł120 m² 7 810,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegółowe informacje tel. 691.541.230 lub 532.732.732 Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku PCC Wyjątkowy przestronny apartament na IX kondygnacji z prwyatnym tarasem i ogrodem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

259 000 zł37 m² 7 076,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie o pow. 36,6 m2 w Warszawie, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2001 roku. W skład mieszkania wchodzą: - pokój (przestronny pokoju, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

315 000 zł40 m² 7 871,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,32m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 4.1 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

279 385 zł39 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2-pokojowe, 39.35 m2 na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 3.75 m2. Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

236 000 zł28 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka 28 mkw Mokotów Czerniakowska Mieszkanie do urządzenia według własnego gustu. Wszelkie instalacje zostały wymienione, blok po termomodernizacji. Świetny rozkład, istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Warszawa

279 637 zł39 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł190 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 180 mkw, 7 pokoi, open space, balkon, oddzielna kuchnia, łazienka i wc. Lokal idealnie nadaje się na biuro lub hostel. 3 piętro bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

419 900 zł47 m² 8 896,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bardzo słoneczne , jasne, przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Znajdujące się na piątym piętrze, z pięknym widokiem. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.