dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Wesoła,Warszawa

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w dobrym stanie usytuowane na 3-piętrze w budynku 4-piętrowym z dużym balkonem,rozkładowe,jednostronne. Pokoje o pow.20m2,10m2,8m2 podłoga panele,wykładzina dywanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Ochota,Warszawa

1 800 zł24 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękna kawalerka w pełni wyposażona. Pokój z dużym łóżkiem , szafą. Kuchnia otwarta, lodówka , pralka. Łazienka z prysznicem. 5 minut do centrum. Spokojna uliczka. Parking pod oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

860 865 zł111 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkania zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowo - usługowym w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie. Super lokalizacja w pobliżu Pałacu i Parku w Wilanowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

945 000 zł120 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Wyjątkowy przestronny apartament na IX kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

294 294 zł40 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gotowe mieszkania na Wilanowie! Nie śpieszysz się z zakupem? Jeszcze szerszy wybór mieszkań w budowie! Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej! Osiedle zaprojektowane zostało z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Anin

Anin,Warszawa

709 363 zł116 m² 6 090 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Odetchnij wśród zieleni Anin to miejsce z klimatem. Nowoczesny budynek zlokalizowany jest wśród zieleni i niskiej zabudowy. Można tu odetchnąć od miejskiego pośpiechu i zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

295 432 zł39 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się z kilku budynków wielorodzinnych wraz z infrastrukturą handlową i użytkową. Na terenie osiedla zaplanowano garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Czyste,Warszawa

706 527 zł72 m² 9 808,79 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

498 000 zł71 m² 7 014,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z ciekawymi rozwiązaniami aranżacyjnymi min możliwość przerobienia na 3 sypialnie + przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

434 733 zł61 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe, 61,23 m2 na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku. Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 5,5 m2. Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzielna

Mirów,Warszawa

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jeśli szukasz luksusowego mieszkania w idealnej lokalizacji, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nowe 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w apartamentowcu przy ul. Dzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

443 000 zł57 m² 7 799,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc I bez prowizji Atrakcyjne Mieszkanie 3 pokoje z Najładniejszym widokiem na 8 piętrze budynku! Dodatkowo taras 6,5 m2 - okna wychodzą na Południe! Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Leśny Bródno

Bródno,Warszawa

463 708 zł65 m² 7 092,51 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

331 000 zł54 m² 6 129,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokoje, 54 m2 w bloku na piętrze 8. Okna w mieszkaniu wychodzą na południe i zachód, układ lokalu pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Pokoje rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Czyste,Warszawa

653 157 zł72 m² 9 122,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

492 882 zł69 m² 7 143,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego, bez podatku pcc. Trzypokojowe, ciekawie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 69,42 mkw usytuowane na IV piętrze 4 piętrowego budynku mieszkalnego na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Warszawa

279 637 zł39 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Bemowo,Warszawa

303 569 zł44 m² 6 968,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe osiedle mieszkaniowe powstające na Bemowie. u zbiegu ulic Dywizjonu 303 i Łokuciewskiego. Znajdą się tu mieszkania o powierzchni od 32m2 do 77m2 (od 1 do 4 pokoi) każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

349 558 zł47 m² 7 489,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 082 166 zł140 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Wilanowie, gdzie oddanie jest przewidziane już w IV kwartale 2016 r. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? - podwyższony standard wykończenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

509 560 zł50 m² 10 162,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle zlokalizowane na granicy Śródmieścia i Woli. W pobliżu znajdują się: muzeum Powstania Warszawskiego, kina, teatry, klubokawiarnie, kafejki, fitness kluby i tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

401 101 zł53 m² 7 549,44 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na III piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Mokotów na terenie warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

245 024 zł40 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal użytkowy - Nowoczesne, funkcjonalne osiedle, składające się z trzech budynków, w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa. Jego olbrzymim atutem jest świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

394 460 zł48 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w prestiżowej inwestycji na Mokotowie do odbioru w 4q 2016 r. Pokój dzienny o powierzchni 18,66 m2, sypialnia o powierzchni 12,01 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

222 000 zł28 m² 7 928,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni bez prowizji oraz podatku pcc Wyjątkowe mieszkanie na Pradze! Kameralny i elegancki apartamentowiec położony w jednym z najlepszych komunikacyjnych punktów dzielnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Róg Anielewicza i Al. Jana Pawła II W pełni wyposażone. Dostępne od zaraz. Blisko tramwaj i autobus. W 5 minut dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

254 180 zł36 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe, 35.80 m2, na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, włochy. Do lokalu przynależy balkon o pow. 5.55 m2. Termin realizacji I kw. 2018 r. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

491 004 zł70 m² 6 982,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

368 706 zł45 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji na Mokotowie do odbioru w 4q 2016 r. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o powierzchni 24,60 m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

499 000 zł61 m² 8 145,61 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przestronne trzypokojowe mieszkanie na II piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Do odbioru I Q 2017. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

564 060 zł57 m² 9 866,36 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

310 000 zł32 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka 32 mkw, wola,Górczewska Nowym osiedlu Górczewska Park z 2010` roku. Mieszkanie składa się z osobnej widnej kuchni, salonu, łazienki, przedpokoju i loggii o powierzchni 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

463 404 zł67 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 6716 m2 położone na 1 piętrze w budynku 13-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, holu, łazienki, wc, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne i przestronne mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku 4-piętrowym. Ekspozycja południowa, z widokiem na piękne zielone patio. Na klatce są tylko dwa mieszkania, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaśminowa

Górny Mokotów,Warszawa

1 038 038 zł100 m² 10 376,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament 4 pokojowy, 100,04 m2, 2 piętro. Składa się z salonu ,3 pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki, wc,holu, loggi. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Jaśminowa. Termin oddania - grudzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

490 000 zł51 m² 9 607,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecamy słoneczne, wykończone w oparciu o detale 2 pokojowe na Mokotowie. Duże, drewniane okna z roletami zewnętrznymi wychodzą na południe. Widok rozpościera się na teren Wyścigów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

230 000 zł20 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania kawalerka w bezpośrednim sąsiedztwie 2 prestiżowych wieżowców: warsaw spire tower oraz warsaw trade tower. 200 m od ul. Grzybowskiej 5 min spacerem do stacji metra "rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

379 000 zł60 m² 6 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ładne rozkładowe mieszkanie w bloku u zbiegu ulic Paderewskiego i Chruściela. Salon ok 20m2 na podłodze parkiet jesionowy. Wyjście na duży ok 7m2 balkon. Kuchnia widna osobna ok 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

427 274 zł66 m² 6 430 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe, 66.45 m2, na czwartym piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, włochy. Do lokalu przynależy loggia o pow. 8.24 m2. Termin realizacji I kw. 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

250 852 zł37 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe, 36.89 m2, na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, włochy. Do lokalu przynależy balkon o pow. 3.75 m2. Termin realizacji I kw. 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Cichociemnych

Praga-Południe,Warszawa

295 000 zł38 m² 7 824,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ciche mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Szybki i łatwy dojazd w każdą część miasta. Przytulna kawalerka , idealna dla osób ceniących sobie ciszę i wygodę za co polubisz to.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij