dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

317 000 zł31 m² 10 111,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )1-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Apartament na start lub jako inwestycja na wynajem W budynku elegancka recepcja i reprezentacyjne lobby. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

329 500 zł41 m² 8 040,51 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest pięknie 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli z przestronnym salonem z aneksem kuchennym o powierzchni 20,95m2 oraz pokojem o powierzchni 10,01 m2. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

315 528 zł42 m² 7 459,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Proponujemy Państwu jedno z ostatnich małych metrażowo mieszkań w inwestycji na Wawrze. Przed zakupem chcesz zobaczyć mieszkanie? Umów się, poznaj inwestycję i obejrzyj swoje przyszłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

531 000 zł76 m² 6 999,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

288 762 zł39 m² 7 394,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na parterze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wilanów. Okna wychodzące na południowy-zachód, z widokiem na spokojne zielone patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

283 500 zł36 m² 7 907,95 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozkład mieszkania plan orz opis pomieszczeń w galeri zdjęć posiadamy w również inne ciekawe układy w lokali 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

376 900 zł55 m² 6 905,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

935 000 zł65 m² 14 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

351 500 zł50 m² 7 101,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

215 270 zł23 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio od dewelopera 0%prowizji brak podatku od czynności cywilno prawnych promocja! Promocja ma na celu zaoferowanie klientowi, który zakupi lokal mieszkalny, równowartość kwoty 12 rat kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

157 700 zł21 m² 7 452,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Z gwarancją zysku! Cena za apartament 157 700zł netto Możlwiość zwrotu podatku vat! Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

201 700 zł24 m² 8 303,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idelna na start lub pod zakup inwestycyjny Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

214 510 zł23 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio od dewelopera 0%prowizji brak podatku od czynności cywilno prawnych Promocja ma na celu zaoferowanie klientowi, który zakupi lokal mieszkalny, równowartość kwoty 12 rat kredytu hipotecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Naukowa

Włochy,Warszawa

304 320 zł38 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja Willa Modrzewie na Włochach przy ul. Naukowej Idealne mieszkanie w mieście to komfort odpoczynku i cisza, a jednocześnie doskonała komunikacja i łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

317 500 zł40 m² 7 899,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Rozkład mieszkania oraz opis pomieszczeń w galerii zdjęć Możliwość zamknięcia kuchni powstają wtedy dwa niezależne pokoje + oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

980 443 zł98 m² 9 973,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedsprzedaż 0% prowizji i podatku pcc! Miło mi poinformować Państwa o przedsprzedaży inwestycji deweloperskiej przy ul. Ordona , która powstanie na warszawskiej Woli. Projekt na 87 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

867 000 zł110 m² 7 881,82 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Przestronny apartament z prywatnym tarasem i ogrodem 7 pietrze. Plan oraz opis powierzchni w galeri zdjęć, (posiadamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

370 260 zł42 m² 8 728,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości, zakup mieszkania bezpośrednio od dewelopera! Mieszkanie powstaje w prestiżowej lokalizacji na Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

391 578 zł62 m² 6 354,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie od dewelopera! Bez prowizji i podatku pcc! Nasza inwestycja inspirowana jest muzycznym klimatem. Wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego, jest doskonale połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

220 000 zł24 m² 9 361,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Cisza i zieleń - spokojna okolica. Kawalerka 23,5m2 - pokój ok 15m2, oddzielna niewielka kuchnia ok 3m2, łazienka z wanną. W mieszkaniu wymienione instalacje wodno-kanalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

568 000 zł49 m² 11 591,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiego powiśla- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magazynowa

Ksawerów,Warszawa

983 114 zł84 m² 11 768,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Apartament 3 pokoje, 83,54m2, 7 piętro w 7-piętrowym budynku. Do mieszkania przynależy taras o pow. 83,54m2. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - lipiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

304 000 zł48 m² 6 284,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Inwestycja Cztery Pory Roku zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta, a w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

340 500 zł47 m² 7 314,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

620 000 zł90 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie dwu stronne, 4 przestronne pokoje dwie łazienki oraz taras z ogrodem Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Ochota,Warszawa

5 200 zł85 m² 61,18 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament został zaprojektowany w skandynawskim stylu przy wykorzystaniu materiałów najwyższej jakość (np. dębowe deski na podłogach, płytki gresowe villeroy&boch, wyposażenie Siemens.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gizów

Wola,Warszawa

407 200 zł54 m² 7 500,46 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek klasy apartamentowej powstający w ramach ostatniego etapu inwestycji osiedla zlokalizowanego na warszawskiej Woli - jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stradomska

Wawer,Warszawa

2 700 000 zł195 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Rozkładowy przestronny penthouse na trzecim pietrze w apartamentowcu w Warszawie, w dzielnicy Wawer. Przestronny salon, umeblowana i wyposażona kuchnia, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

210 000 zł22 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam kawalerkę z balkonem, o powierzchni 22m2 , na Pradze Południe. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy z czerwonej cegły, wybudowanej w 1960 roku. Założona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 572 900 zł108 m² 14 496,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

370 000 zł47 m² 7 860,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni bez prowizji oraz podatku pcc Wyjątkowe mieszkanie na Pradze! Kameralny i elegancki apartamentowiec położony w jednym z najlepszych komunikacyjnych punktów dzielnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

281 300 zł36 m² 7 915,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozklad mieszkania dwa wyjsca na przestronny balkon 6.5m2 z sypialni oraz pokoju dziennego Wysoki Standard: Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

227 428 zł32 m² 7 142,84 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedsprzedaż! 0%prowizji i podatku pcc! Oferujemy Państwu przedsprzedaż mieszkań zlokalizowanym w w centrum stolicy, w otoczeniu parków, przy al. Prymasa Tysiąclecia. Nasza inwestycja to.