dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

442 724 zł58 m² 7 589,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w kameralnym bloku w Warszawie, w dzielnicy Okęcie. Okna wychodzące na południowy wschód i południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

480 000 zł67 m² 7 164,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Rozkładowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 2,3 lub 4 pokoje! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

382 328 zł50 m² 7 646,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: bielany Dużo terenów zielonych w okolicy: park Chomicza, park Olszyna, fort Bema Dużo terenów rekreacyjnych W okolicy pływalnie, siłownie, boiska Dużo sklepów: m.in. Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

369 000 zł52 m² 7 094,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Posiadamy również inne ciekawe propozycje mieszkań o innych układach w tej inwestycji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

402 780 zł63 m² 6 353 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie. Dodatkowe atuty: duży salon z aneksem Bardzo duże możliwości aranżacyjne brak podatku pcc - 2% brak prowizji. Opis osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Fałata

Mokotów,Warszawa

5 500 zł94 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 94 m2 składające się z 3 pokoi położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2007 r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

300 000 zł51 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1080

Atrakcyjna lokalizacja w sercu warszawskiego Grochowa - okolica Ronda Wiatraczna. Kilka rodzajów komunikacji do wyboru: tramwaje, autobusy, w niedużej odległości kolej i stacja II linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

303 800 zł39 m² 7 702,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny na start dla młodej rodziny lub na wynajem pokój dzienny +plus sypialnia z każdego z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

300 839 zł39 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: nowoczesne dwupokojowe mieszkanie nieopodal Centrum Warszawy w otoczeniu licznych parków i miejsc rekreacji. Nie czekaj Z zakupem mieszkania! wkład własny od 2017 roku to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

760 000 zł84 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu w bezpośrednim sąsiedztwie parku i lasku Bielańskiego. Mieszkanie z dużym balkonem od strony patio. Mieszkanie urządzone w 2011r, w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł115 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

biuro do wynajęcia 115m2 5 pokoi Doskonała lokalizacja, prawie w samym centrum Warszawy Mieszkanie urządzone i przystosowane na biuro cena do negocjacji Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

4 000 zł94 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Filtrowa. Bardzo ładne mieszkanie 4 pokojowe wielkości 94 m2 w starej odrestaurowanej kamienicy na Ochocie. Mieszkanie składa się z : sypialni z dwoma wejściami (z przedpokoju i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł58 m² 7 697,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rodzaj nieruchomości : mieszkanie Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Materiał budynku: cegła Okna: drewniane z blokadą Ogrzewanie: miejskie Woda: miejska Stan lokalu: do odświeżenia Czynsz: 542,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

499 999 zł71 m² 7 042,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

364 850 zł52 m² 7 016,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

455 000 zł83 m² 5 481,93 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe Praga Południe, grochów. Mieszkanie o powierzchni 83 m2 położone na 11 piętrze budynku z 1987 roku z windą. Mieszkanie składa się z: - salonu 18m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

312 750 zł40 m² 7 816,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,32m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 4.1 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

305 500 zł60 m² 5 091,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Możliwość zakupu z dopłatą MDM Sprzedaż bezpośrednia bez porwizji oraz podatku pcc z gwarancją najniższej ceny Proszę o kontakt - tel. Prezentowane mieszkanie składa się z : *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

293 560 zł36 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

255 621 zł37 m² 6 908,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze z ekspozycją okien na zachód. Budynek: 5-piętrowy budynek z ponad setką mieszkań, każde z balkonem. Teren zamknięty, monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tawerny

Mokotów,Warszawa

10 000 zł160 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy pięciopokojowy apartament o pow. 160 m2 z tarasem i oranżerią w prestiżowym osiedlu Marina Mokotów przy ul. Tawerny. Unikatowy widok na jeziorko wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

469 500 zł67 m² 7 007,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

225 800 zł23 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam jednopokojowe mieszkanie w nowoczesnym 14 piętrowym wieżowcu w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

10 900 zł134 m² 81,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Wilanów. Luksusowy apartament o powierzchni 134m2 składające się z 4 pokoi położone na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni składające się z 3 pokoi położone na 1. piętrze w 18-piętrowym apartamentowcu z 2010 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

360 000 zł62 m² 5 825,24 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Ciche słoneczne rozkładowe trzypokojowe mieszkanie 61,8 m2, położone na czwartym piętrze w budynku ośmiopiętrowym z 1981 roku przy ul. Bora Komorowskiego na warszawskim Gocławiu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

564 060 zł57 m² 9 866,36 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie: trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku we wspaniałej lokalizacji! Idealna propozycja zarówno pod wynajem, jak i do zamieszkania. Mieszkanie na szóstym piętrze, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

460 000 zł47 m² 9 787,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Własne "M" o powierzchni ok. 47 m2, w centrum Warszawy. Dla Tych, którzy żyją intensywnie i po pracy korzystają z codziennych przyjemności, np. zwiedzanie czy zakupy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

299 000 zł38 m² 7 910,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta. Szybki i łatwy dojazd w każdą część miasta. Mieszkanie: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80m2, zlokalizowane na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

260 500 zł37 m² 6 957,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Możliwość zwrotu podatku vat Apartamenty już od 156 600 netto 21m2 Cena za apartament 37,46m 258 000zł netto Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

301 224 zł39 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

625 000 zł58 m² 10 831,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w Centrum Warszawy o powierzchni 58m2. Mieszkanie znajduje się na 1-szym piętrze kamienicy z 1950 roku. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

309 048 zł39 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

475 350 zł67 m² 7 094,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

384 000 zł55 m² 7 035,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł87 m² 14 367,80 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowe, wykończone mieszkanie trzypokojowe, funkcjonalnie rozplanowane: część dzienna tj. salon (24.5mkw.) i oddzielna widna kuchnia (8,6mkw.) oraz toaleta z pralnią są położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Corazziego

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Śliczne dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36m2. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

326 332 zł48 m² 6 798,58 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: 2 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem i tarasem w nowym bloku! Mieszkanie bardzo ustawne. Ekspozycja okien na zachód. Budynek: 5-piętrowy budynek z ponad setką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorska

Grochów,Warszawa

469 000 zł54 m² 8 685,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Do sprzedania rozkładowe, trójstronne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o podwyższonym standardzie w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie z balkonem na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Młynów,Warszawa

1 650 zł33 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe z dużą kuchnią usytuowane na trzecim piętrze w niskim budynku z cegły. Budynek położonego przy ulicy Młynarskiej w bliskiej odległości ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy cichy apartament z tarasem i ogródkiem w prestiżowej lokalizacji przy ul. Żaryna Apartament o powierzchni 52 m składa się z salonu połączonego z kuchnią,.