dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Promocja 1% prowizji od kupującego Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 27mkw na 14 piętrze przy ul. Marszałkowskiej w Śródmieściu. W skład mieszkania wchodzi salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

6 500 zł122 m² 53,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

ul. Hlonda.Nowoczesne, pięknie urządzone, 122-mieszkanie z balkonem o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń oraz usytuowaniu w centrum Miasteczka Wilanów, na osiedlu Ostoja Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże mieszkanie z widokiem na park i jeziorko. Świetna lokalizacja - 10 min do centrum, blisko metro Stadion Narodowy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Szucha

Śródmieście,Warszawa

9 600 zł154 m² 62,34 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: przestronne, międzywojenne i w pełni umeblowane mieszkanie. Prestiżowa lokalizacja w Warszawie obok parku Łazienki. Mieszkanie w kamienicy przy Alei Szucha, tzw. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olszynki Grochowskiej

Praga-Południe,Warszawa

2 280 zł42 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu "olszynka Park" (gocławek) - cicho, zielono, spokojnie. 2 min do pętli tramwajowej gocławek. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

492 000 zł84 m² 5 892,22 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie na Grochowie, w pobliżu Ronda Wiatraczna. Ciche ,rozkładowe mieszkanie idealne do dowolnej aranżacji : przedpokój ,garderoba 2,4 (ok 3m ), wc (1,5 m ),osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

290 000 zł46 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczny, zielony Grochów. Niskie budynki, urokliwe podwórka. Budynek z lat 50/60 z cegły, 3-piętrowy. Nowa elewacja, zadbane,wyremontowane klatki schodowe. Mieszkanie 46-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja - do Centrum 5 minut.! Super oferta pod wynajem i dla osób ceniących szybki, bezkolizyjny dojazd do Centrum. Mieszkanie na 9 piętrze w budynku wielorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

345 900 zł49 m² 7 073,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, wysoki Standard: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartamenty murano - deweloper budimex. Osiedle strzeżone. Apartament o powierzchni 55 m2,. Mieszkanie bardzo ciche, w kierunku pd-zach. Piętro 4 Mieszkanie składa się: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybilli

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 51m2, piętro 6/15, 2006r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Sybilli, żoliborz. Blisko centrum. Dogodne połączenie komunikacyjne - przy wjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

531 714 zł68 m² 7 798,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na III piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Mokotów na terenie warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

260 000 zł33 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozklad mieszkania dwa wyjsca na przestronny balkon 6 m2 z sypialni oraz pokoju dziennego Wysoki Standard: mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

3 400 zł84 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 84 m2, piętro 6/8. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Modzelewskiego, mokotów. 5 minut do metra Wilanowska. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ciche 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Ursus. Mieszkanie rozkładowe, dobrze naświetlone (od południowego zachodu). Usytuowane na 4-tym piętrze, zadbany blok z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Służew

Służew,Warszawa

424 000 zł60 m² 7 066,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Służew - bacha/noskowskiego/wałbrzyska. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60 mkw - zlokalizowane w zacisznej i spokojnej okolicy Służewa. Mieszkanie mieści się na 6 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

159 900 zł21 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Z gwarancją zysku! Możlwiość zwrotu podatku vat cena za apartament 160 000zł netto! Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

357 500 zł50 m² 7 213,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

673 000 zł51 m² 13 196,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie mieści się na siódmym piętrze ośmiopiętrowego bloku z 2009 roku (na ostatnim piętrze jest tylko jedno mieszkanie). Lokal posiada księgę wieczystą. Osiedle jest chronione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

2 150 zł30 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o powierzchni 30m2, piętro 1/9 do wynajęcia przy ul. Tamka. Mieszkanie znajduje się przy bulwarach wiślanych i Warszawskiej Syrence, 100 metrów do stacji metra Centrum Nauki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

400 000 zł41 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 41,00m znajdujące się na 2 piętrze bloku 6-piętrowego (z winda), do mieszkania należy piwnica o pow. 2,88m, mieszkanie jest własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

390 000 zł56 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie ,o pow. 51 m2 na Grochowie. Oddzielna, widna kuchnia, łazienka z prysznicem, długi korytarz, loggia. Mieści się na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku. Przy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

1 750 000 zł115 m² 15 217,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w cichej przedwojennej kamienicy z 1912 roku, po rewitalizacji. W skład mieszkania o pow 115 m2 wchodzą: - salon o pow ok 35 m2 z 2 bakonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Leszno

Wola,Warszawa

750 000 zł70 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wola centrum, 3-pokojowe W apartamentowcu Z 2009 r.! Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 70 m2 idealne dla młodej rodziny lub na biuro. Na powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

271 600 zł33 m² 8 300,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Odległość do centrum - to zaledwie 3 km, w pobliżu znajduje się metro rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

223 500 zł24 m² 9 152,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozkład mieszkania Mieszkanie idealne na start lub na wynajem Wysoki Standard: mieszkanie wyposażone w duże efektowne drewniane okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

646 000 zł72 m² 8 972,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na warszawskim Żoliborzu 72m2, 3 pokoje, jadalnia + balkon 7m2. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz! Przestronne, widne mieszkanie z oknami wychodzącymi na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

460 000 zł79 m² 5 822,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego na Bemowie. Lokal położony na drugim piętrze w budynku 3-piętrowym wybudowanym w 1979 roku w technologii wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

499 999 zł71 m² 7 042,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Promocja 0% prowizji Poszukujesz mieszkania na nowoczesnym osiedlu z garażem podziemnym oraz komórką lokatorską? Korzystasz z komunikacji miejskiej i chcesz bezproblemowo dostać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kanadyjska

Praga-Południe,Warszawa

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, na drugim piętrze w 2 piętrowym bloku z 1964 r. przy ul. Kanadyjskiej na Saskiej Kępie. Wykończenie: podłogi - terakota, parkiet;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

436 500 zł56 m² 7 832,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania 3 pokojowe przestronne mieszkanie w nowej inwestycji Stacja Kazimierz na warszawskiej Woli oddalonej kilka kilometrów od centrum. Mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze ma funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Sadach Żoliborskich usytuowane na czwartym piętrze w budynku siedmiopiętrowym dwupokojowe, narożne z widną kuchnią i balkonem. Słoneczne, okna z pokoi wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Klimatyczny apartament z przeszkloną całą ścianą i widokiem na zieleń. Całość otwarta. Obok Ogrodu Krasińskich, starego Miasta i blisko Centrum Handlowego Arkadia. ul. Nalewki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

428 000 zł39 m² 10 974,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Piękne, stylowo zaaranżowane mieszkanie w centrum Warszawy przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z al. Solidarności. Utrzymane w tonacji bieli i czerni, przełamane modną szarością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

300 200 zł37 m² 8 113,51 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozkład mieszkania plan orz opis pomieszczeń w galeri zdjęć posiadamy w również inne ciekawe układy w lokali 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

584 000 zł76 m² 7 699,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z ciekawymi mozliwosciami aranżacyjnymi! Tylko teraz bezkonkurencyjna cena! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

285 500 zł37 m² 7 716,22 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przytulna kawalerka o powierzchni 37,3 z możliwością wydzielenia drugiego pokoju usytuowana na 2 piętrze w 12 piętrowym bloku z 2006 roku przy samym Rondzie Wiatraczna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

397 000 zł53 m² 7 490,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie z widna kuchnią. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, widnej kuchi , wyposażonej. Salon (otwarty na przedpokój) i 2 sypialnie. Duże możliwości aranżacyjne, m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy. Świetna lokalizacja, korzystna cena. Nieruchomość jest położona 150 m od Stacji Metra onz i przystanku tramwajowego linii 10,17,33 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

414 000 zł43 m² 9 561,20 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Promocja! Prowizja tylko 1% brutto. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,3m2, piętro 11/15 w apartamentowcu z 2010 roku, przy ulicy Radziwie 7, wola. Lokal mieści się w budynku Wola.