dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Powierzchnia apartamentu 70 m(2), trzy pokoje, kuchnia widna, duża łazienka, VI piętro w budynku jedenastopiętrowym, w cenie miejsce w garażu podziemnym. Pokój dzienny z jadalnią 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

530 000 zł48 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po generalnym remoncie w ścisłym centrum Warszawy, ul. Wspólna róg Marszałkowskiej, 4 piętro. Umeblowane - kompletne, nowe. Wszystkie sprzęty - agd, rtv oraz całe wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

215 000 zł21 m² 10 228,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony i w pełni wyposażony ( jak na zdjęciach) nowy luksusowy mini apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

349 839 zł43 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 43,19 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 18,58m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

777 000 zł74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament 74 M2 przy parku Do sprzedania 3 pokojowy słoneczny apartament przy kompleksie parkowym. Osiedle leśne na Fortach Bema (bemowo). Budynek z całodobową ochroną i monitoringiem, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

539 000 zł61 m² 8 808,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Białołęka ul. Strumykowa Osiedle tulipany 3 pok 61,19 m. Ciche, dwustronne mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania, usytuowane na 1 piętrze, w 2 piętr. bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wysokiej klasy apartament w ogrodzonym budynku z 24-godzinną ochroną, bardzo dobra komunikacja do bliskiego Centrum, sąsiedztwo ambasad, szkół, sklepów, kawiarni, cicha okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

516 531 zł75 m² 6 899,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie czteropokojowe na ostatnim, piątym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na południe, zachód i wschód. Prowizja 0 % Brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

10 000 zł156 m² 641 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękny apartament 156 m2, 5 pokoi, 2 łazienki z wc, zaprojektowany przez architekta w stylu skandynawskim, meble kuchenne, bardzo wysokie szafy, apartament nagrodzony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gocław

Gocław,Warszawa

468 000 zł74 m² 6 324,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

4 pokojowe, ładne, nowocześnie urządzone mieszkanie na Gocławiu. Powierzchnia całkowita 73,60. Wyremontowane gruntownie w 2011/2012r (m.in. elektryka, instalacje wodne i kanalizacyjne, zerwane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Gocław

Gocław,Warszawa

420 000 zł58 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe 58m mieszkanie. Ogrodzone, strzeżone osiedle przy parku Nad Balatonem. Domy trzypiętrowe, klatka schodowa zamykana domofonem, bez windy, tylko dwa mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwonych Maków

Bemowo,Warszawa

346 000 zł54 m² 6 456,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie jest ciche (z dala od windy, która jest piętro niżej), z widokiem na podwórko osłonięte bujną zielenią. Dzięki temu ,że okna wychodzą na stronę południowo-zachodnią, jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

169 500 zł17 m² 10 223,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! 16.6m2 + balkon 4.5m2 wykonczony i w pełni wyposążony miniapartament Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

6 800 zł77 m² 88,31 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w stylu śródziemnomorskim w kameralnej kamienicy na Powiślu ul. Leszczyńska, z wygodnym i szerokim miejscem parkingowym w garażu podziemnym. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

272 400 zł35 m² 7 879,66 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest ładna kawalerka na warszawskiej Woli z salonem o powierzchni 18,13 m2, atutem mieszkania jest oddzielna, widna kuchnia o powierzchni 4,71 m2. oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Piękne mieszkanie na granicy Śródmieścia i Woli. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie. Powierzchnia mieszkania to 49 m2, dodatkowo piwnica 1,44 m2. Mieszkanie jest położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł100 m² 42 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja/budynek: bardzo nowoczesny budynek,wysoki standard wykończenia. Osiedle zamknięte, ochrona, kamery, monitoring. Niedaleko budynku stacja metra Warszawa-Gdańska, linie tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

480 000 zł56 m² 8 647,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Polecamy Państwu na zasadach wyłączności: mieszkanie znajdujące się na Dolnym Mokotowie, o powierzchni 55,51 m2, położone na 4 piętrze, dwustronne, z obu stron z dużymi balkonami co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

1 640 000 zł94 m² 17 446,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Jedno z najbardziej prestiżowych i bezpiecznych miejsc w centrum Warszawy. Mieszkanie w kamienicy po kapitalnym remoncie w szlachetnej kamienicy, w otoczeniu parków. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

272 400 zł35 m² 7 879,66 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest piękna kawalerka z dużym salonem o powierzchni 18,42m2. Mieszkanie w nowej inwestycji w stanie deweloperskim na 6 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

460 000 zł57 m² 8 070,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie dwupokojowe wykończone w dobrym standardzie. Mieszkanie jest przestrzenne i funkcjonalne. Nowocześnie i komfortowo urządzone, wyposażone w lodówkę z zamrażalnikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 800 zł110 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przepiękne, klimatyczne mieszkanie w śródmieściu, z własnym ogrodem, w 6 mieszkaniowowym, kameralnym budynku, 100 m od Łazienek Królewskich, 10 minut od centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

37m2 | 2 pokoje | Warszawa- ochota Mieszkanie znajduje się w budynku przy ul. Racławickiej 144, w doskonałym punkcie komunikacyjnym na pograniczu Ochoty i Mokotowa: 7 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

254 403 zł37 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest apartament 2-pokojowy z aneksem kuchenny, znajdujący się w dobrym połączeniu komunikacyjnym - na Ursusie w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł80 m² 69 zł/m²

 

Piętro:29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luxury 80 m2 penthouse situated in Warsaw Tower on the 29 th floor with a view on the City. Building with spa , fitness, swimming pool and restaurants High of the apartment is 3 m Spacious living.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

454 000 zł61 m² 7 460,97 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest piękne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 60,85m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 23,46m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł95 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy elegancki apartament 4 pokojowy w doskonałej lokalizacji. Adres: aleja Jana Pawła II, skrzyżowanie al. Jana Pawła II z Anielewicza. W pobliżu: przychodnia, sklepy, banki, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem w centrum Warzawy, tuż przy ch Arkadia, przy ulicy Kłopot. Mieszkanie ulokowane jest na 6 piętrze, budynek z windą. Rozkład pomieszczeń: salon polączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam do zaoferowanie mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia na min.1 rok w bardzo dobrej lokalizacji na Wawrzyszewie. 500m do Stacji Metro Wawrzyszew oraz do Stacji Metro Młociny. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

7 200 zł113 m² 63,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajecia Luksusowy apartament w Miasteczku Wilanów ul. Klimczaka. Salon Z aneksem kuchennym [42,09M] 3 pokoje [12,99M; 12,86M; 11,44M] 2 łazienki [6,95M; 2,42M] garderoba [4,47M] pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie przeszło odświeżenie i jest gotowe do wprowadzenia - wystarczy je umeblować. W związku z tym, że jest niezamieszkane, możesz się do niego wprowadzić z dnia na dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł125 m² 47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia na cele biurowe lub mieszkalne cichy przestronny apartament o powierzchni 125 m2 w samym centrum Warszawy Ulica Orla na tyłach pałacu Prezydenta Warszawy. Mieszkanie w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

335 800 zł43 m² 7 755,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzypokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 43,3m2 na osiedlu Skorosze IV, w dzielnicy Warszawa Ursus. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku (na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

13 000 zł146 m² 89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia oferujemy mieszkanie 146 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy z 1905 roku. Apartament po generalnym remoncie niezwykle reprezentacyjny ( oryginalne sztukaterie, parkiety, stolarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w bezpośredniej odległości od renomowanych miejsc Saskiej Kępy Bliska dostępność barów, restauracji, sklepów i innych obiektów użyteczności publicznej Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

5 000 zł118 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mieszkanie 118 m2; 5 piętro; 2 mieszkania na piętrze - 2 sypialnie, salon, kuchnia otwarta na salon, 2 łazienki, pomieszczenie w którym mieści się pralnia, 2 balkony (od salonu ok. 9m2 i od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

210 000 zł21 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

275 000 zł38 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Klienci expandera nie płacą prowizji Kontaktując się w sprawie tej oferty: -otrzymasz telefon do Właściciela w celu obejrzenia Nieruchomości -nie zapłacisz prowizji jeśli zdecydujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

2 037 156 zł154 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Apartament 5 pokojowy o powierzchni 154,33 m2 na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku. W apartamencie znajduje się przestronny salon o powierzchni 49,08 m2, cztery sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł100 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budynek znajduje w okolicy Placu Unii Lubelskiej u zbiegu ulic Szucha, marszałkowskiej, polnej, gdzie trudno wymarzyć sobie lepszy dostęp do komunikacji miejskiej - tuż przy stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie przy ulicy Okrzei w inwestycji Manufaktura Praska w Porcie Praskim. Doskonała lokalizacja, 5 minut pieszo do metra Dworzec Wileński, 10 minut pieszo do Google Kampus i Centrum.