dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

477 500 zł61 m² 7 796 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: (plan mieszkania w galerii zdjęc ) Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

617 900 zł89 m² 6 951 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie dwu stronne, 4 przestronne pokoje dwie łazienki oraz taras z ogrodem Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

624 600 zł62 m² 9 993,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

439 000 zł64 m² 6 849 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy. Niewiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

670 000 zł71 m² 9 483,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie położone w rozwijającej się części Żoliborza. Na powierzchni 70,65 m2 znajduje się ustawny salon z wyjściem na duży taras, oddzielna, widna kuchnia, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

565 000 zł55 m² 10 348 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Piękne zadbane mieszkanie w Warszawie na Pradze Południe. Bardzo blisko Saskiej Kępy (5 min. samochodem). Mieszkanie znajduje się bardzo blisko Jeziorka Gocławskiego oraz Parku Balaton który to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

510 000 zł70 m² 7 265 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie 3 pokoje możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

460 000 zł49 m² 9 387,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie położone w spokojnej części Woli, dobrze skomunikowanej z centrum miasta (dojazd autobusem lub tramwajem - ok. 30 minut, w perspektywie bliska odległość do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Czyste,Warszawa

3 300 zł45 m² 73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum Woli ul. Ogrodowa, dwupokojowy, nowy apartament wykończony w październiku tego roku. Apartament usytuowany w kamienicy z 1938 roku, która została poddana rewitalizacji w roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

283 000 zł35 m² 8 109 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 23,92m2 Sypialnia 12,3 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 7 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

6 000 zł95 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 95 mkw w najwyższym standardzie wykończenia położony w miasteczku Wilanów. W pobliżu przedszkola, szkoły w tym szkoła niemiecka, francuska i The British School,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

298 800 zł40 m² 7 470 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

374 000 zł57 m² 6 561,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferujemy do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Praktycznie "0" nakładów przy wprowadzeniu. Na pierwszym poziomie przestrzeń otwarta o pow. ca 32 m2 z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

405 000 zł58 m² 7 043 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, nowoczesne osiedle zlokalizowane Na Warszawskiej Woli w pobliżu nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

325 000 zł45 m² 7 222 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ulicy Sowinskiego w pobliżu nowo powstającej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

155 000 zł22 m² 7 078 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

428 900 zł56 m² 7 601 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard wykończenia budynku min duże drewniane okna (2,5 m wysokości) Mieszkanie w stanie deweloperskim z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

390 000 zł56 m² 7 014 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon 19 m2 kuchnia 8 m2 Sypialnia 10 m2, sypialnia 9 m2 Łazienka 5 m2 łazienka 4,6 m2 Balkon 6.5 m2 Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Służewiec

Służewiec,Warszawa

385 864 zł45 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe osiedle, zlokalizowane w dzielnicy Mokotów, stanowi atrakcyjną propozycję dla osób, które poszukują wygodnego lokum z dobrym dojazdem do centrum miasta. Projekt osiedla zakłada budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

153 000 zł22 m² 7 018 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

512 000 zł72 m² 7 111 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

232 000 zł31 m² 7 562 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

584 100 zł49 m² 11 920,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

299 000 zł31 m² 9 645 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idelane pod wynajem Wysoki standard klimatyzacja systemowa recepcja lobby oraz wysokość lokalu aż 2,9 m Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

655 000 zł96 m² 6 816 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu jedyne takie Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 96m2! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł52 m² 67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Złota. 52-metrowy apartament, zlokalizowany w samym centrum, położony na piątym piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie świeżo odremontowane, utrzymane w jasnych barwach z oryginalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

429 000 zł56 m² 7 647 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

405 000 zł58 m² 6 959 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym Sypialnia Sypialnia Łazienka Hol Balkon Mieszkanie widne, słoneczne - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł84 m² 11 358,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Trzypokojowe mieszkanie położone w samym sercu Warszawy. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w kamienicy z 1885 roku. Na powierzchni prawie 84 m2 znajduje się ustawny salon z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

569 000 zł76 m² 7 467 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

559 000 zł76 m² 7 307,19 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o pow. 76,5 mkw. na Bródnie w bloku z 2007 r.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

651 500 zł96 m² 6 802 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

335 000 zł48 m² 6 994 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Nowoczesne osiedle zlokalizowane Na Warszawskiej Woli w pobliżu nowo powstającej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

154 000 zł15 m² 10 476 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony i w pełni wyposażony nowy mini apartament w centrum prężnie rozwijającej sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

835 000 zł87 m² 9 619,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie położone w okolicy Łazienek Królewskich. Składa się z salonu połączonego z widną, częściowo otwartą kuchnią o łącznej powierzchni 35 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

301 260 zł37 m² 8 142,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

249 000 zł32 m² 7 685 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

490 000 zł68 m² 7 153 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z ciekawymi możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

388 000 zł52 m² 7 419 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 200 zł63 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 63 m2 w centrum Warszawy - Dzielnica Mokotów, obok Wytwórni Filmów Fabularnych. Miejsce bardzo ciche, usytuowane w bliskiej odległości warszawskich Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

542 100 zł49 m² 11 063,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe mieszkanie położone niedaleko Nowego Światu. Składa się z salonu 16 m2, półotwartej, widnej kuchni, sypialni, łazienki wyposażonej w wannę oraz przedpokoju. Ekspozycja okien na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij