dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

485 000 zł69 m² 7 029 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie Tylko teraz doskonała cena! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

360 000 zł42 m² 8 571 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) piękny apartament 2 - pok Z tarasem W świetnej lokalizacji Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą na zachód Nowoczesny budynek o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł47 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie w ścisłym Centrum na ul. Emilii Plater blisko Złotych Tarasów oraz dwóch stacji Metra Świętokrzyska oraz Metra Rondo onz. Dwa pokoje, w tym kuchnia otwarta na salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

399 486 zł51 m² 7 849,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta dewelopera. Bez podatku pcc 2%. Bez prowizji pośrednika. Prezentujemy Państwu dwupokojowe, wygodne, słoneczne mieszkanie, zlokalizowane w szybko rozwijającej się części miasta, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzech Budrysów

Ochota,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe przy ul. Trzech Budrysów 25. Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłopotowskiego

Praga Północ,Warszawa

2 350 zł41 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 41 mkw w budynku przy ul. Kłopotowskiego na Pradze Północ. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

238 000 zł31 m² 7 677 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego, tramwaje, autobusy, pkp, hala targowa expo Dwa duże najladniejsze Warszwskie parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe o pow.54m2, usytuowane na 2/6 piętrze w apartamentowcu z 2013 roku. Mieszkanie wysokie, widne, duże okna. Kuchnia w pełni wyposażona w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Falenica

Falenica,Warszawa

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji:300 m do pkp Falenica ( 30 min. do centrum) , 100 m zajezdnia autobusowa , W pobliżu sklepy, przedszkole, szkoła. Rozkład: - kuchnia 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Dywizjonu 303 175. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Begonii

Marysin Wawerski,Warszawa

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu pokojowe mieszkanie 49,24 m2 przy samym lesie, urządzone 2 lata temu w bardzo wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Lokal znajduje się w 10 piętrowym bloku z 2015 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

490 000 zł62 m² 7 903 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń na balkonie. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

3 100 zł76 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 3-pokojowy apartament na Woli przy ul. Banderii 4. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

2 550 zł41 m² 62,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 40m2 w ścisłym Centrum, na Wiejskiej. Znakomita lokalizacja, tuż przy Placu Trzech Krzyży. Mieszkanie po remoncie, zadbane, umeblowane. pokój dzienny ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia nowoczesny 2-pokojowy apartament na Woli przy ul. Giełdowej 4D. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 650 zł45 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny nowy 2-pokojowy apartament na Mokotowie przy ul. Obrzeżna 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Koło,Warszawa

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe, ciche mieszkanie z ekspozycją okien na północ na drugim piętrze w czteropiętrowym,ocieplonym budynku z tzw. Ramy H. Balkon 3,7m2. Domofon, drzwi antywłamaniowe Gerda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

250 000 zł32 m² 7 812 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży przestronną nowocześnie urządzoną kawalerkę z ogródkiem, znajdującą się na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu na bliskim Tarchominie, przy ul. Myśliborskiej 44a/b/c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszno

Wola,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia nowoczesny 2-pokojowy apartament na Woli przy ul. Leszno 15 Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 2-pokojowy apartament na Mokotowie przy ul. Pory 65. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Młynarskiej 37a Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

529 000 zł49 m² 10 795,90 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przestronny 2-pokojowy apartament w nowym budownictwie przy al. Bohaterów Września 22. Opis: mieszkanie o powierzchni 49 m2 składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

2 990 zł58 m² 51,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul.Zadumanej 1A. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wilanowska

Śródmieście,Warszawa

2 299 zł38 m² 60,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 mkw w kamienicy przy Wilanowskiej na Powiślu, solec. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszno

Wola,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Leszno 15 Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Skierniewickiej 34 Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

4 100 zł85 m² 48,24 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia przestronny 3-pokojowy apartament na Ochocie przy ul. Mołdawskiej 7. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 2-pokojowy apartament na Woli przy ul. Kasprzaka 31b. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maszynowa

Ochota,Warszawa

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka na Ochocie przy ul. Maszynowej 10. Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

238 000 zł31 m² 7 755 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

319 000 zł49 m² 6 536,89 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 48 metrowe przy ulicy Ostrobramskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze 10 piętrowego budynku i składa się z 3 pokoi w tym jeden przechodni (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

215 000 zł35 m² 6 143 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

286 000 zł47 m² 6 085 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

287 000 zł46 m² 6 239 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Nowa, atrakcyjna kawalerka na Woli. Mieszkanie mieści się przy ulicy Obozowej. Idealnie stworzona dla młodej pary. Lokum po generalnym remoncie. Dostawione zostały nowe meble (kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

345 000 zł42 m² 8 214 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 21,5m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 8 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

490 000 zł62 m² 7 903 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

235 000 zł35 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie o powierzchni 30 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowej przedwojennej kamienicy z 1932 r. Budynek usytuowany na Pradze Południe - w pobliżu ulicy Grochowskiej i Chłopickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

258 000 zł22 m² 11 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Poszukujesz małego,przytulnego mieszkania w ładnym otoczeniu? Mam propozycję właśnie dla Ciebie. Oferuję Państwu do sprzedaży nieruchomość położoną na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy.