dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 242 945 zł75 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu mieszkania zlokalizowane samym sercu miasta warszawy. Lokal znajduje się w luksusowym apartamentowcu! *wysoki standard wykończenia *prestiżowa lokalizacja - blisko stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Wola,Warszawa

505 900 zł43 m² 11 836,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji 0% pcc Oferuję Państwu gotowe mieszkania zlokalizowane w samym sercu woli, zaledwie 2km od centrum warszawy budynek I mieszkania *najwyższy, nowoczesny standard technologii budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

428 880 zł54 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję Państwu mieszkania zlokalizowane w Warszawie w biurowo - usługowej części Mokotowa. Lokal znajduje się w kameralnym apartamentowcu. Mieszkanie inwestycyjne pod wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

3 000 zł87 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 3- pokojowe mieszkaniez garażem, w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Grójeckiej, niedaleko Parku Szczęśliwickiego. Osiedle zamknięte, strzeżone. Rozkład: hol, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

3 500 zł63 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do podnajęcia trzy klimatyzowane, oddzielne pokoje biurowe w lokalu o powierzchni 115 m2 w pobliżu stacji metra Centrum Nauki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy przy ulicy Lwowskiej. Nieruchomość składa się z: salonu z możliwością otwarcia dużych drzwi i stworzenia otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Ochota,Warszawa

2 650 zł46 m² 57,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne 2 poziomowe mieszkanie przy ul. Piotrkowskiej dla pary lub jednej osoby. Okolica i sąsiedztwo bardzo spokojne i zielone. Opis: mieszkanie o powierzchni 46 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

2 400 zł65 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko U mnie. Mamy klucze. Mieszkanie ul. Drawska, w pobliżu pętli na ul. Dickensa, dobra komunikacja - autobusy oraz tramwaje. Ekskluzywne 2- pokojowe mieszkanie na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 214 251 zł98 m² 12 436 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferuję Państwu mieszkania zlokalizowane w Warszawie w biurowo - usługowej części Mokotowa. Lokal znajduje się w kameralnym apartamentowcu. *wysoki i nowoczesny standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batuty

Służew,Warszawa

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ładne 3-pokojowe mieszkanie 57 m2 ,z piękną panoramą na tereny zielone, oaza ciszy i spokoju, przy metrze Mieszkanie składa się z widnej kuchni (6,5 m2) , słonecznego salonu (20 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

3 900 zł48 m² 82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia nowy 2017 r Apartament w budynku union apartamenty ul. Jaktorowska. /właśnie został wykończony i czeka na swojego pierwszego użytkownika. / świetna Lokalizacja / bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widna

Wola,Warszawa

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dwustronne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Anielewicza na Nowolipkach. Mieszkanie jest do własnej aranżacji. Usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1965.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis mieszknia Do wynajęcia nowe mieszkanie, nowocześnie wykończone i urządzone o powierzchni 37,24 m2 nowej inwestycji Bliska Wola przy ul Kasprzaka z miejscem postojowym w parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Powiśle,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaproponowania Państwu mieszkania w świetnej lokalizacji na Powiślu. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni. Meble widoczne na zdjęciach są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

220 000 zł28 m² 7 857 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie Kawalerka o pow. 28 m2 z dużymi oknami i balkonem! Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł40 m² 63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe , świeżo wyremontowane mieszkanie w Centrum na ul. Zgoda. Dwa oddzielne pokoje z oddzielną kuchnią o pow. 40m2. Balkon. Dogodna komunikacja: tramwaje, autobusy, metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie, położone w kamienicy bez windy, na Górnym Mokotowie, 20 metrów od stacji metra racławicka, niedaleko Szkoły Głównej Handlowej i Biblioteki Narodowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozłucka

Praga-Południe,Warszawa

275 000 zł34 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne, widne mieszkanie - świetna lokalizacja - 15 min. do centrum Warszawy. Genialne na start jak i pod inwestycję. Mieszkanie 34 m2: zawiera przedpokój, salon, sypialnia, kuchnię, łazienkę (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

460 000 zł56 m² 8 214 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum. Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

815 000 zł68 m² 11 930,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne i rozkładowe trzypokojowy apartament. Apartament został wykończony w podwyższonym standardzie we współpracy z architektem wnętrz, w spójnej stonowanej nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

448 000 zł55 m² 8 145 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji okazja Mieszkanie do odbioru już za pół roku! Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz nowe 3 pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Dwie sypialnie + pokój z aneksem kuchennym. Klimatyzacja. Umeblowany pokój z aneksem i sypialnia z podwójnym łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 marca 2018 2 -pokojowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum Warszawy przy ul. Górskiego (na tyłach Nowego Światu). Mieszkanie o powierzchni 62 m2 składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

455 000 zł65 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Marzena Łasek Oferta obejmuje funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania, od 28 do 90 metrów kwadratowych. W projekcie znalazły się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

493 000 zł62 m² 8 003 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Doskonała lokalizacja Blisko centrum! Przestronne mieszkanie (idealne na wynajem 3 niezależne -nieprzechodnie pokoje + widna oddzielna kuchnia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

1 950 zł43 m² 45 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W/112. Kawalerka składa się z dużego salonu o pow.22m2, z wydzieloną częścią kuchenno-jadalnianą, o powierzchni 10m2, łazienki o pow.5m2, przedpokoju 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 62 mkw w apartamentowcu przy ul. Międzynarodowej na Pradze Południe niedaleko C.H. Promenada. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 700 zł61 m² 61 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 przy Woronicza, na Mokotowie, w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na 10 pietrze z wspaniałym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

282 000 zł37 m² 7 622 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie Kawalerka o pow. 37 m2 z dużymi oknami i ogródkiem 25 m2! Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 750 zł67 m² 41,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo polecam słoneczne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie ul. Puławska. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2006 roku. Powierzchnia mieszkalna 67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

240 000 zł31 m² 7 734 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł30 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w ścisłym Centrum na ul. Pańskiej między ul. Emilii Plater i al. Jana Pawła II bardzo blisko dwóch stacji Metra Rondo onz oraz Metra Świętokrzyska. Pokój z osobną, ciemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

550 000 zł69 m² 7 994,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 68,8m , składające się z: - salonu o powierzchni 22,5 m2 z wyjściem na kwadratowy balkon (6 m2) - dwóch sypialni (11,3/10,5 m2) - oddzielnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

2 399 zł51 m² 47,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne 2 pok. mieszkanie 50,7m2 w apartamentowcu w prestiżowej zielonej części Ochoty tuż przy Parku Szczęśliwickim ; blisko do Centrum - świetna komunikacja! Budynek z 2006 r. czysty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

530 653 zł55 m² 9 649,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja zlokalizowana w spokojnej okolicy ze wspaniałym połączeniem z centrum Warszawy. Obejmuje nowoczesny i kameralny budynek wraz z 68 lokalami o metrażach od 35 do 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

660 000 zł67 m² 9 850,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie ul. Puławska. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2006 roku. Powierzchnia mieszkalna 66.45 w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Górny Mokotów,Warszawa

2 199 zł37 m² 59,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Całkowicie zmodernizowana w nowoczesnym standardzie duża 37m2 kawalerka z oddzielnym pokojem dziennym i dużą kuchnią z wydzieloną przestrzenią salonu. Mieszkanie kameralnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

490 000 zł62 m² 7 903 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń na balkonie. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solipska

Włochy,Warszawa

2 450 zł75 m² 32,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia 3 pokojowe w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 75mkw. Pokoje o powierzchni 20mkw 11mkw i 16 mkw Mieszkanie wyposażone w sprzęt agd, umeblowane 1 sąsiad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48m2 w bloku z 2005 r. na zamkniętym, monitorowanym oraz całodobowo strzeżonym osiedlu. Idealne dla pary lub singla. Funkcjonalny rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

245 000 zł32 m² 7 609 zł/m²

 

Piętro:-