dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 947 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 947 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

448 000 zł55 m² 8 145 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji okazja Mieszkanie do odbioru w IV kwartale 2018 roku! Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

600 000 zł69 m² 8 720,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowa cena- szybka sprzedaż. Cena obejmuje garaż I komórkę lokatorską- cena nie podlega negocjacji. KW bez obciążeń- możliwość zamknięcia transakcji do końca roku. Na sprzedaż dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Wykończone w wysokim standardzie. Salon z kuchnią, w salonie skórzana sofa i 2 fotele, stolik, stolik pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miklaszewskiego

Ursynów,Warszawa

2 430 zł48 m² 50,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, 48 m2, ul. Miklaszewskiego, genialny widok, od zaraz, świetna lokalizacja, 5 minut spacerem do metra Imielin. Do wynajęcia zadbane, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

670 000 zł68 m² 9 852,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 66,9 m2, dla pary lub rodziny ewentualnie dla wymagającego singla, w apartamentowcu przy ulicy: skwer Kardynała Wyszyńskiego. Niepowtarzalna okazja nabycia mieszkania w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

850 000 zł86 m² 9 872,24 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Apartament na ładnym osiedlu obok Parku im. Stanisława Dygata. Ustawny, dwustronny 3-pokojowy o powierzchni 86,1 m z balkonem o pow. 10 m . W skład lokalu wchodzi: - salon 22,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

348 000 zł36 m² 9 667 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

S/3740 Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z możliwością założenia księgi wieczystej, grunty uregulowane (dzierżawa wieczysta). Meble z zabudowy kuchnia i szafy szt. 3 zostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

472 000 zł68 m² 6 941 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! Nowe Mieszkanie 3 pokoje idealne dla Rodziny Dwustronne Mieszkanie z dwoma trasami i ogródkami Nowoczesny zespół apartamentów, wysoki standard budynków, bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

2 599 zł53 m² 49,04 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Atrakcyjne duże 2 pok mieszkanie 53m2 w zielonej zacisznej enklawie Mokotowa , w pobliżu centrum biznesowego "mordor". Osiedle z 2006 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż Mieszkanie położone w inwestycji o podwyższonym standardzie w inwestycji Miasto Wola dewelopera Dantex Mieszkanie 45m - 2 pokoje składa się z : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

448 000 zł38 m² 11 789,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedam przytulne i ciepłe oraz bardzo słoneczne mieszkanie z klimatyzacją - 38 m2 usytuowane w kierunku południowo - zachodnim. Mieszkanie składa się z 2 sypialni (5 m2 i 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

448 000 zł55 m² 8 145 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batumi

Mokotów,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie , wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchni 16 i 10 m2 , oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

425 000 zł56 m² 7 562,28 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ulicy Umińskiego na warszawskim Gocławiu. Zaledwie 200 metrów do pięknego Parku nad Balatonem! Idealna propozycja dla pary, rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

3 600 zł68 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament na Mokotowie Wynajmę przestronny i cichy 3-pokojowy apartament (68m) w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie zaprojektowane zostało przez architekta wnętrz z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

220 000 zł20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 2 pokoje - pow. 42 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

325 000 zł31 m² 10 528 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie na Woli na granicy z Żoliborzem, 4 piętro w budynku apartamentowym 4 piętrowym na terenie zamkniętym, strzeżonym (monitoring, ochrona). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł75 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszanie na Powiślu o unikalnej, wspaniałej lokalizacji i ogromnym potencjale Mieszkanie: - trzypokojowe, w niskim budynku (4 kondygnacje) z 1985 r., na trzecim piętrze - dwustronnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

759 400 zł84 m² 8 986,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

733 000 zł46 m² 15 777 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Budynek apartamentowiec z 2016 r. z reprezentacyjną recepcją ul. Ogrodowa, 2 km. od Centrum miasta. Pełna infrastruktura handlowo usługowa, edukacyjna, komunikacja (5 min. do przystanków), do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 38m2, piętro 4, 2018r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Cybernetyki, mokotów. Doskonała lokalizacja, posiada doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

538 300 zł60 m² 8 971,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

653 700 zł80 m² 8 192,76 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,79 m2 to idealne miejsce dla pary bądź rodziny z dzieckiem. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

2 697 000 zł169 m² 15 996,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Oferta na 0% dla Kupującego. Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia o fertę sprzedaży 5 pokojowego apartamentu o powierzchni ok. 169 mkw., znajdującego się na IX piętrze 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł103 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament chroniony całodobowo w centrum Warszawy przy ul. Siennej. W skład apartamentu wchodzą: duży salon połączony z kuchnią, sypialnia gościnna/gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bociania

Ursynów,Warszawa

999 000 zł147 m² 6 795,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie dwupoziomowe 147 m2. -Pierwsza kondygnacja / na 2-gim piętrze./: bardzo duży salon z jadalnią, 2 sypialnie, 2 łazienki., kuchnia, garderoba, pomieszczenie gospodarcze z oknem / piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biała

Wola,Warszawa

5 000 zł52 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji to jest oferta dla Ciebie! 2 pokoje w eleganckim apartamentowcu na Rezydencja Biała, na Białej 3 w Centrum Warszawy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Muranów,Warszawa

439 000 zł47 m² 9 400,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli myślisz o atrakcyjnym mieszkaniu dla siebie lub inwestycji pod wynajem, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na zielonym Muranowie przy ulicy Niskiej 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

690 000 zł70 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Śniegockiej na Powiślu. Atrakcyjna, klimatyczna okolica, w pobliżu parków, traktu Królewskiego, niedaleko Wisły, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Schroegera

Stare Bielany,Warszawa

1 099 000 zł89 m² 12 348,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Szukasz mieszkania w cichej, zielonej i jednocześnie świetnie skomunikowanej okolicy? Mamy coś dla Ciebie! Stare Bielany, zielona okolica, mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

2 599 zł45 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt z osobą prowadzącą: +48 730.912.312. Atrakcyjne nowocześnie wykończone - wysoki standard mieszkanie 2 pok. 45m2 na Dolnym Mokotowie położone w prestiżowej inwestycji bkf Mokotów (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 440 zł50 m² 68,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 50m2, piętro 1, 2018r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Cybernetyki, mokotów. Doskonała lokalizacja, posiada doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Wola,Warszawa

330 000 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny rozkład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

199 000 zł27 m² 7 370 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

1 088 000 zł68 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Piękne, klimatyczne mieszkanie na wysokim parterze w oficynie, dla konesera, zachowane oryginalne sufity, parkiety, marmury, rozkłady pomieszczeń.Okna antywłamaniowe. Dwa wejścia - z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

244 000 zł35 m² 6 971 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest jasne i ciche oraz znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji pozwalającej sprawnie dotrzeć komunikacją miejską, 4 min spacerem do przystanków autobusów (102,103,N45, n95)i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płowiecka

Wawer,Warszawa

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2, i piętro w budynku 3 piętrowym z miejscem postojowym na posesji w cenie najmu! Świetna lokalizacja, blisko przystanek autobusowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

3 900 zł68 m² 57,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 68m2, piętro 2/2, 2018 roku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Bergamotki, mokotów. Doskonała lokalizacja, bezpośrednie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolska

Wola,Warszawa

575 000 zł62 m² 9 280,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Potrzebujesz nieruchomości z dobrym dojazdem do centrum do zamieszkania lub do inwestycji? Mam coś dla Ciebie! Jedyna taka okazja, mieszkanie do szybkiej sprzedaży! Przestronne, widne mieszkanie.