dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 095 000 zł55,80 m² 19 623,66 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - przy ul. Stawki, w pobliżu Arkadii i centrum miasta. ***uwaga***.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł24 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji. Umowa okazjonalna. Do wynajęcia od maja 2026, po załatwieniu formalności (parę dni). Bezpośrednio. Przytulna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 315 000 zł40 m² 32 875 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowy (przez nikogo wcześniej nie zamieszkały), wykończony w wysokim standardzie, dwupokojowy apartament położony na warszawskiej Woli, tuż obok metra Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę najmu, lokalu mieszkalnego o pow. 54 m2, zlokalizowanego na 1 piętrze budynku położonego przy ulicy Postępu, przy Centrum Biznesowym, z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

704 000 zł47 m² 14 978,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż śliczne, dwupokojowe, narożne mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 47,57m2. Mieszkanie mieści się przy ulicy Marywilskiej 58 na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 270 000 zł95,03 m² 23 887,19 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna definicja miejskiego komfortu. Przedstawiamy inwestycję, która rzuca wyzwanie tradycyjnemu budownictwu wielkomiejskiemu. Zamiast wszechobecnego betonu - półtora hektara zaprojektowanej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł34 m² 18 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie W eleganckiej kamienicy Z lat 50. NA starej ochocie. UL. Białobrzeska 62/64. *5 minut do warszawskiego uniwersytetu medycznego, *5 minut pole mokotowskie, *5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 38 m | Praga-Północ | blisko metra i Wisły | od maja Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m położone przy ul. Kłopotowskiego 2.

Szczegóły ogłoszenia

995 275 zł48,55 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 z dużym balkonem na warszawskiej Woli. Lokal usytuowany jest na piątym piętrze w 6-piętrowym budynku z 2018 roku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 062 100 zł38 m² 27 950 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja mieszkania Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w wprestiżowym obiektu W Apartments Wola, ul. Siedmiogrodzka W budynku znajduje się lobby z recepcją, całodobową ochroną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł89,10 m² 9 528,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Myśliborskiej 26a, na warszawskim Żeraniu. Lokal usytuowany jest na czwartym, ostatnim piętrze, w budynku z 1993 roku. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

472 000 zł27,80 m² 16 978,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Serdecznie zapraszam do zakupu przytulnego i jasnego mieszkania na Ochocie przy ul. Grójeckiej 119. Takie mieszkanie to rzadka okazja jest wygodne i ma świetne położenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 483 100 zł72 m² 20 598,61 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyjątkowo ciche położone na pograniczu dzielnic Wola i Śródmieście, w rejonie Osiedla Kacza jednej z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł73 m² 18 082,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny oznaczony nr 1, położony w Warszawie, dzielnicy Wawer, przy ul. Chodzieskiej 44a. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł74 m² 14 729,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam zakup mojego mieszkania w Wilanowie przy ul. Augustówka 8. Budynek z 2019 roku nowoczesny i już w pełni zamieszkany, dzięki czemu nie ma uciążliwych hałasów związanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 134 262 zł62,84 m² 18 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zielony Zakątek Apartament nr 1 - 2-pokojowy z balkonem I 62,84 m2 I 1 piętro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kameralnej inwestycji Zielony Zakątek przy ul. Krańcowej 5.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł26,20 m² 23 625,95 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż stylowe mieszkanie 26,2 m w klimatycznej kamienicy z 1929 roku przy ul. Ludwiki w Warszawie. Lokal znajduje się na wysokim parterze - zapewnia wygodny dostęp i większą.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł83 m² 18 903,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 82,5 m , położonego w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji Warszawy - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł70 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 70 m z panoramicznym widokiem | Puławska 111a | 2 loggie | 2 miejsca w garażu Oferta przyjazna zwierzętom - właściciele dopuszczają możliwość zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł35,46 m² 19 458,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż w sercu Pragi-Północ przy ulicy Wileńskiej 12 Świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł116,97 m² 15 987,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

Jedyne takie, wyjątkowe, przestronne i wysokie 4/5-pokojowe mieszkanie 129 m (wysokość do 4,5 m) z antresolami w sercu Mokotowa. Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,39 m² 17 936,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Bartycka 85 - nowoczesność i komfort w zielonej części Mokotowa. Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł86,08 m² 26 138,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Unikatowy Design przy samym Parku - apartament przy ul. Szczęśliwickiej, położony w prestiżowej inwestycji Dom Awangarda z 2017 roku | Standard Premium. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnej i nwestycji gh Development - orzechowa, położone na 1. piętrze 5-piętrowego budynku z windami. Na parterze znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł72,21 m² 15 925,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wąwozowej. Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 72,21 m , usytuowane na parterze w dziesięciopiętrowym budynku z 1996.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł47 m² 16 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Włochy Raków to idealna dzielnica dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania, z dala od zgiełku centrum miasta, a jednocześnie z doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł67 m² 19 402,99 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 67 m , położonego na pierwszym piętrze w jedenastopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł48,16 m² 21 802,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zamieszkaj w samym sercu historycznej Warszawy! Mieszkanie w zabytkowej kamienicy łączy elegancję przedwojennej stolicy z nowoczesnym komfortem. Gotowe do wprowadzenia, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł38,80 m² 23 195,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż eleganckie, doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 38,8 m , położone w prestiżowej części Śródmieścia Północnego, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł91,77 m² 20 921,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Luksusowy apartament po generalnym remoncie z ogródkiem w Miasteczku Wilanów Elegancki, świeżo wyremontowany apartament ok. 92 m z prywatnym ogrodem ok. 9 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł61,56 m² 68,23 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy 3-pokojowy apartament z loggią i miejscem parkingowym Warszawa, al. Krakowska Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 61,5 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł90 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 90 m | 2 poziomy | 3 sypialnie | po remoncie | okolice Parku Łazienkowskiego. Na wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m , świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

5 470 000 zł182,70 m² 29 939,79 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o loftowym charakterze, w którym surowa forma spotyka się z nowoczesnym komfortem. Prywatny taras na dachu pozwala cieszyć się widokiem spektakularnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł83,20 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Położony na warszawskich Piaskach przy ul płk M. Niedzielskiego. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w bloku o niskiej zabudowie, na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł64,48 m² 27 140,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie agencji pokrywa sprzedający. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, przy ulicy Lubaszki. Powierzchnia 64,48 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below. DO wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie Ochota, ul. Bohdanowicza 19 umeblowane I wyposażone Świetna lokalizacja! 3 minuty spacerem do ul. Żwirki i Wigury 5.

Szczegóły ogłoszenia

5 627 700 zł234,48 m² 24 000,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1919

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 214 m , usytuowany na pierwszym piętrze eleganckiej kamienicy przy ul. Siennej w Warszawie. Przestronne, wysokie na 3,5 metra wnętrza nadają.

Szczegóły ogłoszenia

1 207 000 zł62 m² 19 467,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

: krótko: ursynów/ Kabaty, zaledwie 50 m od stacji metra | Przestronne 62 m | Niestandardowa wysokość 300 cm | 2 pokoje z możliwością zmiany aranżacji | Zapraszamy do odkrycia tego.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł42,20 m² 15 995,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szukasz gotowego do wprowadzenia, stylowego mieszkania w jednej z najlepiej skomunikowanych i najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł28 m² 17 321,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Oferta bez pośredników, nie płacisz prowizji! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z dużą przeszkloną loggią, położona w świetnej lokalizacji na Mokotowie przy ul. Broniwoja 12 tylko 150.