dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

870 000 zł52,64 m² 16 527,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mokotów | 2/3 pokoje | Balkon | Miejsce postojowe | Boks garażowy | Funkcjonalne :dla kogo? Świetna propozycja dla singla, pary lub rodziny 2+1, którzy szukają wygodnej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł63 m² 126,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament w prestiżowej Rezydencji Wareckiej - kameralne otoczenie w samym sercu Warszawy. Atuty Prestiżowa inwestycja Rezydencja Warecka - zaledwie 28 lokali w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 060 000 zł235,50 m² 12 993,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1996

Dwupoziomowy apartament o powierzchni 235 m - 7 pokoi Mokotów Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o imponującej powierzchni 235 m , położone przy cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł72,30 m² 13 817,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4 pokoje 72 m? Rodzinne i funkcjonalne Gocław oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości Spacer 3D- mieszkanie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

820 000 zł40,47 m² 20 261,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

: krótko: autonomia Praska | 2 pokoje | balkon Nowy budynek 2025 | Praga-Północ, ul. Namysłowska : Dla kogo? Dla osób, które szukają nowoczesnego mieszkania w klimacie nowej Pragi -.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł140 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: dwupoziomowy apartament na Starym Mokotowie, usytuowany na ostatnim piętrze apartamentowca. Apartament posiada klimatyzację we wszystkich pokojach (z opcją.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł72 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 72m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Siennej, wola Mirów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 6 000zł + 1 500zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 734 zł28,19 m² 17 549,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1-pokojowe nowoczesne mieszkanie z dużym balkonami - 4. piętro - Ursus, posag 7 Panien Cena: 494 734 zł Bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż komfortowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł25 m² 79,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 25 m | Mokotów | oddzielna kuchnia | dobra komunikacja Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m , zlokalizowana na Mokotowie - jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 000 zł32 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł26,80 m² 24 626,87 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania bardzo atrakcyjna kawalerka położona w samym centrum Warszawy z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy i min. Stadion Narodowy przy ul. Tamka na Powiślu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł92,60 m² 80,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny, funkcjonalny Apartament 4-pokojowy o powierzchni 92,60mkw zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Biały Kamień, w bezpośrednim sąsiedztwie Pól Mokotowskich na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 40m2, parter/10 z windą, w budynku z 1965r. przy ul. Solec, śródmieście Powiśle. Idealne singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena: 4000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł36,30 m² 20 385,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Śliczne mieszkanko z duszą poleca się nowym nabywcom. Własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 36,3 mkw w Warszawie na Służewcu. Założono kw. Grunty uregulowane. Można.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł67 m² 26 567,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wielkości 67m2 na ostatnim, 6 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie po remoncie, składa się z: - kuchni, - salonu, - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 840 000 zł77 m² 49 870,13 zł/m²

 

Piętro:17/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przestronny apartament z widokiem na panoramę Warszawy w budynku Cosmopolitan english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaoferować elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł55,47 m² 21 993,87 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,47 m , zlokalizowane na 18. piętrze prestiżowego kompleksu Babka Tower, zaprojektowanego przez renomowaną pracownię jems.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł63,60 m² 15 644,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ładne rozkładowe mieszkanie z trzema pokojami. Pokoje: 19,9m2, 15,8m2,9m2, kuchnia 5,4m2, łazienka 3m2, wc, przedpokój 9,7m2. Pierwotnie były 4 pokoje. Przy pokoju dziennym loggia 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

848 719 zł41,24 m² 20 580 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Eleganckie mieszkanie z jedną sypialnią w nowej inwestycji na Pradze Północ przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Super.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł46 m² 20 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mamy do zaoferowania urządzone przez architekta ustawne i nowocześnie wyposażone mieszkanie, gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny bądź studenta( 1500 m do sggw). Nowoczesne urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł62,60 m² 13 242,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 62,60 m | ul. Kolorowa, warszawa (ursus) Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł70,15 m² 82,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas na wynajem przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie na pograniczu Bielan i Żoliborza z miejscem postojowym w garażu okolica Położenie przy ul. Rudzkiej to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł118,90 m² 126,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowy apartament o powierzchni 118,9 m , położony przy ul. Potoki na Mokotowie. Wystrój i aranżacja apartamentu to kwintesencja nowoczesnej elegancji, łącząca wyrafinowany.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł36,90 m² 20 054,20 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie - Centrum, ul. Śliska , w sąsiedztwie Parku Świętokrzyskiego i Pałacu Kultury i Nauki. Mieszkanie znajduje się na 13. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 000 zł347 m² 33 141,21 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Komfortowy Penthouse z widokiem na panoramę Warszawy english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy penthouse w prestiżowej lokalizacji Saskiej Kępy, oferujący.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł45 m² 19 555,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż świeżo odnowione dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m przy ul. Racławickiej 152 na warszawskiej Ochocie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 45 m dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł92,18 m² 14 645,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bezczynszowe mieszkanie 72,41 m + garaż, ogród, pokój zimowy Znakomita lokalizacja! Na sprzedaż bezczynszowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 72,41 m z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37,70 m² 63,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z loggią Białołęka, ul. Ceramiczna Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m , położone na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 158 905 zł55,45 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 55,45m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 275 000 zł145,50 m² 15 635 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

*Wyłączność* Prestige Real Estate prezentuje: wyjątkowa okazja dla osób szukających przestrzeni z potencjałem! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w segmencie dwulokalowym, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł45,80 m² 15 043,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,80 m2 na ostatnim piętrze w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54,30 m² 15 653,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 54,3 m , położonego w atrakcyjnej i zielonej części Bemowa, przy ul. Generała Sylwestra.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł66,87 m² 17 930,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,87 m2 z miejscem postojowym podziemnym ( dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł69 m² 12 753,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Możliwość negocjacji ceny Mieszkanie położone na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy z 1937 roku. Budynek został docieplony i otynkowany, wymieniono instalacje wodne. Na parterze zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł57,38 m² 20 895,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są takie mieszkania, do których wchodzi się i po prostu chce zostać. To 58 metrów kwadratowych na warszawskim Mokotowie zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Tu światło gra pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł202,36 m² 7 906,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1992

Unikatowe mieszkanie na Ursynowie - 7 pokoi, w tym 6 sypialni w kameralnym budynku segmentowym. Idealne pod wynajem pokoi lub dla dużej rodziny. Mnóstwo przestrzeni i prywatność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł37 m² 23 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w budynku apartamentowym - salon/pokój dzienny, duża łazienka, winda, bardzo dobry standard wyposażenia i wykończenia - nowoczesne osiedle - monitorowane, z kontrolą dostępu -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł186,35 m² 21 464,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Eurovilla prezentuje apartament z ogródkiem na sprzedaż w Starym Wilanowie o pow 186m2 - salon 46m2 +4 pokoje, 3 łazienki, taras, ogródek, 2 miejsca garażowe, ogródek, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł55,10 m² 11 615 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł22 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży kawalerka z kw przy stacji metra Wierzbno. Budynek posiada dwie windy. Z mieszkania roztacza się piękny widok na centrum miasta. W odległości 200 m (3 min. na piechotę).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 108 746 zł39,86 m² 27 816,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w sercu stolicy Apartamenty Jana Pawła 34 to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która na nowo ożywi kameralną nieruchomość w centrum Warszawy. Projekt Polskiego Holdingu.