dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 061 340 zł43 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj w Śródmieściu - najbardziej reprezentacyjnej dzielnicy Warszawy w odrestaurowanej kamienicy z 1905 roku! W budynku zaprojektowano 20 funkcjonalnych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

319 631 zł18 m² 17 343 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Warszawie w dzielnicy Ursynów. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w Stolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

475 000 zł30 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w kamienicy na Pradze Kamienica z 1950r, cegła Wysokość - 3 m Ekspozycja zachodnia Ciche Mieszkanie do odświeżenia, 5 lat temu generalny remont Dwa pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naddnieprzańska

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament o powierzchni 55 m2, 3-pokojowy z aneksem kuchennym, dużym tarasem 8m2 oraz miejscem w garażu podziemnym. Wykończony w wysokim standardzie, zaprojektowany przez architekta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jasielska

Rakowiec,Warszawa

322 000 zł27 m² 11 925,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

- tylko w Unique Partners Nieruchomości - zachęcam państwa do zapoznania się Z nową ofertą mieszkania na Ochocie Rakowiec W pobliżu uniwersytetu medycznego - 15 min. na pieszo. Jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

509 654 zł32 m² 16 113 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 589 500 zł64 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj w Śródmieściu - najbardziej reprezentacyjnej dzielnicy Warszawy w odrestaurowanej kamienicy! W budynku zaprojektowano 20 funkcjonalnych apartamentów w metrażu od 25,18 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pożaryskiego

Anin,Warszawa

3 200 zł41 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wawer - anin - willa natolanka - ul. Pożaryskiego / patriotów. Obok stacji kolejowej warszawa anin. 2 pokoje 41,04 m2 + garaż. Do wynajęcia komfortowe, starannie wykończone nowe mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanistów

Ochota,Warszawa

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ochota 2 pokoje Blisko Park Szczęśliwicki Lokalizacja: warszawa, ochota, ul. Urbanistów Metraż: 37 m2 Piętro: 10/10 Rok budowy: 1969 W skład mieszkania wchodzi: salon sypialnia kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, położone w klimatycznej części Starej Ochoty przy ulicy Kaliskiej. Ulica Kaliska odgrywała istotną rolę podczas Powstania Warszawskiego. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

2 500 zł20 m² 125 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na Warszawskiej Woli przy ul. Prymasa Tysiąclecia. Świetnie skomunikowana lokalizacja. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z reprezentacyjnym lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

545 000 zł32 m² 17 246,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 31,6m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w świetnej lokalizacji na warszawskiej Ochocie - vis-a-vis przystanku tramwajowego Och.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Słowiańska

Żoliborz,Warszawa

949 000 zł42 m² 22 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania nowy apartament o powierzchni 41,6 m2, zlokalizowany na warszawskim Żoliborzu, przy Al. Słowiańska 25. W skład lokalu wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

752 200 zł47 m² 16 004,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kompaktowe 2 pokoje na ostatnim piętrze Z tarasem od zachodu! gotowy 3 etap osiedla! Kilku etapowe osiedle w doskonałej lokalizacji na Gocławiu. Projekt kładzie nacisk na wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Służew,Warszawa

5 600 zł55 m² 102 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, klimatyzowany apartament z dużym balkonem na ostatnim piętrze w apartamentowcu na Mokotowie Apartament jest wykończony w stylu Glamour, klimatyzowany i nowoczesny. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

720 000 zł89 m² 8 117,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,7 m2 znajdujące się na zamkniętym osiedlu derby 15/17 charakteryzujące się niską zabudową, na bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

499 000 zł39 m² 12 729,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w inwestycji Pasaż Aniński znajdujące się w budynku D jest to II etap inwestycji prowadzonej przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

3 800 zł49 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie szuka pierwszego najemcy - Wola niedaleko stacji Metra Księcia Janusza! (english version below) mieszkanie Mieszkanie o powierzchni niespełna 49 m2 emanuje nowoczesnym stylem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marcina z Wrocimowic

Nowodworska,Warszawa

320 000 zł29 m² 10 940,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka Z balkonem W cichej I zielonej okolicy | białołeka (english version below) W skrócie: - ul. Marcina z Wrocimowic, nowodwory, białołęka - kawalerka (1 pokój + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

900 000 zł61 m² 14 681,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Warszawska Wola to w gruncie rzeczy niemal Śródmieście. Ta znana dzielnica zachwyca niesamowitą infrastrukturą, komunikacją, nowoczesnymi budynkami i piękną zielenią! Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyny

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł36 m² 74,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 36,37 w zadbanej kamienicy na Starym Mokotowie. Przyjemna okolica, kilka minut spacerem od mieszkania znajduje się kompleks parków - Park Morskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

489 000 zł52 m² 9 404 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Tylko u Nas. Na sprzedaż ładne, ustawne i stylowo urządzone mieszkanie na warszawskiej Białołęce (ulica Odkryta). Lokal mieszkalny o wielkości 51,46 m ma założoną księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

420 000 zł27 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Warszawy ulicy Jana Pawła II. Lokal znajduję się na dziesiątym piętrze w piętnastopiętrowym budynku. Mieszkanie jest do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Szczęśliwice,Warszawa

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w prestiżowej części Ochoty w inwestycji Villa Parc przy ulicy Włodarzewskiej 81. Okolica oferuje bardzo wygodny i szybki dojazd do centrum miasta, oraz bliskość wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 483 145 zł80 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Do sprzedaży trzypokojowy apartament o powierzchni 80,17 mkw. z balkonem położony we wspaniałej, odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy zaprojektowanej i zamieszkiwanej przed II wojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

555 166 zł39 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Duże mieszkanie 2 pokoje 38.14m2 BEZ PCC I PROWIZJI Mieszkanie gotowe do salon z aneksem Salon z aneksem - 22,39 m2 Pokój - 11,56 m2 Łazienka - 4,19 m2 Balkon - 1,88 m2 Mieszkanie 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Sielce,Warszawa

3 000 000 zł135 m² 22 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie w okolicach Łazienek Królewskich w budynku z lat '50. Oryginalne wykończenia i aranżacja przestrzeni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

720 000 zł89 m² 8 117,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janusza

Koło,Warszawa

357 000 zł30 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 30 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, do kapitalnego remontu, dostępne od zaraz. Zlokalizowane jest na Woli (os. Koło) przy ul. Księcia Janusza - bardzo dobry punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 900 zł51 m² 56,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia od zaraz! Kompaktowe z dwoma oddzielnymi pokojami mieszkanie w zielonej części Warszawy z dogodną komunikacją do Centrum. Zielone Bemowo ul. Obrońców Tobruku 18b Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

601 896 zł34 m² 17 702,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kompaktowe 2 pokoje na ostatnim piętrze Z tarasem od zachodu! 4 etap osiedla! Kilku etapowe osiedle w doskonałej lokalizacji na Gocławiu. Projekt kładzie nacisk na wygodę i komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajęcza

Powiśle,Warszawa

1 499 000 zł51 m² 29 380,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość wykończoną w bardzo wysokim standardzie w jednej z najmodniejszych i najbardziej prestiżowych części Warszawy - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Grochów Południe,Warszawa

1 374 331 zł115 m² 11 950,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Super oferta gotowych mieszkań! Klimatyczny apartament dwupoziomowy w kameralnym 3piętrowym budynku! budynek oddany do użytkowania tylko 20 mieszkań podwyższony standard wykonania garaż podziemny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł26 m² 126,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękna i przytulna kawalerka na Mokotowie. Nowe budownictwo, mieszkanie zostało oddane do użytku 2022r. Mieszkanie jest w pełni umeblowane w wysokim standardzie. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 589 500 zł64 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie wykończone pod klucz przez dewelopera brak podatku pcc! zamieszkaj nieopodal konesera W modnej części pragi! kameralny, 4piętrowy budynek Z windą! Termin realizacji: maj 2022r Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

650 000 zł66 m² 9 833,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Housing market ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 64.5m2 usytuowane w 3 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy Wyspowej. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Rembertów,Warszawa

425 000 zł40 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Oferta dostępna tylko w naszej agencji! Do zaoferowania przytulne mieszkanie w cichej okolicy, położone 10 min od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

9 600 zł112 m² 85,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowy apartament na warszawskim Powiślu. Standard Apartament o powierzchni 112,5 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac gen. Józefa Hallera

Praga-Północ,Warszawa

375 000 zł19 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Pragnę zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 19,95 m2 zlokalizowaną na Nowej Pradze w Warszawie. Znajduje się w kamienicy pochodzącej z 1956 roku, której stylistyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arabska

Praga-Południe,Warszawa

445 000 zł38 m² 11 710,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję Państwu ciche mieszkanie w kameralnym budynku na Saskiej Kępie. Cena do niewielkiej negocjacji. * można posiłkować się kredytem, mieszkanie czyste prawnie, * Cicha.