dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

23 600 zł120 m² 196,67 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament 4 pokoje, 120 m , Wola ul. Waliców 11, mennica Residence Do wynajęcia luksusowy apartament o powierzchni 120 m , położony na 13. piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 061 700 zł79,59 m² 25 904,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Trzypokojowy apartament 79,59 M2 Z ogódkiem W odrestaurowanej kamienicy W okolicach łazienek królewskich Prestiżowy adres w sercu Mokotowa! Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł54,80 m² 19 142,34 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! 3-pokojowe mieszkanie z loggią| Praga Południe Mieszkanie z dużym potencjałem funkcjonalnym, idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł86,36 m² 26 632,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament | wysoki standard | Mokotów | 3 pokoje | 2 łazienki | 2 loggie | blisko Westfield | ekspozycja wschód-zachód Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkowy, nowo wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompaktowy, 2 pokojowy apartament w nowoczesnym budynku, na Służewcu. Mieszkanie dostępne od 1 czerwca 2026. Możliwe oglądanie po uzgodnieniu terminu. Kłobucka | nowe osiedle | służewiec górny.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł171 m² 21 052,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Luksusowy apartament nieopodal lasu! Pięknie urządzone wnętrze | Idealny rozkład | Piękny widok na las | 6 wygodnych miejsc w garażu | Klimatyzacja | Smart Home ***** rozkład pomieszczeń: na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 141 210 zł140,38 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa definicja luksusu Zapraszamy do wyjątkowej inwestycji w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy - na zielonym, prestiżowym Mokotowie. Apartamenty to oaza, wymarzone miejsce na chwilę.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 32 m w zielonej części Mokotowa - okolice Łazienek Królewskich Do wynajęcia wyjątkowo przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul.Sielecka 7 o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament 5-pokojowy Mokotów ul. Sobieskiego Prestiżowa lokalizacja Na wynajem przestronny apartament dwupoziomowy o wyjątkowym charakterze, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł48 m² 97,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny dwupokojowy apartament | Kamienica Muranów english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu nowego, przestronnego dwupokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

1 619 000 zł78,50 m² 20 624,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na cenionym osiedlu Saska przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 45 na Gocławiu (praga-Południe). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 666 zł70,92 m² 7 200,59 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam okazję zainteresować Państwa nietuzinkowym projektem inwestycyjnym. Mieszkanie znajduje się w prestiżowym przedsięwzięciu Modern Mokotów. Zalety: trzy niezależne mieszkania na jednej 70.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł81,58 m² 20 838,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

4-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. Nowowiejska budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 81,58m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 400 zł32,82 m² 15 490,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dostępne inne metraże Wsparcie kredytowe Opcja Pod Klucz Ta inwestycja to propozycja dla osób, które zamiast stać w korkach, wybierają niezależność komunikacyjną i sprawdzony potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł70 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Luksusowe Mieszkanie 3-pokojowe w Inwestycji Port Praski Zapraszamy do wynajęcia ekskluzywnego mieszkania o powierzchni niespełna 70 m2, zlokalizowanego w prestiżowym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł95 m² 114,74 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z dużym balkonem | blisko metra Dworzec Gdański english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje jasne i przestronne mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowa, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 36 m , położona w apartamentowcu przy ul. Stawki w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł46 m² 15 326,09 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Chełmońskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 zł85 m² 81,76 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Luksusowy Apartament o Powierzchni 85m z Dużym Tarasem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego, wykończonego w najwyższym standardzie apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

1 232 000 zł44 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bliska wola Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44,03m2 Topowa lokalizacja Browary Warszawskie, to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miejsc w stolicy - Styl życia bez kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł57 m² 21 737 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Świetne pod inwestycję! 3-pokojowe mieszkanie generujące wysokie dochody! Ścisłe centrum miasta, 100 m do przystanków autobusowych i tramwajowych, metro Centrum - 3 minuty pieszo. Sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł92 m² 85,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie w budynku 2000 roku, który w 2020 roku został odnowiony, ma zupełnie nową elewację i izolacje. Mieszkanie ma powierzchnię ok. 92 m2, posiada trzy sypialnie, salon, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł33,67 m² 20 196,02 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mokotów | Central House | Kawalerka 33,67 m , mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Udogodnienia premium: siłownia, sauna, strefa relaksu, coworking, concierge. Atuty: - 33,67 m po remoncie - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł86,18 m² 29 589,23 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 86 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł42,85 m² 42 007 zł/m²

 

Piętro:17/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal o powierzchni 42,85 m2 z loggią, położone na 17 kondygnacji prestiżowej inwestycji Towarowa Towers przy ul. Prostej 69C w Warszawie, to propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł32 m² 21 843,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Stanisława Augusta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1936 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł55,26 m² 26 330,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Żyj W harmonii - apartament W soho - warszawska praga - nowe centrum życia soho by Yareal, to inwestycja i jej poszczególne etapy budowane zgodnie z ideą 15-Minute City, będzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł59 m² 57,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu. Białołęka, ul. Ceramiczna to miejsce z: doskonałą komunikacją: szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł76,99 m² 24 938,30 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jeśli marzysz o zamieszkaniu na zamkniętym, kameralnym osiedlu, gdzie możesz w ciszy napić się porannej kawy na własnym tarasie o powierzchni ok. 55 m , a jednocześnie mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł44,90 m² 16 035,63 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

1 427 800 zł59,15 m² 24 138,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% - kupując nie płacisz prowizji! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

794 999 zł57 m² 13 947,35 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 4. piętrze w 12-piętrowym budynku z dwiema windami, zlokalizowane przy ul. Bernardyńskiej na warszawskim Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 000 zł28 m² 18 821 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą rozdział w miejskim stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł59,32 m² 15 846,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością przedstawiam Państwu eleganckie mieszkanie na Osiedlu Trakt Lubelski, w skład którego wchodzą 4 kameralne, jednoklatkowe budynki mieszkalne, w niskiej 3-piętrowej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 184 zł37,68 m² 13 938 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Mieszkanie jest wykończone, bez zabudowy kuchennej , bez mebli Zakup bez pcc- 2% - oszczędność.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł67,61 m² 13 829,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 8 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23b w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 67,61 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł61,80 m² 25 080,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garażem | Praga-Południe | 61,8 m | wysoki standard Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,8 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 825 000 zł112,24 m² 42 988 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł47,73 m² 18 751,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jasne i przytulne mieszkanie - świetna lokalizacja przy powstającej stacji metra! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,71 m , położone na dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł81 m² 38 888,89 zł/m²

 

Piętro:6/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 81m2 | Towarowa Towers | 2 linia metra | Na sprzedaż prezentuję wyjątkowy apartament, zlokalizowany w luksusowej inwestycji Towarowa Towers, położonej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł46 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Jagiellońskiej 79a w Warszawie, w nowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku.