dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boryszewska

Mokotów,Warszawa

589 000 zł31 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 31 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania, w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

575 000 zł42 m² 13 690,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje 2 pokojowe mieszkania w dzielnicy Mokotów przy ul. Orzyckiej. Mieszkanie z dużym potencjałem do własnej aranżacji gdyż wymaga generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

630 000 zł40 m² 15 632,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przestronne i jasne 1 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40,3 m znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku z windą. Świetna lokalizacja blisko centrum, komfortowa komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

5 900 zł80 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3-pokojowe, pow. 80 m2 - nowoczesne, funkcjonalne, obszerne, z pięknym widokiem! - Ochota, szczęśliwice Elegancki, trzypokojowy apartament, dogodnie usytuowany w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

15 000 zł80 m² 187,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament W prestiżowej inwestycji bliska wola budynek: - nowa inwestycja oddana we wrześniu 2022 roku - budynek z recepcją i całodobową ochroną rozkład pomieszczeń: - powierzchnia 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

372 000 zł29 m² 12 939,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28,75 m2 znajdujące się w trzypiętrowym bloku (niska zabudowa) z 2010 r. mieszczącym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Warszawa

660 000 zł34 m² 19 434,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Yes, i speak English. If you want more info - call without hesitation Du som är svenskspråkigt, tveka inte att kontakta mig omedelbart! atuty nieruchomości: pożądana i modna lokalizacja Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

764 000 zł45 m² 16 850,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim, położone na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

590 000 zł28 m² 21 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,78 m 2 piętro w 7-piętrowym apartamentowcu z windą z 2021 roku. Nowe jednopokojowe mieszkanie 27,78 m2 z dużym balkonem ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

600 000 zł42 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, usytuowane na 9 piętrze zlokalizowane na warszawskiej Woli między stacjami metra Księcia Janusza a Wola Park. Mieszkanie rozkładowe, ekspozycja wschód-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułku AK Baszta

Mokotów,Warszawa

867 000 zł55 m² 15 735 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,1m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku z 1960 roku zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Pułku ak "baszta". Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

619 000 zł36 m² 17 436,60 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronna kawalerka z loggią .To mieszkanie na ostatnim, siódmym piętrze oferuje jasność i przestronność. Mieszkanie przeszło remont w styczniu 2022 roku i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Służby Polsce

Ursynów,Warszawa

827 000 zł64 m² 12 921,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Super lokalizacja mieszkanie przy metro stokłosy mieszkanie 3- pokojowe na ursynowie, znakomicie położone przy ulicy Służby Polsce blok zlokalizowany wśród zieleni bardzo blisko do metra Stokłosy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

2 190 000 zł92 m² 23 742,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Najważniejsze informacje: piękny, duży taras: 48,26 m2! dwa miejsca postojowe i komórka lokatorska w garażu przy miejscu postojowym!- dodatkowo płatne klimatyzacja podłoga: drewniana dębowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bychowska

Wawer,Warszawa

4 000 zł86 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 86 m , położone w rozwijającej się dzielnicy Wawer na ul. Bychowskiej. To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pochyła

Białołęka,Warszawa

682 026 zł64 m² 10 670 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie trzypokojowe z tarasem 11,53 mkw. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. W części dziennej salon z kuchnią i wyjściem na prawie 12 m taras, wc. Dodatkowo dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burgaska

Stegny,Warszawa

775 000 zł61 m² 12 663,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,20 m2 z dużym balkonem , Ciche z widokiem na zieleń i panoramę miasta z dobrym rozkładem pomieszczeń i komórką lokatorską. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Wola,Warszawa

495 000 zł20 m² 25 384,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 19,50 m2 na Woli niedaleko metra oraz przystanku tramwajowego. Podstawowe informacje: mieszkanie z dużym balkonem, niedawno odświeżone, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

987 125 zł79 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowy lokal o powierzchni 78,97 m2 znajdujący się w inwestycji Miasteczko Jutrzenki wybudowanej w 2023 roku. Lokalizacja: - 3 minuty do stacji wkd Raków - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ochota,Warszawa

2 900 zł38 m² 75,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz jasnego mieszkania wykończonego z dbałością o najdrobniejsze detale, jednocześnie zapewniającego swoim mieszkańcom dużo przestrzeni? Chcesz wynająć mieszkanie niedaleko.