dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

1 050 000 zł90 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, które czeka na kogoś z wyobraźnią i zacięciem remontowym! Znajduje się na 3 piętrze w bloku z 1999 roku, bez windy - idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Grochów,Warszawa

669 000 zł48 m² 13 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W the estate warsaw! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z trójstronną ekspozycją. Zlokalizowane na Grochowie zapewnia wspaniałe połączenie z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waliców

Wola,Warszawa

960 000 zł49 m² 19 445 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie o pow. użytkowej 48 m (w kw 49,37m2 z piwnicą), na VIII kondygnacji w XV-piętrowym budynku z lat 70-tych, na pograniczu Śródmieścia i Woli, blisko ronda onz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 365 000 zł85 m² 27 823,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży zaprojektowane, wykończone pod klucz 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,45 m2 położone na 5 piętrze w nowoczesnej inwestycji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 035 000 zł76 m² 13 688,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,61 m2 zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej. Całość mieści się na 4 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

849 000 zł60 m² 14 211,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzy pokojowe mieszkanie dostępne od zaraz w dobrze skomunikowanej części Bemowa. Idealna propozycja dla rodziny lub studentów (bliskość uczelni wat). Mieszkanie Prezentowane mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

870 650 zł79 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup Bezpośrednio od renomowanego Developera rodzinne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkami Nowa inwestycja na Białołęce 18 minut autobusem do Metro Młociny Dwustronne Ogródek od strony salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

519 000 zł44 m² 11 689,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,40 m , parter w bloku z 2003 roku -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. Cicha okolica, osiedle zamknięte, strzeżone. Mieszkanie składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 519 000 zł67 m² 22 671,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: komórka lokatorska gratis w cenie mieszkania! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe świetna loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest wykończone, zdjęcia dołączone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

1 025 000 zł57 m² 17 885,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Digital Broker prezentuję przestronne 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 57,31 m2. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Głównymi atutami są nowoczesne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

899 000 zł73 m² 12 364,20 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 74m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Budynek z ramy h, zadbany. Dwa mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Próżna

Śródmieście Północne,Warszawa

599 000 zł28 m² 21 782 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania oddalonego 300 metrów od stacji I i II linii metra- świętokrzyska, a przy tym Cisza i spokój nawet przy otwartych oknach! ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

799 000 zł68 m² 11 767,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mam dziś do zaoferowania Państwu 4-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Marcina Kasprzaka 90 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 4-pokojowe (dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

690 000 zł46 m² 14 870,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W skład prezentowanego mieszkania wchodzi: - kuchnia, - salon, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój, - balkon Powierzchnia użytkowa: 46,4 m2 Czynsz: 550 zł Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

2 990 000 zł117 m² 25 599,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu znajdującego się na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. To luksusowe osiedle charakteryzuje się doskonałą lokalizacją blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bielany,Warszawa

600 000 zł44 m² 13 761,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc bez prowizji bezpośrednio od dewelopera tel.: Obecnie do kilku mieszkań w metrażach 40-60m2 udzielamy dodatkowe rabaty - szczegóły pod nr tel.: Kameralne osiedle zlokalizowane 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

479 000 zł40 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

[ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko Praga Południe / 2 pokoje - 40 m2 / duży balkon około 6m2 / wykończone oraz w pełni umeblowane / kw / pw. : dla kogo? Idealne dla wymagającego singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

630 000 zł39 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w bloku nieopodal Lasku Bielańskiego! Blok ocieplony z windą.Mieszkanie bardzo słoneczne .Okna wymienione. Drugie piętro. Cała infrastruktura w zasięgu kilkunastu metrów. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

712 050 zł47 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na sprzedaż słonecznego, dobrze skomunikowanego 3-pokojowe mieszkania, które znajduje się na Dolnym Mokotowie. Grunt uregulowany-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Skorosze, ursus, warszawa Nowoczesne 44,4 m mieszkanie w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. Idealne dla pary, singla lub małej rodziny. Opis: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróbla

Mokotów,Warszawa

999 000 zł56 m² 17 839,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku 1999 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wróbla. Mieszkanie składa się z: -salonu 20,1 m2 -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

625 000 zł40 m² 15 470,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Przestronne mieszkanie o powierzchni 40,4m2, usytuowane na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku z cegły, wybudowanym w 1998 roku, po termomodernizacji. zlokalizowane na Bielanach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bacewiczówny

Ursynów,Warszawa

799 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Digital Broker prezentuje mieszkanie idealnie zarówno dla rodziny jak i lokaty kapitału. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

532 650 zł34 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe, własnościowe (uregulowana sytuacja prawna gruntów) mieszkanie na warszawskim Bródnie. Po remoncie (malowanie, panele, terakota, rolety dzień-noc, nowe agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

990 000 zł63 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz 3-pokojowego mieszkania na parterze z własnym ogrodem w cichej i spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie unikatową ofertę! Idealną dla osób, które cenią sobie bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagójska

Grochów,Warszawa

498 000 zł34 m² 14 773,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży - 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 33,71 m2 z balkonem i piwnicą. Mieszkanie jest usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Skorosze,Warszawa

698 000 zł44 m² 15 863,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedaję prywatnie i bez prowizji, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Tomcia Palucha 6 - świeżo po remoncie w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Ursus, która ma w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

670 000 zł45 m² 14 888,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie w bloku przy stacji metra Pole Mokotowskie. Bardzo dobry punkt komunikacyjny we wszystkich kierunkach miasta. W okolicy 2 min spacerem: - stacja metra Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Millera

Bemowo,Warszawa

680 000 zł55 m² 12 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m2, usytuowane na na 4 piętrze w 8-piętrowym budynku z 1981 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Romualda Millera. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

765 000 zł36 m² 20 958,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na Powiślu! Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36,50 m , 7 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1965 roku -warszawa, śródmieście- powiśle. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

1 139 000 zł54 m² 21 092,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Poczuj radość życia w najlepszej możliwej lokalizacji - granica Śródmieścia i Woli Aż 3 pokoje w odległości 3 min od Fabryki Norblina - najważniejszego punktu życia towarzyskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosnowskiego

Ursynów,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: - salon(19.7 m2) :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

490 000 zł38 m² 12 894,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , 1 piętro w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa, ursus, ul. Warszawska. Na powierzchnię mieszkania składa się: - dwa.