dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Powiśle-Solec,Warszawa

649 000 zł37 m² 17 761,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokoje | Śródmieście | Solec | Piwnica | kw | 37,4 m po pomiarach architekta Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Solcu, przy ulicy Koźmińska 9. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

800 000 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Polinezyjskiej 1 Wyjątkowa Przestrzeń Życiowa w Sercu Ursynowa. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

4 000 zł51 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Miasta, przy ulicy Złotej. Położone jest na granicy Śródmieścia i Woli. Ładnie zaaranżowany pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borzymowska

Targówek,Warszawa

1 190 000 zł66 m² 17 913,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Targówku blisko metro Trocka - idealne dla rodziny lub inwestora Lokalizacja: warszawa, targówek ul. Borzymowska Powierzchnia mieszkania: 66,43 m Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 257 124 zł66 m² 19 047,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy Galerii Mokotów. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Bez pcc. Bez prowizji. Skontaktuj się ze mną już dziś, żeby umówić się na spotkanie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Służew,Warszawa

746 430 zł28 m² 26 821,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mieszkanie w stanie deweloperskim - kawalerka (1 pokój) , 27,8 m z balkonem 7,6 m . Brak podatku pcc! Oferuje na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

798 900 zł47 m² 16 997,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży piękne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Aleja Stanów Zjednoczonych 26 w Warszawie. Bezpośrednio od właściciela - bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł65 m² 16 615,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Całkowicie nowe, (takie jak na zdjęciach) z klimatyzacją i garderobą *wyposażone w sprzęt agd (wszystkie sprzęty są nowe, na gwarancji). *Kupujący nie płaci podatku pcc *zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kabaty,Warszawa

860 000 zł50 m² 17 172,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,08m2, położone na 5 piętrze zadbanego budynku z 2007r. Bardzo dobra lokalizacja - 350m do metra Kabaty. Mieszkanie idealne dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

510 000 zł26 m² 19 615,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaproponować Państwu kawalerkę na dziewiątym piętrze o powierzchni 26m plus loggia w centrum Warszawy na ul. Al. Jana Pawła II .Doskonała lokalizacja - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zbytki,Warszawa

690 000 zł43 m² 15 913,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Wawrze. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Muranów,Warszawa

679 000 zł38 m² 17 920,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w samym centrum Warszawy przy ulicy Karmelickiej. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku otoczonym zielenią ma powierzchnię 37,89m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janinówka

Targówek,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Janinówka. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki z wc, hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ursus,Warszawa

660 000 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: warszawa Włochy / 2 pokoje - 40m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

3 330 zł45 m² 74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 45m2, piętro 10/10 z windą, w budynku z 2016r. przy ul. Stefana Żeromskiego, bielany, słodowiec. Idealne dla singla/singielki, albo pary. Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

456 000 zł24 m² 18 612,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 24,5 m , położona w genialnej lokalizacji na Warszawskim Ursusie, przy ul. Kolorowej 3. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

990 000 zł39 m² 25 114,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. Eko-Park uznawany jest za jedną z najbardziej ekskluzywnych inwestycji na Mokotowie. Osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

995 000 zł49 m² 20 306 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na jednej z najpopularniejszych ulic Woli - Jana Kazimierza. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Czerniaków,Warszawa

1 225 000 zł57 m² 21 491,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową wykończoną nieruchomość usytuowana na Dolnym Mokotowie na zamkniętym i chronionym osiedlu przy ul. Bobrowieckiej. Lokalizacja charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

779 999 zł60 m² 12 911,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w poniedziałek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Renesansowa 17 / Bielany klimatyczne mieszkanie gotowe do zamieszkania 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

515 000 zł38 m² 13 733,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Park Józefa Polińskiego Oferuję na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 37,5 m z wyjątkowym widokiem na zieleń Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 563 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie w pobliżu metra Młynów. Mieszkanie znajduje się przy ul. Młynarskiej na 10 piętrze z 10 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł63 m² 49,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Rozkładowe mieszkanie po remoncie! 3 pokoje - 2 sypialnie - łazienka z wann, oddzielne wc duży balkon od strony południowej zabudowa i wyposażenie kuchni sprzęt agd 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocławek,Warszawa

1 417 000 zł81 m² 17 493,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż unikatowo urządzony apartament o powierzchni 81 m2 z loggią o pow. 6 m2, zlokalizowany w centrum Osiedla Gocław. Mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Doroszewskiego

Bemowo,Warszawa

559 000 zł36 m² 15 315,10 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z 1980roku zlokalizowane na Bemowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, -kuchnia -łazienka -przedpokój. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

1 120 000 zł82 m² 13 665,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 81,96 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku z 2005 roku, usytuowanym przy ul. Milenijnej na Białołęce. Budynek zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 390 000 zł66 m² 21 115 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie n w wysokim standardzie, do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na ostatnim 6 piętrze w budynku z 2015 roku. Blok ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł40 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja inwestycyjna! 2-pokojowe mieszkanie do remontu, 40 m w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja: ul. 1 sierpnia 49b - Pogranicze Ochoty i Włoch, spokojna, zielona okolica. Układ: rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

849 000 zł52 m² 16 326,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dla osób ceniących przestrzeń i światło, które szukają mieszkania z wyjątkowym potencjałem. Idealne dla tych, którzy marzą o klimatycznym wnętrzu z lat 60-tych, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

700 000 zł44 m² 15 901,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cesja praw - dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku (5 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Włochy. Wykończenie: stan deweloperski (możliwe wykończenie pod klucz). Przyległości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Słodowiec,Warszawa

680 000 zł45 m² 15 024,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja! Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,26m2 położone w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie będzie idealne zarówno pod inwestycję jak i dla rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł25 m² 104 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę, nowe, dostępne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kabaty,Warszawa

1 250 000 zł82 m² 15 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Atrakcyjne mieszkanie na Kabatach przestrzeń, światło, zieleń Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 82 m (obecnie 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Linneusza

Praga-Północ,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 711,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Północ. To wyjątkowe mieszkanie jest doskonałą propozycją dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną garderobą o pow. 46 mkw. z miejscem parkingowym i komórką lokatorską (w cenie!) oraz balkonem. Znajduje się na Mokotowie, w budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 320,60 zł/m²