dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radiowa

Boernerowo,Warszawa

1 700 000 zł143 m² 11 913,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Czteropokojowy penthouse w bardzo dobrej lokalizacji, położone tuż przy lesie Bemowskim, fort Wola i Wojskowa Akademia Techniczna. Niska zabudowa. Wokół mnóstwo zieleni, cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Wola,Warszawa

865 500 zł54 m² 16 147,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m , usytuowane na 3. piętrze zadbanego, 9-piętrowego budynku z portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

639 000 zł50 m² 12 734,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, idealnego dla młodych rodzin. Prezentowana nieruchomość to przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw, zlokalizowane przy ul. Międzynarodowej na Saskiej Kępie. To propozycja idealna dla par, studentów lub innych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

649 000 zł58 m² 11 247,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjatkowa okazja - rewelacyjna cena Mieszkanie w środku natury, a jednak w mieście! Budzisz się przy śpiewie ptaków, a po pracy relaksujesz w pobliskim lesie - to codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

4 825 000 zł180 m² 26 805,60 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1971

Oferta bez prowizji! Prywatność. Prestiż. Spektakl. Prezentujemy jedyny w swoim rodzaju, luksusowy penthouse o powierzchni 180 m , zlokalizowany na szczycie najmodniejszego adresu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

3 435 000 zł141 m² 24 361,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta dla wymagającego klienta. Prestiżowa lokalizacja- osiedle leśne, ul. Obrońców Tobruku 23. Mieszkanie z ogromnym potencjałem. Wyjątkowy apartament, dwustronny z ładnym widokiem na park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

4 900 000 zł164 m² 29 878,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ekskluzywny apartament dla najbardziej wymagających. Idealna lokalizacja przy Krakowskim Przedmieściu (widok z salonu). Duże okna portfenetry na trzy strony świata. Rozkład: hall, przestrzenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

1 140 000 zł53 m² 21 440,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękne mieszkanie na parterze, z dużym ogródkiem na Bemowie, 3 pokoje: salon z otawartą kuchnią, sypialnia, pokój dziecka/gabinet W okolicy: sklepy, żłobek, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława

Fort Bema,Warszawa

6 650 zł104 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta godna polecenia! Do wynajęcia apartament z dwoma balkonami, bezpośrednio przy parku Fort Bema. Pożądana lokalizacja. Mieszkanie po remoncie- świeżo malowane, w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

830 000 zł70 m² 11 925,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe- usytuowane na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1978 roku - Warszawa, praga-Południe, ul. Ostrobramska. Budynek na Osiedlu Ostrobramska - przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Erazma z Zakroczymia

Tarchomin,Warszawa

619 999 zł49 m² 12 653 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferta bezpośrednia bez prowizji od kupującego. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2 piętrze w bloku z windą (rok budowy: 1993). Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

819 000 zł64 m² 12 796,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m z piwnicą około 3m2 oraz ogródkiem około 30m2. Mieszkanie znajduje się na parterze zadbanego, ocieplonego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętro w 2-piętrowym bloku z 2010 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Podłużnej. Osiedle strzeżone. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

610 000 zł50 m² 12 175,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Czumy. 3 lokale na piętrze. W budynku nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

667 250 zł57 m² 11 644,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne, rozkładowe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 54,50 m2 z widną kuchnią i balkonem, znajdujące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katalońska

Mokotów,Warszawa

729 000 zł67 m² 10 880,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,66 m , położone na 1. piętrze 10-piętrowego budynku z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

560 000 zł36 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Bartyckiej 115 w Warszawie, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z 2001 roku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

570 000 zł36 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36 m , położone na Dolnym Mokotowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

2 950 zł31 m² 95,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia kawalerka 31m2 przy ulicy Kłobuckiej 6C. Mieszkanie jest przytulne, ciche, wyposażone. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

3 000 zł29 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie, 2 pokoje, w centrum (ul. Krochmalna 2), klimatyzacja, po kapitalnym remoncie, , nowe meble, nowe agd, 28,5m2, 2 pok. Jasne, ciepłe. Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny, 2-pokojowy apartament usytuowany na III piętrze zadbanego i dobrze utrzymanego budynku z przestronną windą. Oferowane mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Wiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

2 750 zł48 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Mam przyjemność zaoferować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2003 roku, na osiedlu Ebejot przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

570 000 zł50 m² 11 332 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,3 m2, położone zaledwie 3 minuty spacerem od stacji Metro Trocka na warszawskim Targówku. Świetna lokalizacja i układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł92 m² 12 566,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Kwiatkowskiego 4 mieszczące się na dziewiątym, ostatnim piętrze budynku z 1985 roku. Na powierzchni 91,51 m2 znajdują się: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gandalfa

Mokotów,Warszawa

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 15.12.25 luksusowy apartament na Mokotowie ul. Konstruktorska z dużym balkonem. Całkowicie umeblowany i wyposażony. Salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu przestronnego i w pełni wyposażonego 2-pokojowego mieszkania, położonego blisko planowanej stacji Metra Chrzanów na Bemowie To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

1 370 000 zł77 m² 17 746,10 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,2 m , położone na Osiedlu Saska przy ul. Bora-Komorowskiego 56. Mieszkanie znajduje się w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Terespolska

Kamionek,Warszawa

1 105 000 zł69 m² 15 977,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

EN full English version below contact us anytime! Szukasz mieszkania 4-pokojowego na Pradze Południe- na Kamionku, z dobrą komunikacją i szybkim dostępem do centrum? To mieszkanie zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Gocław,Warszawa

895 000 zł65 m² 13 769,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, jasne mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 1990.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceramiczna

Henryków,Warszawa

510 000 zł27 m² 18 889 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania ładna kawalerka znajdująca się nieopodal Galerii Północnej przy ulicy Ceramicznej 37. Nieruchomość o powierzchni 27m2 mieści się w bloku z 2014 roku. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dęblińska

Praga-Południe,Warszawa

1 076 000 zł72 m² 14 988,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania z imponującym tarasem na Pradze-Południe. Mieszkanie Miejsce dla osób ceniących przestrzeń, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Batalionu AK Włochy

Stare Włochy,Warszawa

999 000 zł103 m² 9 699,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Wyobraź sobie przestrzeń, w której każdy poziom ma swoją funkcję. Na dole życie rodzinne, spotkania z bliskimi, wspólne gotowanie i rozmowy do późna. Na górze prywatna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 050 000 zł46 m² 22 732,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Warszawie - w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

740 000 zł57 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż funkcjonalne i świetnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie 57 m2 na zadbanym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Skarbka z Gór 19b. Idealna propozycja dla rodzin, par.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Ochota, świetny punkt komunikacyjny, sprawdź to ogłoszenie, warto! Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m , zlokalizowane w Warszawie ul. Grójecka 47/51 Dobra inwestycja, ulokuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

535 083 zł37 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja Kontakt : Białołęka ul. Berensona ***ok.12min. do stacji metra *** mieszkanie 2 pokojowe/ Piętro 2 W cenie od 535 083,00pln Nasza kameralna inwestycja realizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rechniewskiego

Praga-Południe,Warszawa

790 000 zł67 m² 11 861,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży narożnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 66,60 m , położonego na IV piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Amundsena

Ursynów,Warszawa

780 000 zł60 m² 12 956,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwustronne rozkładowe trzypokojowe mieszkanie, bardzo ciche, dobrze doświetlone, w kameralnym bloku na Ursynowie w pobliżu stacji metra Imielin. Dwie niezależne sypialnie, spory.