dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

759 000 zł49 m² 15 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pustola. Nieruchomość znajduje się na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 mkw z loggią, położone przy ul. Kolorowej 10 w Warszawie. Spokojna, dobrze skomunikowana okolica, idealna dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Włochy,Warszawa

395 000 zł27 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1956 roku zlokalizowane - Warszawa, włochy, ul. Żwirki i Wigury. Blok w bliskiej odległości od lotniska im.Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syta

Zawady,Warszawa

6 900 zł83 m² 83,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament położony przy ulicy Sytej, w kameralnej części Wilanowa, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

1 199 000 zł72 m² 16 715,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone przy ul. Maszewskiej 31 w zielonej i doskonale skomunikowanej części Bielany. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

989 000 zł66 m² 14 984,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Warszawa, ochota - ul. Korotyńskiego > autobus i tramwaj: 100 m > 300m od budynku szkoła podstawowa z pływalnią > 2 min pieszo do parku Szczęśliwickiego 66 m2 | 3 pokoje z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nakielska

Wola,Warszawa

4 300 zł48 m² 89,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe | designerskie | 48 m | 2 pokoje | taras | garaż Na wynajem unikatowe, nowe i designersko zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 48 m , które wyróżnia się na tle rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

845 000 zł50 m² 16 934 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedaży ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,9m2 z ogródkiem o pow 23,44m2 oraz tarasem o pow.5,38m2 w budynku z 2020r przy ul. Głębockiej 115 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

725 000 zł61 m² 11 963,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do zakupu trzypokojowe mieszkanie z oddzielną garderobą na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek. Całkowita powierzchnia 60,6 z pomieszczenie przynależnym piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

749 000 zł45 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i komórką na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego 4. Pierwotnie było to mieszkanie 2 pokojowe ale z części salonu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

520 000 zł46 m² 11 207 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Świetna oferta na inwestycję pod wynajem. Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 46,4m2 na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na warszawskim Targówku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

4 400 zł80 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne i rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe na ursynowskich Jarach. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku, przy ul. Cybisa/ Romera. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

1 075 000 zł70 m² 15 392,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Twoja przestrzeń do aranżacji - mieszkanie dwupoziomowe do odświeżenia Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,84 m , położone na 1. i 2. piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

650 000 zł40 m² 16 414,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka 39,6 m - Aleja ken | Kabaty | przy samym metrze Oferuję na sprzedaż przestronną i bardzo ustawną kawalerkę o powierzchni 39,6 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 200 000 zł68 m² 17 569,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję na przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na siódmym piętrze budynku z windą, z balkonem. Lokalizacja Budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaszmirowa

Zerzeń,Warszawa

1 045 000 zł79 m² 13 227,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 79 m2 (użytkowa 54 m2), piętro 1 i 2/2 bez windy, w budynku z 2007 r., Wawer Zerzeń. Zadbane, sprzedawane z wyposażeniem, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

539 000 zł24 m² 22 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne, funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Ocieplony blok z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

620 000 zł30 m² 20 777,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29,84 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

775 000 zł71 m² 10 915,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane na Białołęce przy ulicy Skarbka z Gór 67. Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Grochów,Warszawa

725 000 zł44 m² 16 477,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Szukasz mieszkania, do którego można wejść i od razu zamieszkać - w jasnym wnętrzu z dużą strefą dzienną i zielenią za oknem? To propozycja dla pary, która chce wygodnie żyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

1 020 000 zł54 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży mieszkanie przy rondzie Waszyngtona. Lokal składa się z salonu z balkonem, osobnej kuchni, sypialni oraz przedpokoju. Bezpośrednie sąsiedztwo kultowej ul. Francuskiej będącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

585 000 zł31 m² 18 834,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na czwartym piętrze budynku wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

499 000 zł23 m² 21 886 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przytulna kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji. Idealna na pierwsze mieszkanie lub pod wynajem. Tuż obok dwa parki: park im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego i Park Sapera. Wisła na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

2 490 zł28 m² 88,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Studio 28 m , ul. Anielewicza 27, idealne dla singla/pary, dostępne od 01.03.2026r. Możliwy najem na 2-3 mce. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne studio o powierzchni 28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

620 000 zł28 m² 22 142,90 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,4 m , położona w ścisłym centrum Warszawy, u zbiegu ulic Twardej i Al. Jana Pawła II - jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeździecka

Stara Miłosna,Warszawa

1 130 000 zł68 m² 16 617,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży bardzo jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 położone w Starej Miłosnej (dzielnica Warszawa Wesoła) na osiedlu Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowickiego

Ochota,Warszawa

519 000 zł30 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30 m , położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Ochoty Rakowiec, przy ul. Mariana Nowickiego 5,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

470 000 zł24 m² 19 421,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1966 roku zlokalizowane Warszawa, ochota, ul. Karola Dickensa. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 400 zł102 m² 52,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 102,5 m , które można zaaranżować według własnych potrzeb! Nieruchomość znajduje się w prestiżowej części Wilanowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

759 000 zł47 m² 16 155,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Wyobraź sobie poranek na Ursynowie: budzisz się w spokojnej, kameralnej okolicy, otwierasz drzwi na balkon i przez chwilę po prostu oddychasz bez pośpiechu, bez hałasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

930 000 zł57 m² 16 176,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ul. Chełmskiej. Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

599 000 zł34 m² 17 617,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Jednopokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie z widną kuchnią w otoczeniu tonących w zieleni eleganckich willi. Budynek z 1958r w kameralnej części Mokotowa. Madalińskiego, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

695 000 zł38 m² 18 289 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Tylko w ip- properties opis nieruchomości: dla kogo? Dobrze odnajdzie się tu zarówno singiel/ka jak i para. Zakup będzie również dobrą inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

855 000 zł60 m² 14 132,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy u.Czumy. Budynek po termomodernizacji, posiada odnowione części wspólne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu eleganckie, nowoczesne, funkcjonalne i w pełni urządzone mieszkanie położone przy ul. Krochmalnej róg Al. Jana Pawła II. Atrakcyjna lokalizacja i świetny punk komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

735 000 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. NA powierzchnię mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

750 000 zł53 m² 14 124,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w niskim ( czteropiętrowym) bloku na warszawskim osiedlu Stegny. Mieszkanie jest na drugim pietrze, w budynku nie ma windy. Mieszkania ma trzy pokoje, kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

999 999 zł57 m² 17 458,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Są takie mieszkania, do których wchodzi się na chwilę, a wychodzi z myślą: tu mogłabym/mógłbym zamieszkać. To przy ul. Herbu Oksza 16 zdecydowanie należy do tej kategorii. 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

714 000 zł56 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na na parterze w 15 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marii Dąbrowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolność

Nowolipki,Warszawa

4 000 zł66 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu warszawskiej Woli - ul. Wolność, nowolipki, warszawa Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

7 700 zł108 m² 71,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wynajem idealne na biuro lub osoby prywatnej z własnym umeblowaniem. Mieszkanie wyposażone w nowoczesne meble biurowe oraz duży stol do spotkań grupowych. Posiada 5 pomieszczen : 3 zamykanie.