dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piaskowa

Muranów,Warszawa

269 000 zł23 m² 11 695,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowej inwestycji, bliskość komunikacji przy Rondzie Radowsława, bliskość Metra. Nowa inwestycje, kameralny budynek. Mieszkanie 1 pokojowe z kuchnią w aneksie. Stan dobry -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo przytulne mieszkanie 2 pokojowe, z oddzielną kuchnią i garderobą, łazienką i balkonem. Osiedle strzeżone. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe. Miejsce bardzo przyjazne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

312 000 zł36 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

5 min. do metra, instalacje po wymianie ,okna pcv, glazura , terakota, z balkonu zejście do ogródka ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł58 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji i cenie Atrakcyjne 58m2 w tym: pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, 1 łazienka, 2 duże balkony z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Pilne! ogłoszenie bezpośrednie! Z powodu wyjazdu do Niemiec pilnie sprzedam trzypokojowe mieszkanie przy ul. Lewandów na Białołęce (sprzedaż w formie cesji, którą podpiszemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis Mieszkanie o doskonałej lokalizacji, w sercu Ochoty - kilka minut tramwajem do centrum. Duży pokój o pow. ok.20m2, przedpokój z szafą wnękową, drugi pokój - niewielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 850 zł46 m² 40,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i wyposażone (agd), rozkładowe (widna kuchnia, okna na wschód i zachód), ciche mieszkanie w spokojnej okolicy. Na klatce schodowej tylko 9 mieszkań. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

240 000 zł27 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam mam do sprzedania, jedno pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnia o powierzchni 27m2. Mieszkanie jest na dziesiątym pietrze w jedenasto piętrowym budynku (winda i zsyp śmieci).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno Podgrodzie,Warszawa

368 000 zł55 m² 6 690,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do wprowadzenia się. Kuchnia otwarta na salon, nowoczesne szafki + agd + szafa przedpokój typ indeco lustro pozostają, wymienione wszystkie instalacje, opomiarowane woda, ciepło ,gaz. czynsz za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bezpośrednio wynajmę nowe, komfortowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie jest usytuowane na drugim piętrze w kameralnym trzypiętrowym budynku. Wykończone w wysokim standardzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Typ mieszkania: M3 wyodrebniona własność, (2 pokoje w tym jeden o powierzchni 25m2 z balkonem i bardzo funkcjonalną wnęką), kuchnia widna, przedpokuj, łazienka wraz z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Helu

Ursus,Warszawa

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio Witam niewielkie mieszkanie w ładnej okolicy starego Ursusa z widokiem na skwer. W pobliżu szkoły i basen oraz pełna infrastruktura. Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świderska

Tarchomin,Warszawa

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, ciche dwupokojowe mieszkanie na poddaszu. Salon, sypialnia, kuchnia (wyposażona) i łazienka (wanna, pralko-suszarka). Mieszkanie w kameralnym bloku bardzo blisko wału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Admiralska

Rembertów,Warszawa

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie po remoncie. Glazura, terakota, parkiet, nowe okna, rury miedziane. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wittiga

Tarchomin,Warszawa

395 000 zł62 m² 6 370,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje, kuchnia, oddzielnie łazienka i wc, glazura, terakota, parkiet. nowe okna, budynek ocieplony. przyjazne otoczenie, blisko szkoła, przedszkole, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest bardzo dobrze usytuowane. W pobliżu znajdują się sklepy i c.h Wola Park. Dzięki bliskości przystanków autobusowych i tramwajowych możliwy jest szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Jazdów,Warszawa

330 000 zł36 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ujazdów, sąsiedztwo Parku Agrykola i Łazienek Królewskich. Wokół niska zabudowa i dużo zieleni, w bliskim sąsiedztwie Ambasady. Budynek zadbany, otoczony zielenią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł57 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

ciche rozkładowe mieszkanie blisko metro, park, szkoły, przedszkola. Na podłodze parkiet dębowy, wc oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Admiralska

Rembertów,Warszawa

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Rembertowie o powierzchni 48m2. Stan mieszkania dobry. Mieszkanie w pełni umeblowane. Fantastyczny punkt komunikacyjny (max 40 minut do Centrum). Liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

2 000 zł95 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, bez agencji wynajmę przytulne mieszkanie 95 m2,1 piętro, wysokie 3 m, 4 pokoje ( duży salon i 3 osobne pokoje jeden z wyjściem na balkon), pokoje wyposażone w szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

400 000 zł42 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie przy ul.Jana Kazimierza , rok budowy 2009, mieszkanie w pełni urządzone, w cenie mieszkania jest również miejsce parkingowe w garażu podziemnym, blok i klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bródno

Bródno,Warszawa

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne2-pokojowe (58 m2) mieszkanie na Bródnie - Targówku w Warszawie. Częściowo umeblowane i wyposażone w agd (lodówka, zmywarka), b. ładne, w sypialni szafa wnękowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

posiadam mieszkanie do wynajcia bezposrednio- 2 pokoje - 42 m 2, salon polaczony z kuchnia, przytulna sypialnia, balkon. Mieszkanie znajduje sie na 6. pietrze w nowym bloku - 2008r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe 3 minuty od metra Imielin - Bezpośrednio! Wynajmę bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie z balkonem dla 3-4 osób o całkowitej powierzchni 54 m , znajdujące się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

58 m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Bezpośrenio. Przestronne, jasne, ciepłe mieszkanie w dzielnicy Ursus, na ul. Zagłoby. II piętro w czteropiętrowym bloku, rok budowy 1976. Okna na wschód i zachód. Lokal praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł95 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bardzo ładne mieszkanie, w spokojnej dzielnicy. Świetna infrastruktura przedszkola, szkoły, basen, 300m do Wisły, ścieżki rowerowe, doskonały transport miejski. Mieszkanie bardzo widne, ciepłe,.