dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

442 000 zł63 m² 7 072 zł/m²

 

Piętro:19/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dogodnej komunikacyjnie lokalizacji - do Centrum 15 minut, po sąsiedzku węzeł komunikacyjny Wiatracza, blisko sklepy, bazarek i usługi. Budynek Rama H z połowy lat 80'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

950 000 zł110 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Opis mieszkania Są to dwa połączone mieszkania z oddzielnymi księgami wieczystymi (w każdej chwili istnieje możliwość oddzielenia i zrobienie dwóch osobnych 40 m2 i 70m2) Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skorosze

Skorosze,Warszawa

1 800 zł59 m² 30,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na tyłach Leroy Merlin na Osiedlu Skorosze, szybkie połączenie z centrum, 3 nieprzechodnie pokoje, mieszkanie częściowo umeblowane, taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 800 zł67 m² 41,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

150 m od stacji Metro Słodowiec, ul. Żeromskiego, budynek z cegły z lat 50-tych, 67,5 m. kw., 4 pokoje (słoneczny salon z otwartą kuchnią, trzy sypialnie - ciche od podwórza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Po gruntownym remoncie. Cicha, spokojna okolica. W okolicy metro, linie autobusowe, linie tramwajowe. Na osiedlu: szpital, przedszkole, szkoła, sklepy, kort tenisowy. Zazieleniony teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marsylska

Stegny,Warszawa

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie-kawalerkę, 31 m2, strona południowa z balkonem. Blok jest ocieplony, mieszkanie jest właśnie remontowane i przewiduję, że będzie dostępne od kwietnia. Nowa łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gocław

Gocław,Warszawa

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w dobrym stanie, czyste i umeblowane. Duży pokój 20m(częściowo otwarty na korytarz), mały 11m, kuchnia 9m. Sprzęt: lodówka, kuchenka gazowa, mikrofalówka, zmywarka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Gocław,Warszawa

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane, czyste. Duży pokój, kuchnia z częścią jadalną. Przedpokój z wbudowaną szafą. Pralka, lodówka, odkurzacz, pełne wyposażenie kuchni. Przyjemna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Astronautów

Włochy,Warszawa

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zielone, ciche osiedle. Budynek z cegły z lat 60-tych, ocieplony. Mieszkanie po remoncie, wymienione instalacje elektryczne, wod-kan i gazowe, okna drewniane - nowe, podłogi - parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

270 000 zł19 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Sprzedam bezpośrednio. Śródmieście, chmielna, kawalerka 19,3 m2. Super lokalizacja Widok na na Pałac Kultury i Nauki, złote Tarasy. Świetne skomunikowanie. Bardzo ładne mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w odnowionym, ocieplonym budynku w bardzo dobrej lokalizacji. Po sąsiedzku przedszkole, szkoła, sklepy, usługi. Szybki dojazd do Centrum - nie więcej jak 15 minut. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Grochów,Warszawa

373 000 zł48 m² 7 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy dwustronne pokoje parkiet kuchnia i łazienka glazura i terakota okna plastikowe piony wodne i kanalizacyjne po wymianie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaski

Piaski,Warszawa

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe + oddzielna kuchnia w pełni urządzona, lodówka + łaziennka z wc, pralka. Salon bardzo dobrze nasłoneczniony, mozaika dębowa, 2 szafy wnękowe w korytarzu, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

345 000 zł47 m² 7 340,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w odnowionym budynku, nowa elewacja, ocieplenie, piony po wymianie. Bardzo dobra komunikacyjnie lokalizacja, bliskość infrastruktury. Mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia widna, jest loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

420 000 zł54 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie na Woli. Pokoje 9,6 m2, 10,5 m2, 16 m2. Duży przdpokój do zabudowy szafami. Łazienka razem z toaletą. Cena do małej negocjacji. Agencjom dziękuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Stary Żoliborz,Warszawa

420 000 zł34 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, do sprzedaży (rozważę też opcję wynajmu) mieszkanie 2 pokojowe, przy samym Placu Wilsona. Tylko minuta drogi do wejścia Metro Plac Wilsona (doskonały węzeł komunikacyjny). Pomimo położenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łacińska

Koło,Warszawa

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ciche, zamknięte i strzeżone osiedle w okolicy Wola Parku. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze, składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sporej łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lechicka

Rakowiec,Warszawa

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

40m2, 3p/4, 2 niezależne pokoje Z oddzielną kuchnią, duży balkon, słoneczne, umeblowane, zadbane, nowe agd, tv, przytulne, zielona okolica, parking pod blokiem. Pilnie! bezpośrednio!  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sadyba

Sadyba,Warszawa

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2009 roku. Nowe okna, dębowa podłoga w pokojach, w pozostałych pomieszczeniach, glazura, terakota i gres, w łazience i kuchni meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Liwiecka

Gocławek,Warszawa

2 400 zł64 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 64m2, składa się z trzech pokoi z kuchnią w aneksie, holu, łazienki, garderoby i loggi. Umeblowana kuchnia i łazienka, lodówka,pralka. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Natolin,Warszawa

495 000 zł59 m² 8 389,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta bezpośrednia - Natolin. Funkcjonalne, przyjemne mieszkanie w niskim bloku, wśród zieleni brzóz, bardzo ciche, spokojne sąsiedztwo. Blisko - 5 min piechotą do metra/stacja Natolin/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

320 000 zł41 m² 7 804,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2-pokojowe, 40.90 m kw. Pokój - 16 m kw, pokój - 5.4 m kw., kuchnia - 6.45 m kw., łazienka - 4.4 m kw. W całym mieszkaniu gładź gipsowa. W łazience, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

410 000 zł43 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 43.1 m2, trzy pokojowe, kuchnia i łazienka, piętro 12/17, z okien ładny widok na panoramę miasta. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barska

Ochota,Warszawa

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na Starej Ochocie w okolicach Hali Kopińskiej. Dwa niezależne pokoje (20 i 15 m2), oddzielna widna kuchnia. Mieszkanie odnowione, umeblowane i wyposazone. Zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe, nowoczesne, ciche, w pełni umeblowane, sprzęt agd, 3 balkony, 2 windy, blisko stacja metra, punkty uslugowo-handlowe, tereny zielone, opłata: 2600 pln za mc + opłaty licznikowe, kaucja za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niewielka

Mokotów,Warszawa

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w dobrym stanie, wyposażenie podstawowe - kuchnia, łazienka i toaleta wyposażone w pełni. Okna pcv, duży balkon, korzystny rozkład pomieszczeń (okna wychodzą na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Junkiewicz Heleny 3pokoje Metraż: 56 m2 Piętro: 5 (7) Lokalizacja: targówek Czynsz najmu: 1800 zł Kaucja: 1800 zł( mogą być 2 raty) Meble: umeblowane częściowo Wolne od: 23.05.2010 Pokój: 18 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w odnowionym budynku, po wymianie pionów i instalacji. Bliskość Parku Skaryszewskiego, na miejscu pełna infrastruktura - szkoły, przedszkola, sklepy. Do Centrum dojazd nie zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

775 000 zł91 m² 8 516,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

W pełni wyposażone, ciepłe i ekonomiczne, 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Skorosze (ul.Dzieci Warszawy,deweloper EBEJOT) o idealnym układzie. Pokoje 12,12,13 m2. Salon 22m2, kuchnia 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo przyjemnej okolicy.Cicha częsć Powiśla.Budynek z odnowiną elewacją. Wszystkie piony w budynku wymienione.Duże możliwości aranżacyjne mieszkanie do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Muranów,Warszawa

930 000 zł89 m² 10 449,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowej inwestycji na Muranowie. Budynek z ochroną, dla mieszkańców duże patio. Cena zawiera miejsce garażowe pod budynkiem. Dogodna komunikacyjnie lokalizacji, bliskość Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Powiśle,Warszawa

410 000 zł45 m² 9 213,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zielonej lokalizacji, otoczenie Parków i zieleni. Jednocześnie bliskość ścisłego Centrum. Budynek zadbany, po remoncie. Mieszkanie 2 pokojowe - kuchnia widna - połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

383 000 zł48 m² 7 979,17 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Muranowie w bardzo dobrej lokalizacji, szybka komunikacja do Centrum, do Metra, na miejscu pełna infrastruktura. Mieszkanie rozkładowe - 2 stronne. Kuchnia widna, przy pokoju dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Patkowskiego

Mokotów,Warszawa

1 300 zł59 m² 22,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na parterze, skladajace sie z 1 pokoju ok.15 m2, kuchni z aneksem kuchennym ok. 24 m2, lazienka + wc, og. 50 m2. Przestronny balkon z wyjsciem na ogrodek. Okratowane. Sprzet agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow. 38 m2 częściowo umeblowane, kuchnia połączona z dużym pokojem, sypialnia, łazienka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe z otwartym aneksem kuchennym. Mozliwość wydzielenia 3 pokoju z poiwrzchni salonu. Oknaod strony pólnocno wschodniej zapewniaja słońce do południa i brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bardzo ładne mieszkanie rozkładowe z dużym przed pokojem, widna łazienka i widna kuchnia, położona klepka, lokal jest odświeżony, w bloku znajdują się klatki po dwa lokale na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży ciche 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i ciemną kuchnią o powierzchni 37,5 m2. Lokal usytuowany na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1968 roku (rama H). Standart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Muranów,Warszawa

339 000 zł39 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Muranowie w bardzo dobrej komunikacyjnie lokalizacji. Bliskość Metra, infrastruktury. Zielony rejon z przewagą niskiej zabuowy. Mieszkanie w stanie po remoncie - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starego Doktora

Marysin Wawerski,Warszawa

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na spokojnym i zielonym osiedlu kameralnych, czteropiętrowych bloczków. Blok w dobrym stanie, ocieplony, odnowiony i odmalowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bezpośrednio! cena do negocjacji! 48m2, 3 pokoje, widna kuchnia półotwarta, 2 piętro w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie w zielonej i spokojnej dzielnicy Warszawy przy ul. Zagłoby 33.