dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie, w 5-piętrowym bloku, na malutkim strzeżonym osiedlu, blisko Parku Szczęśliwickiego (5 min piechotą).Idealne dla 1 lub 2 osób. 1 pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melomanów

Czerniaków,Warszawa

559 000 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65m2 przy ulicy Melomanów 2a (czerniaków) położone na I pietrze w 5-cio piętrowym budynku zbudowanym z cegły w 1997 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Stara Miłosna,Warszawa

1 300 zł70 m² 18,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w Warszawie Wesołej-Starej Miłosnej są to wschodnie obrzeża Warszawy kierunek Mińsk Mazowiecki Siedlce Terespol. Mieszkanie, 70 m2, 2 pokoje (ok. 30 m2 i ok. 13 m2) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Służew,Warszawa

380 000 zł44 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie na Mokotowie, dobra komunikacyjnie lokalizacją. Budynek po remoncie klatki schodowej, na ten rok zaplanowano remont elewacji. Mieszkanie słoneczne, funkcjonale - po remocnie - w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

mieszkanie po remoncie ,wolne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łamana

Włochy,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, chciałbym przedstawić ofertę wynajmu mieszkania w nowoczesnym, ogrodzonym i pełnym zieleni osiedlu, wśród drzew i kwiatów w cichej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam ładne , zadbane trzypokojowe mieszkanie o pow.47 m2 na czwartym piętrze. Mieszkanie jasne i widne , nowe okna pcv , na podłodze parkiet dębowy , odnowione pokoje. Budynek z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

215 000 zł24 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie. Bardzo ciepłe i oszczędne w ogrzewaniu. B. dobre położenie komunikayjne (tramwaj, autobus), cicha okolica, dużo zieleni. cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Adampolska

Saska Kępa,Warszawa

605 000 zł61 m² 9 918,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Adampolskiej. Do remontu.Czwarte piętro. Dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka, przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica, miejsce parkingowe (parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

310 000 zł36 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Idealne mieszkanie zarówno do wynajmu np.dla studentów jak i do zamieszkania dla młodej osoby lubi rodziny z dziećmi. Nadaje się do wprowadzenia natychmiast ,było użytkowane cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lewandów

Lewandów,Warszawa

245 000 zł41 m² 5 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję atrakcyjne mieszkanie na cichym i zielonym osiedlu Lewandów II. Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru. Dobra lokalizacja (w pobliżu Centrum Handlowe Targówek i Ikea).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Mirów,Warszawa

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobra lokalizacja. Przystanki tramwajowe i autobusowe. Do metra 5 minut drogi. Po drugiej stronie ulicy kino lokale gastronomiczne oraz całodobowy sklep spożywczy. Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Ładne mieszkanie z oknami od wschodu. Budynek po remoncie, ocieplony. Do mieszkania przypisane są dwie piwnice. Dobry dojazd do centrum zarówno samochodem i komunikacją publiczną. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

349 000 zł37 m² 9 356,57 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Ciche mieszkanie - II linia zabudowy. Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym, na miejscu pełna infrastrukrura. Budynek otoczony zielenią, przestrzeń pomiędzy budynkami. Mieszkanie 2 pokojowe po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Piętro: 3 w 4 piętrowym budynku Pokój z aneksem kuchennym 14.5m2 wys.2,50m strona zachodnia wyposażenie: zabudowa i agd Pokój 18.00m2 wys.2,50m strona południowa Pokój 6.00m2 wys. 2,50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

265 000 zł40 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne zadbane mieszkanie w Centrum Tarchomina na osiedlu o wysokim standardzie ,całodobowa ochrona .Miejsce parkingowe na terenie osiedla .Bardzo dobra komunikacja 5 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na Muranowie, w odnowionym budynku. Dogodna komunikacja, na miejscu pełna infrastruktura - sklepy, uslugi. Mieszkanie 3 pokojowe, po generalnym remoncie - do zamieszkania. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

285 000 zł28 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie na bliskim Muranowie, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy. Szybka komunikacja do Metra - nie więcej jak 10 minut, po sąsiedzku Skwer, sklepy, usługi. Blisko przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłopotowskiego

Stara Praga,Warszawa

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji - z okien roztacza się przepiękny widok wprost na Wisłę. Wokół tereny spacerowe przy Wiśle, bliskość Starówki, szybki dojazd do Centrum. Mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie na Targówku do wynajęcia od zaraz.Umeblowane w większości meble Ikea, wyposazone w agd.Kuchnia z barkiem wychodzącym na duży pokój.Ciche spokojne z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

528 000 zł66 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4 pokojowe , rozkładowe. Pokoje: 17, 12, 10, 9 mkw, na podłodze klepka dębowa lakierowana. Mieszkanie jasne okna dużego i średniego pokoju wychodzą na południe, pozostałych na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Erazma z Zakroczymia

Białołęka,Warszawa

700 000 zł83 m² 8 433,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie mieści się na I piętrze, ciche sasiedztwo, spokojna okolica, w pobliżu szkoły , sklepy , banki, 2 min. do przystanku autobusowego- wiele linii autobusowych. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia cisza, zieleń, 2 niezależne pokoje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wojska Polskiego

Wesoła,Warszawa

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe umeblowane na osiedlu wojskowym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

540 000 zł67 m² 8 059,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam bezposrednio bardzo ladne i czyste mieszkanie. W bloku winda, podjazd dla wozkow do poziomu windy, 32m2 salon z polotwarta kuchnia, sypialnia 14 m2, pokoj 10 m2, lazienka 5m2, osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

260 000 zł33 m² 7 878,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przytulne mieszkanie w bloku na nowoczesnym i bezpiecznym osiedlu (całodobowa ochrona) wraz ze strzeżonym miejscem parkingowym w cenie. Osiedle Derby 1 - ul. Skarbka z Gór, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

870 000 zł94 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam lub zamienię na domek, mieszkanie o powierzchni 93.81 m2 na Ursynowie w nowoczesnym budownictwie. Łazienka i wc odzielnie. Mieszkanie jest 3 pokojowe, jednak największy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ulica Sienna 67. Odnowiony, ocieplony blok z lat 60. Mieszkanie o powierzchni 30m2. Wyremontowane. Nowe meble, nowy sprzet agd. Mieszkanie to studio. Wejscie od razu bez korytarza do pokoju. Pokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

415 000 zł52 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nie wynajmuj więcej, nie pchaj innym twoich pieniędzy W kieszeń. Zainwestuj we własne 4 kąty Z których będziesz dumny! Przedmiotem oferty jest piekne mieszkanie znajdujace sie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 17 Stycznia

Ochota,Warszawa

270 000 zł34 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

osiedle o niskiej zabudowie,blok w tym roku ocieplony,łazienka duża,piwnica,balkon 1m.kw. duże nowe okna,wejście na klatkę na hasło.Pełne media rozliczane indywidualnie.Telewizja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 850 zł40 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie piękne dwupokojowe mieszkanie przy Al. Solidarności róg Żelaznej; mieszkanie nowoczesne, w pełni wyposażone, łącznie ze sprzętami kuchennymi i agd, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

405 000 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bezpośrednio sprzedam przytulne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie własnościowe hipoteczne o powierzchni 54,39m2. Wielkość pomieszczeń: salon 15 m2 częściowo otwarty na kuchnię 8 m2; balkon; dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie (wykańczane w roku 2009 z przeznaczeniem do użytku własnego, np. najwyższej klasy sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

1 150 000 zł105 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Uwagi ogólne: budynek znajduje się w Warszawie, przy ul. Kabacki Dukt 11 w odległości około 100 m od początkowej stacji metra "kabaty". Budowa została ukończona w I kw. 2003r. Akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

830 000 zł75 m² 11 066,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

! bezpośrednio! dziękujemy agencjom i pośrednikom! Jedno z najpiękniejszych mieszkań na Kabatach. Powierzchnia użytkowa - prawie 75m2, słoneczne, ciche, urządzone przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starej Gruszy

Białołęka,Warszawa

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjne mieszkanie na kameralnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Starej Gruszy. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku, na każdym piętrze znajdują się 4 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

1 850 zł52 m² 35,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super punkt, przy Pl. Bankowym, 4 min do stacji metra Ciche, wygodne, dwustronne (wsch

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

370 000 zł55 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Rozkładowe mieszkanie w dobrej lokalizacji na Bródnie vis a vis Urzędu Gminy i pobliżu planowanej stacji metra u zbiegu ulic Kondratowicza i Malborskiej. Do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blok mieszkalny usytuowany na osiedlu Piaski w dzielnicy Bielany w okolicy trzech parków Bielany oraz parku Olszyna. Najbliższy sklep spożywczy znajduje się zaraz przy budynku, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Wola,Warszawa

416 000 zł46 m² 9 043,48 zł/m²