dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

485 000 zł48 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie położone 3 pokoje mieszkanie o powierzchni 48 m2, w odległości ok 400 m od stacji metra Wawrzyszew. Dojazd do Centrum zajmuje ok 15 min. Mieszkanie rozkładowe, umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

480 000 zł38 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach położone zaraz obok Lasu Bielańskiego i Lasku Lindego. Blok przy zielonym podwórku z placem zabaw dla dzieci. Mieszkanie usytuowane na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

611 000 zł61 m² 10 016,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowe mieszkanie na Zielonej Białołęce, o pow. 61 m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2011 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katalońska

Stegny,Warszawa

417 000 zł31 m² 13 495 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Stegnach przy ul. Katalońskiej. Mieszkanie: powierzchnia: 30,90 m2 liczba pokoi: 1 piętro: 10 (przedostatnie) balkon: francuski ekspozycja: wschód okna: pcv stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , 3 piętro w 8-piętrowym bloku z windą z 2001 roku-Warszawa, ursynów, ul. rtm. Witolda Pileckiego Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

765 000 zł65 m² 11 769,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne, narożne mieszkanie czteropokojowe z osobną kuchnią i pięknym widokiem na ogródki działkowe rod Czerniaków. Wysokie piętro w budynku z lat 70tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

629 000 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, w atrakcyjnym punkcie komunikacyjnm na siódmym piętrze z balkonem i panoramicznym widokiem na samo centrum Warszawy: C.H. Złote Tarasy, hotele i pkin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

651 000 zł47 m² 13 763,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Piękne mieszkanie ursynów Piękne, dwupokojowe mieszkanie z dużym, odremontowanym balkonem, położone na piątym piętrze w dobrze utrzymanym bloku z dwoma windami. W odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 38 metrów w budynku u zbiegu Saskiej i Zwycięzców, na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku. Okolica to stara Saska Kępa- najbardziej klimatyczna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Czteropokojowe mieszkanie na strzeżonym, zadbanym osiedlu, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie o powierzchni 85 m2 znajduje się na parterze. Składa się z salonu, kuchni, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybylskiego

Ursynów,Warszawa

850 000 zł76 m² 11 154,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 76,2m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1983 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Czesława Przybylskiego Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka 27m2 przy ul. Chłodnej. Od połowy lipca. Bez pośredników. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w bloku. Składa się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

710 000 zł68 m² 10 365 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Targówku na osiedlu Wilno. Mieszkanie ma powierzchnie 68,5m2, znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budy

Bemowo,Warszawa

935 000 zł94 m² 9 957,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjne i przestronne mieszkanie 93,9m parter na Bemowie w okolicy ratusza. Budynek z 2003 roku, ogrodzony, przed budynkiem duży parking dla mieszkańców, wjazd na pilota, wideofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

589 000 zł50 m² 11 756 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Bemowie. Mieszkanie: powierzchnia użytkowa: 50,10 m2, liczba pokoi: 3, piętro: parter, balkon: loggia, usytuowanie mieszkania/ekspozycja: mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gibalskiego

Młynów,Warszawa

550 000 zł41 m² 13 272 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Giblarskiego Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 41,44 m2, którą składa się z: - 2 pokoje - kuchnia zamknięta, widna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

570 000 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację Oferujemy do sprzedaży widne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe z klimatyzacją lokalizacja : Warszawa Ursus ul. Mariana Keniga metraż : 48 m2 rok : piętro : 3/4 winda : Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reszelska

Wawer,Warszawa

519 990 zł56 m² 9 285,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 4 pokoje w spokojnej okolicy. Mieszkanie z balkonem. Pełna własność z Księgą Wieczystą. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie składa się z: -4 pokoi, -kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł60 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 metrów kwadratowych położone przy ulicy Komorskiej na Pradze Południe w Warszawie. Nieruchomość jest objęta spółdzielczym prawem własnościowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

715 000 zł47 m² 15 212,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Całkowicie umeblowane mieszkanie 3 pokojowe, 47 m2 na warszawskiej Sadybie. Salon z jadalnią bardzo jasny w stylu glamour, widna kuchnia jasna w elementami eleganckiej połyskującej czerni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lęborska

Praga-Północ,Warszawa

449 000 zł32 m² 14 031,20 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie ładne, widne, z ekspozycją wschodnią. Piętro 14 z 16. Wspaniały widok z zabudowanego balkonu. Kuchnia w aneksie z pokojem. Stan do zamieszkania. Lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrokomli

Targówek,Warszawa

490 000 zł41 m² 11 951,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 41 m2 + piwnica 1,5 m2 + balkon Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie (nikt jeszcze nie mieszkał): wymiana ościeżnic i drzwi wewnętrznych, kompleksowa wymiana elektryki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

535 000 zł66 m² 8 106,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne, bardzo ładne mieszkanie położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu na warszawskiej Białołęce ul. Żeglugi Wiślanej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

628 000 zł57 m² 11 095,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wygodne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56,6m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Blok z 2013roku. Kameralne osiedle, zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Manteuffla

Gocław,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw znajdujące się przy ul. Manteuffla na Pradze Południe. Lokal znajduje się na 4. piętrze bloku bez windy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

2 700 zł70 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej zamkniętej kuchni, łazienki i osobnego wc. Okna z dwóch pokoi wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

1 129 000 zł114 m² 9 869 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe na Ursynowie przy ul. Ksawerego Bronikowskiego. Mieszkanie: rozkład mieszkania: - poziom 1 pokój dzienny z kuchnią, sypialnia, łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

610 000 zł56 m² 10 892,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 56m2 na 2 piętrze w budynku 10-cio piętrowym. Mieszkanie-3 pokoje, widna kuchnia, piwnica. Największy pokój z balkonem. Mieszkanie do zakupienia na kredyt lub środki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Jelonki,Warszawa

550 000 zł51 m² 10 780,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,02 m ,2 piętro w 8-piętrowym bloku z windą z 1977 roku-Warszawa, jelonki, ul. Rozłogi. Balkon, piwnica, aneks kuchenny Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lasek Brzozowy

Natolin,Warszawa

550 000 zł42 m² 13 221 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie w bloku bez windy przy ul. Lasek Brzozowy 17. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 41,60m2, która składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

600 000 zł57 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - idealne pod inwestycje! lokalizacja idealna - komunikacyjnie nie ma lepszego mieszkania blisko przedszkole, szkoły ze 4 w dystansie 10min piechotą, tramwaje, autobusy (3min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Bródno Podgrodzie,Warszawa

462 000 zł47 m² 9 892,93 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bródno Podgrodzie ul. Krasiczyska, widok na Park Jordanowski przy lasku Bródnowskim (10 min spacerkiem), do najbliższej stacji Metra Kondratowicza 9 min (otwarcie we wrześniu br). Komunikacja autobusowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Powązki,Warszawa

760 000 zł53 m² 14 339,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie na strzeżonym miniosiedlu z własnym podwórkiem i placem zabaw na Woli przy ul.Piaskowej. Doskonała lokalizacja -do C.H. Westfield (wcześniej Arkadia) zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

500 000 zł42 m² 11 905 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dwupokojowe na Sadybie 42 m2 z ogródkiem, z czego każdy pokój jest oddzielny i nieprzechodni, z oddzielną widną kuchnią i łazienką. Lokalizacja: ul. Konstancińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 225 000 zł72 m² 17 013,90 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o powierzchni 72 m2 z zachodnią ekspozycją, znajduje się na 11 piętrze (11/12) w nowoczesnym kompleksie Vista Mokotów. Składa się z przestronnego salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

557 350 zł56 m² 9 899,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Daniłowskiego. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze (z 10) w bloku z 1973 roku z dwoma windami. Budynek jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

639 000 zł64 m² 9 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe, położone na Mokotowie przy ulicy Puławskiej. Powierzchnia według księgi wieczystej 64,5 m2, do tego dochodzi dodatkowe 3m2 przedpokoju. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

739 999 zł54 m² 13 578 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy al. Jana Pawła 2. Idealne mieszkanie pod inwestycje, na biuro lub do własnych potrzeb. Mieszkanie: powierzchnia: 54,50m2 Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

640 000 zł45 m² 14 222 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 45m2, 2 pok., Dywizjonu 303,OGRÓD ,Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy na bardzo dobrze zagospodarowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

857 000 zł59 m² 14 476,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Piękne mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie na Mokotowie, przy samym metrze! Mieszkanie jest zlokalizowane przy samym metrze Wierzbno! Dosłownie 1-2 minuty pieszo od wejścia do stacji metra! Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

730 000 zł50 m² 14 570,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bardzo przyjemne, przytulne mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna (praga Południe). Doskonałe zarówno do zamieszkania jak i na inwestycję pod wynajem. Wymaga jedynie delikatnego odświeżenia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij