dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 022 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solec

Solec,Warszawa

532 000 zł30 m² 17 733,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie na Warszawskim Powiślu. Budynek znajduje się na ogrodzonym osiedlu przy ul. Solec. To najbardziej prestiżowy rejon Warszawy, który gwarantuje świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

538 000 zł42 m² 12 748,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 42,20m2 - 2 pokoje - 200m od stacji Metra chrzanów Przytulne dwupokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiśniowy Sad

Białołęka,Warszawa

749 000 zł64 m² 11 795,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Witam Na Sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie w Cichej, spokojnej i zadbanej Okolicy (białołęka) Nieruchomość znajduje się przy Białołeckiej czyli świetnie zlokalizowanej okolicy. Obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 212 000 zł77 m² 15 699,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie i rozmowę. ~ chętnie podzielę się doświadczeniem z 11 lat mojej pracy w nieruchomościach ~ Omówię preferencje i w ten sposób dobiorę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

627 000 zł45 m² 13 933,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż dwu-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o dokładnej powierzchni użytkowej 44,43 m2. Ponadprzeciętny potencjał inwestycyjny oraz układ pomieszczeń, znacznie podnosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

610 000 zł65 m² 9 413,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja - Bielany, chomiczówka, dobra komunikacja, blisko autobus (nr. 114,116,121, 203), tramwaj (nr. 22,23,24,26), szybki dojad do metra i Centrum. Budynek otoczony zielenią, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

499 000 zł41 m² 12 171 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2. na Bemowie przy ulicy Borowej Góry w Warszawie. Mieszkanie składa się z : - Salonu z balkonem - Sypialni - Łazienki z wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

519 000 zł39 m² 13 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości poleca dobrą ofertę. Mieszkanie: świetnie zaprojektowane, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w którego w skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

559 000 zł40 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Z przyjemnością prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 40 m2. Lokal z balkonem oraz klimatyzacją usytuowany jest w doskonałej lokalizacji na Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

850 000 zł68 m² 12 425,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Dwustronne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o pow. 68,41 m2 w dzielnicy Włochy. Podstawowe informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim z dwoma ogródkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sportowa

Mokotów,Warszawa

726 000 zł36 m² 19 923,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Expander - Oferuje- bez prowizji i pcc. Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły o podwyższonym standardzie położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

733 000 zł44 m² 16 546,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waliców

Wola,Warszawa

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Centrum / Metro Rondo onz / Idealne do najmu / Grzybowska Waliców- osiedle za Żelazną Bramą Mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Waliców. Niewątpliwą zaletą jest duża przestrzeń przed blokiem, co jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Mokotów,Warszawa

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, znajdujące się na Muranowie. Lokal zlokalizowany jest na 4 piętrze 8-piętrowego bloku z 1972 roku. Stan mieszkania - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

815 000 zł86 m² 9 454,76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Gotowe do wprowadzenia, przytulne mieszkanie z dobrą energią czeka na swojego nowego właściciela :) Czy będziesz to Ty? mieszkanie : Nieruchomość o powierzchni 86,20 m2 zlokalizowana na 6 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

415 000 zł30 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkład Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 30m2 składające się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Standard Bardzo dobry standard. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

2 000 zł20 m² 97,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie znajduje się w Warszawie, dzielnica Mokotów 100 m do Galerii Mokotów (westfield Mokotów) i Mordoru. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 20,5 m2, duży pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasnobrodzka

Bródno Podgrodzie,Warszawa

415 000 zł36 m² 11 527,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe na Targówek, bródno w Warszawie. Mieszkanie cały czas zamieszkiwane - (wynajmowane od kilku lat przez jednego lokatora) Mieszkanie znajduje się na parterze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 725 500 zł103 m² 16 687,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwarskiego

Mokotów,Warszawa

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Dolnym Mokotowie (ul. Piwarskiego). Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, urządzone komfortowo i nowocześnie. Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

469 000 zł38 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Metro Kondratowicza 700m od budynku, pełen rozkład. Przestronne, funkcjonalne i ciche mieszkanie przy ulicy Żuromińskiej, z widokiem na zielone podwórko i skwer. Budynek z lat 70-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wołomińska

Praga-Północ,Warszawa

299 000 zł30 m² 9 933,55 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Digital Broker prezentuje idealne mieszkanie "na start", które będzie również doskonałą lokatą kapitału. Nieruchomość do własnej aranżacji, z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

449 000 zł38 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kuchnia i łazienka całkowicie umeblowane/wyposażone. Pokoje bez mebli. Mieszkanie znajduje się blisko trasy S8, pętli autobusowej, nowej linii metra. W pobliżu znajduje się także centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

2 750 zł37 m² 73,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe,ciepłe, tanie w eksploatacji i funkcjonalne mieszkanie na ogrodzonym, zadbanym i strzeżonym osiedlu przy ul. Heroldów. Pokój dzienny z wyjściem na balkon (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołowa

Targówek,Warszawa

849 000 zł70 m² 12 059,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Kołowej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 68,9 m2, którą składa się z: - salon - 17,90 m2 - sypialnia 1 - 10,09 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Natolin,Warszawa

520 000 zł47 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie na Natolinie przy ulicy Na Uboczu. Układ mieszkania: - pokój 20 m z wyjściem na balkon, - pokój 12 m , - kuchnia 6 m , - łazienka 3 m , - wc 1 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

484 000 zł46 m² 10 431 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,4m2. Znajdujące się na 3 piętrze w wiezowcu z dwiema windami i uregulowanym gruntem.Do mieszkania przynalezy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dworkowa

Mokotów,Warszawa

659 000 zł33 m² 19 909,40 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 33,1 m2, bezpośrednio przy Parku Morskie Oko. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolkowska

Bemowo,Warszawa

4 500 zł83 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z dużym tarasem, w doskonałej lokalizacji z doskonałą komunikacją, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Płudy,Warszawa

464 500 zł42 m² 10 988,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ciche dwa pokoje na nowym osiedlu "miasto Moje" ul. Marywilska 68. Lokal znajduje się w budynku IV-go etapu, oddanego do użytku. Zakup od osoby prywatnej, mieszkanie zostało wykupione od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł75 m² 49,33 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowe 2-pokojowe mieszkanie (75 m2) położone przy ul. Słomińskiego 19. Super lokalizacja- tuż obok Arkadii. Mieszkanie usytuowane jest na 13 piętrze w 16-piętrowym apartamentowcu. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Umińskiego

Gocławek,Warszawa

710 000 zł63 m² 11 198,70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładne, jasne i przestronne mieszkanie na Gocławiu! Mieszkanie jest wynajęte - umowa najmu okazjonalnego - do września 2023r. Możliwość zakupu inwestycyjnie - zysk z najmu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

585 000 zł72 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Firma Fine Properties ma przyjemność zaprezentować mieszkania, które znajduję się w Warszawie na ul. Igańskiej. Rewelacyjne rozwiązanie dla rodziny. W mieszkaniu znajdują się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

890 000 zł91 m² 9 780,22 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 91 metrów usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskiej Woli. Bardzo dobra lokalizacja- blok usytuowany bezpośrednio przy stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

529 000 zł47 m² 11 255,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 + piwnica. Nieruchomość: prezentowane mieszkanie składa się z: - salonu 15,37m2 z balkonem - 2 sypialni, 10,7 i 5,8 m2 (jedna dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

830 000 zł53 m² 15 660,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na zielonym Wilanowie - ulica Sarmacka. Mieszkanie ma powierzchnie 53m2. Znajduje się na parterze w kameralnym 4 piętrowej budynku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Warszawa

629 900 zł47 m² 13 345,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Oferujemy na sprzedaż słoneczne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2-piętrze z ekspozycją południowo - zachodnią. Mieszkanie do remontu i do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

715 000 zł57 m² 12 543,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę słonecznego, cichego mieszkania. Nieruchomość o funkcjonalnym rozkładzie znajduje się w doskonale skomunikowanym punkcie Starego Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

1 989 600 zł108 m² 18 499,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

A co to za mieszkanie? Ten 4- pokojowy apartament może pochwalić się tarasem na dachu o powierzchni 165 m2, który składa się z dwóch stref: - część zielona to 45 m2 - część utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł54 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja westate praga prezentuje funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji, przy Anielewicza 20! Nieruchomość o powierzchni 54 m2 składa się z trzech nieprzechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daniszewska

Białołęka,Warszawa

660 000 zł59 m² 11 124,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż bardzo ładne, świetnie doświetlone, atrakcyjnie wykończone mieszkanie trzypokojowe, zlokalizowane na Warszawskiej Białołęce w budynku z 2018 roku. Lokal jest.