dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

355 000 zł20 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie - kawalerka usytuowana na 5 piętrze w wysokim budynku zlokalizowana w zielonej, bezpiecznej okolicy -ul. Władysława Broniewskiego. Osiedle dobrze zagospodarowane. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przytulne, ustawne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Skoroszach. Świetnie skomunikowane, z szybkim dostępem do kluczowych części Warszawy. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

629 000 zł38 m² 16 552,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis: oferujemy do sprzedania piękne mieszkanie o pow. 38m2 zlokalizowane na Warszawskim Śródmieściu Południowym w Alejach Jerozolimskich dojazd od ulicy Nowogrodzkiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w świetnym punkcie Woli tuż przy Metrze. Apartament powstał z wydzielenia z jednego dużego mieszkania na dwie osobne kawalerki zupełnie niezależne. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

618 018 zł61 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na Warszawskiej Białołęce. Cicha i spokojna okolica z dala od zgiełku miasta. Nieruchomość dobrze skomunikowana, w okolicy przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

879 000 zł105 m² 8 372,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Oferta na wyłączność. Polecam atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie położone na Białołęce w odległości 100 m Parku Ireny Jarockiej. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

7 500 zł60 m² 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 60 mkw, zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

334 750 zł25 m² 13 252,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży kawalerki 25,26 m z dużym ogródkiem. Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym lub dla przyszłego studenta. Budynek dobrze skomunikowany z resztą miasta, 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

1 110 000 zł73 m² 15 232,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mam dziś do zaoferowania Państwu mieszkanie 4-pokojowe przy ulicy Belgradzkiej na Natolinie, ursynowie! informacje O nieruchomości: mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,87 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

400 000 zł38 m² 10 526 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania odświeżona kawalerka z ładnym widokiem, usytuowana na Gocławiu przy ulicy Znanieckiego 8. Mieszkanie mieści się na 4. piętrze w 4.piętrowym budynku bez windy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

580 000 zł48 m² 11 958,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dwupokojowe, 48,50 m2, parter, 2 balkony, ogródek, piwnica, w pobliżu Metro, warszawa - Wola, aleja Prymasa Tysiąclecia. Umeblowane mieszkanie, usytuowane na parterze trzypiętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 900 000 zł152 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Piękny, cichy apartament o pow. 152 m2 na 7 piętrze w budynku z 1997 r. Osiedle z ochroną i monitoringiem. Tylko 10 minut spacerem od stacji Metra Rondo Daszyńskiego. Obok Fabryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Admiralska

Rembertów,Warszawa

489 000 zł49 m² 9 979,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Strona Kupująca obsługiwana jest bezprowizyjnie. Kameralny blok na Starym Rembertowie, ul. Admiralska. Rozkładowe, wysokie, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

530 000 zł40 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie o pow.39,9m2 na wysokim parterze, w niskim budynku z cegły z 1977r. w zielonym i cichym otoczeniu Ursynowa, ul.Puszczyka. Składa się z dwóch pokoi (ok.22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

420 000 zł29 m² 14 433 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz niedużego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, zależy Ci na ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni. Koniecznie sprawdź tę ofertę. Oferta jest skierowana dla osób które mażą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

455 000 zł38 m² 12 133,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Praga Południe / 37,5 m2 / 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

749 000 zł75 m² 10 040,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty tel. Dwustronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74,6 m2 z dużym tarasem Podstawowe informacje: mieszkanie do odświeżenia lub małego remontu. Dostępne od ręki. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

435 000 zł51 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: białołęka | ul. Aluzyjna | 2 Pokoje | 51 m2 | Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

399 000 zł26 m² 15 346,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Sprzedam kawalerkę o powierzchni 25,7m2 Mieszkanie mieści się na drugim piętrze 8-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -pokoju o powierzchni ~18m2 -kuchni -łazienki -przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arctowskiego

Stokłosy,Warszawa

769 000 zł64 m² 11 978,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przestronne i jasne trzypokojowe mieszkanie z balkonem w północnej części Ursynowa. Idealna propozycja dla rodziny z uwagi na bliskość szkoły i spokojną okolicę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

815 000 zł51 m² 15 980,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam do zaprezentowania Państwu piękne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Jeśli szukasz mieszkania dla siebie w spokojnej okolicy, blisko komunikacji miejskiej, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

425 000 zł36 m² 11 740,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,20 m2 z systemem smart home. Podstawowe informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim, dostępne III kwartał 2022. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

519 000 zł44 m² 11 742,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dotyczy sprzedaży cichego 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem i miejscem w garażu podziemnym. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica ogródek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

559 000 zł57 m² 9 807,02 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w cichym i spokojnym miejscu? Chcesz mieszkania w parkowej i dobrze skomunikowanej okolicy? a może. Chcesz uciec przed inflacją i kupić mieszkanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

755 000 zł82 m² 9 183,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wygodne mieszkanie na zielonej Białołęce, 2 zabudowane loggie + 2 balkony; 2 miejsca garażowe, komórka lokatorska, zamknięte chronione osiedle, na trenie 3 place zabaw, obok osiedla przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bielany

Bielany,Warszawa

840 000 zł53 m² 15 849,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem. Salon z widną i otwartą kuchnią, ogródek od strony cichego patio, dwie sypialnie, łazienka z wanną, przedpokój z szafą wnękową. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajkowicza

Targówek,Warszawa

535 000 zł54 m² 9 907,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

**oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze*** Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, jasnego, dwustronnego, funkcjonalnego, bardzo ustawnego oraz fenomenalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

487 000 zł46 m² 10 573,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bródnie. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości zlokalizowane są liczne udogodnienia: siłownia plenerowa; basen;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

574 000 zł54 m² 10 729 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe przy Metrze Targówek Mieszkaniowy - ul Junkiewicz. Bardzo dobry punkt komunikacyjny Mieszkanie ciche i rozkładowe z widną kuchnią, 3 zamykanymi pokojami i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

473 601 zł50 m² 9 464 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 76m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

1 136 000 zł93 m² 12 228,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. 4 pokojowy apartament z dwoma balkonami. W inwestycji jest jedynie 89 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

612 000 zł40 m² 15 186,10 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Śródmieściu przy ulicy Granicznej. Nieruchomość znajduję się na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

418 515 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dybowskiego

Ursynów,Warszawa

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku. Budynek znajduje się na Warszawskim Ursynowie przy ul. Benedykta Dybowskiego 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

1 095 000 zł73 m² 14 991,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 73,04 m2 w idealnym punkcie komunikacyjnym w Warszawie, przy ul. Zawiszy. Zdecydowanym atutem mieszkania jest jego lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

549 000 zł43 m² 12 649,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Strona Kupująca obsługiwana jest bezprowizyjnie. Dwupokojowe mieszkanie ze słonecznym balkonem, widną kuchnią i widną łazienką. Zlokalizowane na 4, ostatnim piętrze w budynku z 1959.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Aleja Jana Pawła II

Powiśle,Warszawa

519 000 zł28 m² 18 535,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferuję ustawne mieszkanie w świetnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum oraz innych części Warszawy. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, z niskim czynszem, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

540 000 zł49 m² 11 020,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Warszawa Praga-Północ trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i zabudowanym balkonem. w budynku trzy windy z czego jedna zjeżdża do poziomu kostki brukowej dająca komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

899 000 zł85 m² 10 576 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Świetne miejsce, bardzo spokojnie, dużo zieleni. W pobliżu sklepy, ch Bemowo, multikino, szkoła, przedszkole, bazar, kawiarnie, restauracje itp. Blisko pętli tramwajowej i autobusowej. Budynek.