dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 900 zł67 m² 43,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe dla maksymalnie 2 osób, zlokalizowane przy ul. Woronicza 78 na Mokotowie. Okolica spokojna. Budynek znajduje się na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu ze starodrzewem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodęby

Ursus,Warszawa

950 000 zł73 m² 13 013,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną. Mieszkanie składa się z: salon z kuchnią na pół otwartą 32 m2 Pokój 2 - 11 m2 Pokój 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

795 000 zł69 m² 11 468,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe po kapitalnym remoncie. Blisko komunikacji miejskiej Atuty nieruchomości: lokalizacja: 10 minut tramwajem do metra, autobusy, tramwaje wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Gocławek,Warszawa

790 000 zł80 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż duże 4pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na Gocławiu. Osobna widna kuchnia w pełni wyposażona (brak jedynie zmywarki), obok kuchni jadalnia, 3 sypialnie, jeden pokój przechodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

729 000 zł48 m² 15 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane na Woli / Młynów. Nieruchomość znajduję się na 1 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

770 000 zł63 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania 3 pokojowe, mieszkanie niedaleko metra w doskonałej cenie.! Mieszkanie zostało niedawno wyremontowane. Nowe szafki i zabudowa agd w kuchni ( lodówka , zmywarka , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

620 000 zł41 m² 15 270,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Przestronna kawalerka na Muranowie. Pokój dzienny z dwoma oknami, widna kuchnia, łazienka z prysznicem i osobno wc oraz mały przedpokój. Lokal w stanie dobrym, dwustronny, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

710 000 zł57 m² 12 456,10 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m ,10 piętro w 15-piętrowym bloku z płyty z windą z 1980 roku -warszawa, bielany, ul. Sandora Petöfiego Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

465 500 zł49 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania w kameralnym, nowoczesnym budynku na warszawskim Tarchominie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Inwestycja Willa Wiślana przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

894 900 zł70 m² 12 784,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 dostępne od zaraz w świetnie skomunikowanym punkcie Bemowa. Atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 369,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ta wyjątkowa nieruchomość łączy w sobie 2 światy: świat niesamowitych możliwości życia pełnią potencjału ze światem idealnego miejsca pod inwestycję. Roi 10,8% atuty: niezaprzeczalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Górny Mokotów,Warszawa

2 600 zł37 m² 70 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa Oferta! Cudowne mieszkanie w przy samym parku Morskie Oko Doskonała lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. Tuż obok przystanek autobusowy i tramwaj. Mieszkanie składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja: ul. Senatorska 22, warszawa Szukasz wymarzonego miejsca do zamieszkania lub doskonałej inwestycji pod wynajem? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiamy mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł53 m² 103,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzy pokojowy apartament o powierzchni 53 m2, w Śródmieściu przy alei Solidarności w okolicach Starego Miasta, zlokalizowany na czwartym ostatnim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

785 000 zł60 m² 13 182,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestronne Mieszkanie o Powierzchni 60m2 z Dodatkowymi Atrakcjami Usytuowanie: osiedle Raabego na Ursynowie - Blisko stacji metra Natolin Odległość do stacji metra Natolin wynosi zaledwie 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iberyjska

Stegny,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe, jasne, z balkonem, 3 pok. na Mokotowie Stegny ul. Iberyjska. Technologia wielka płyta, rok budowy 1976 r stan bardzo dobry. Dużo zieleni, skwerów, parków, ścieżka rowerowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 100 000 zł63 m² 17 460,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Wygodne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z osobna kuchnią idealne na start lub jako inwestycja na wynajem (także na pokoje)! budynek: budynek 6 piętrowy z lat 50' zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goździków

Wawer,Warszawa

642 000 zł49 m² 13 185,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i dobrze rozplanowanego mieszkania 2-pokojowego na rynku pierwotnym. Mieszkanie znajduje się w budynku z cegły, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Wesoła,Warszawa

820 000 zł80 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 4-pokojowe, ciche, znajduje się na terenie osiedla zamkniętego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone - gotowe do zamieszkania. Składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Gocławek,Warszawa

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

IP Properties oferuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie na Gocławiu, przy samym jeziorku Balaton! Opis nieruchomości: mieszkanie posiada 60m2 powierzchni, a jego rozkład zapewnia: - duży pokój 18m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe przy stacji metra. Świeżo po remoncie. W pełni umeblowane i wyposażone we wszystko co potrzebne jest do zamieszkania, łącznie ze sprzętem agd i rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

525 000 zł58 m² 9 051,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3- pokojowego mieszkanie z balkonem 8 minut spacerem od Metra Kondratowicza Świetna inwestycja na wynajem lub dla rodziny z dziećmi- świetny układ-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

599 000 zł55 m² 10 910,80 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zakupu dużego, dwustronnego, 3 pokojowego mieszkania na Bielanach, do remontu , w okazyjnej cenie. Nieruchomość mieści się w jednej z bardziej zielonych części Bielan. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł61 m² 10 163,90 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe - 61 m2 z dużą loggią i piwnicą. Lokal jest po remoncie - nowocześnie zrobiona łazienka, wyposażona kuchnia, okna pcv, w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Czerniaków,Warszawa

700 000 zł58 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w dobrej lokalizacji na Dolnym Mokotowie, czerniakowie, ul. Zwierzyniecka. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4. piętrze 10. piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warzelnicza

Brzeziny,Warszawa

785 000 zł68 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży niezwykłego, 4 pokojowego, funkcjonalnego i bardzo cichego mieszkania. Nieruchomość położona z dala od zgiełku miasta, w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazubów

Bemowo,Warszawa

854 000 zł61 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bemowo Górce ul. Kazubów 61 m1 | 3 pokoje z oddzielną, widną kuchnią | balkon ok 4 m2 Mieszkanie 61 m2, 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

389 000 zł28 m² 13 922,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Gdzie: ul. Bazyliańska, targówek Zalety: - dzięki dużej ilości okien do mieszkania wpada ogromna ilość światła dziennego, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo widne i przestronne; - kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Chomiczówka,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 592,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Bielany doskonała lokalizacja oraz komunikacja: autobus, tramwaj, blisko do stacji metra. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Ksawerów,Warszawa

735 000 zł55 m² 13 380,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie na Ksawerowie o powierzchni 55 m w pobliżu Metra Wilanowska. Podstawowe informacje: mieszkanie przestronne i ciche, idealne na wynajem ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

940 000 zł63 m² 14 852,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja!szanowni Państwo pragnę zaprezentować ofertę pięknego mieszkania w bardzo przyjaznym i eleganckim osiedlu na Mokotowie. Budynek znajduje się przy ul. Obrzeźnej (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieniewicka

Potok,Warszawa

750 000 zł45 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu urocze mieszkanie w sercu Starego Żoliborza. Na 45 m2 Lokalu składają się: - dwa pokoje (17,3 i 9,5 m2) - przedpokój (6,5 m2) - kuchnia (7,8 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Mokotów,Warszawa

610 000 zł32 m² 19 062,50 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentuję 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli. Nieruchomość znajduje się na 10 piętrze w 14 piętrowym budynku, jest narożne, z dużą ilością okien (bardzo widne!).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

660 000 zł41 m² 16 188,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż urządzone, bardzo wygodnie i ciche, mieszkanie na trzecim piętrze w Warszawie na Ochocie. Mieszkanie o powierzchni 40,77 mkw.: dwa pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

595 000 zł54 m² 11 018,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie z doskonałą komunikacją miejską i międzynarodową. Blisko usługi, szkoły i urzędy! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

375 000 zł24 m² 15 306,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w dobrej lokalizacji z pięknym widokiem na zieleń - lokata kapitału Na sprzedaż kawalerka z oddzielną widną kuchnią na warszawskim Targówku przy ulicy Suwalskiej, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

3 900 zł36 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie z 2022 roku, przy ul. Xawerego Dunikowskiego na Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

2 650 zł31 m² 85,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz kawalerki na wynajem w dobrej lokalizacji, to to mieszkanie może być właśnie dla Ciebie! Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 31 m2, ulokowane na 8 piętrze z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

390 000 zł28 m² 13 958,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Na sprzedaż bardzo ładna kawalerka z widną oddzielną kuchnią i balkonem o pow. 27,94 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

870 000 zł62 m² 13 926,70 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie trzypokojowe na parterze, w inwestycji J. W. Construction wybudowanej w 2009 roku, u zbiegu ulic Górczewska /powstańców Śląskich, w centrum Bemowa, blisko Ratusz Bemowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

515 000 zł41 m² 12 678,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Gocław , rozkładowe, słoneczne 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 7. piętrze w 10- piętrowym budynku z lat 70. Na powierzchni 40,62 m2 znajduje się przestronny pokój dzienny,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij