dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Grochów,Warszawa

888 000 zł96 m² 9 202 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Biuro ładna willa nieruchomości prezentuje oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu gocławka zamknięta prestiżowa enklawa na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie bez windy dwupoziomowe 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

3 300 zł53 m² 61,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

53,4 m2 | 3 pokoje z aneksem | duży balkon | bardzo duże miejsce w garażu | komórka ul. Żeglugi Wiślanej - Białołęka Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym, o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 050 000 zł54 m² 19 480,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty tel. Ciche i zadbane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 w rejonie Sadów Żoliborskich. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeziny

Białołęka,Warszawa

699 999 zł53 m² 13 158 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Warszawa Białołęka, ul. Brzeziny 34a | Inwestycja: brzeziny Residence | 54,25m2 | 3 pokoje | I piętro | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | północno-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

342 000 zł39 m² 8 769 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

438 000 zł51 m² 8 588 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ciche mieszkanie przy ulicy Magiera składające się z: - salonu - sypialni - kuchni - łazienki - przedpokoju. Duży balkon Wokół dużo zieleni Zapraszam na prezentację Tel. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

694 000 zł54 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

823 000 zł59 m² 13 949 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 700 000 zł99 m² 17 137,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu Piękny Apartament w prestiżowej części Wilanowa. Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Aura Park Metraż nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junkiewicz

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Targówek ul. Junkiewicz | 500 m od stacji metra Targówek Mieszkaniowy 45 m2 | 2 pokoje z osobną kuchnią | balkon typu loggia ok 5 m2 | 5 piętro z windą Mieszkanie 45 m2, z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

761 000 zł60 m² 12 683 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

780 000 zł57 m² 13 708,30 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, o pow. 56,90 m2. na Górnym Mokotowie. Mieszkanie słoneczne i jasne, mieści się na 14 piętrze z którego rozpościera się piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Dolny Mokotów,Warszawa

510 000 zł35 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie o pow. 35m2 na wysokim parterze w X-piętrowym budynku z 1969r. (z windą), zielony Dolny Mokotów, ul. Łużycka. Idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

730 000 zł47 m² 15 651,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie gotowe do zamieszkania, 3 pokojowe, rozkładowe o powierzchni 47 m2 w malowniczej części Woli ul. Młynarska Świetnie skomunikowane z centrum ,w pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Wola,Warszawa

479 000 zł27 m² 17 545,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Pure Estates ma przyjemności zaprezentować kawalerkę na Muranowie. Metraż mieszkania to 27,3m2 i składa się z: pokoju Kuchni Przedpokoju Łazienki Mieszkanie na Muranowie z ładnym widokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

744 000 zł54 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

558 000 zł67 m² 8 328 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Nowocześnie urządzone 2 pokoje mieszkanie, zlokalizowane przy ch Promenada. Ogrodzone i strzeżone osiedle. W budynku do dyspozycji najemcy: - basen - Siłownia - Sauna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

710 000 zł37 m² 19 086 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w pełnej uroku lokalizacji na Ochocie, na Rakowcu. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Natolin,Warszawa

735 000 zł46 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży przepięknie urządzone , ustawne , klimatyczne , przestronne mieszkanie znajduje się w centrum Natolina przy ulicy Lasek Brzozowy Mieszkanie o łącznej pow. 46,50 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

710 000 zł53 m² 13 320,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne oferta W przygotowaniu Tylko w ofercie naszego biura mieszkanie w cichej zielonej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

1 188 000 zł74 m² 15 981 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** rewelacyjna oferta- okazja! na żywo wygląda jeszcze ładniej mieszkanko. Przepiękne mieszkanie wraz Z garażem I komórką przy alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

5 650 zł54 m² 104,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2pokojowe umeblowane mieszkanie w samym sercu Warszawy. Mieszkanie jest bardzo jasne, słoneczne Dwa pokoje, garderoba, widna kuchnia, łazienka, dwa przedpokoje, balkon od strony ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siemieńskiego

Ochota,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe umeblowane i wyposażone mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy na Ochocie. Doskonała komunikacja, mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne