dowolna

Mieszkania Warszawa Ursynów

526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

526 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

2 790 zł60 m² 46,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wąwozowej 6 *powierzchnia 60 m2 *parter *ogrzewanie miejskie *balkon *osiedle z ochroną i monitoringiem *w okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

1 078 000 zł66 m² 16 313,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,08m2, usytuowane na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1987 roku zlokalizowane na Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salo, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu do wynajęcia zupełnie nowe, ciche, nowoczesne dwa pokoje w nowej inwestycji Echo Rytm Kabaty. Poza tym, że osiedle jest nowoczesne i zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 441 560 zł142 m² 24 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny 5-pokojowy apartament na Kabatach 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania dopasowanego do Państwa potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 45 m2 położone obok stacji metra Kabaty od strony południowo-wschodniej przy ulicy Aleje Komisji Edukacji Narodowej 26. W budynku jest winda. Budynek znajduje na terenie osiedla ogrodzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Villardczyków

Ursynów,Warszawa

2 900 000 zł137 m² 21 167,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 4-pokojowy apartament z oddzielną, widną kuchnią i balkonem o powierzchni 137,32 m2 na warszawskim Ursynowie. Do stacji metra około 5 min. spacerem. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 441 560 zł142 m² 24 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc. Gotowe do odbioru. Atrakcyjny apartament na Ursynowie. Zaletą mieszkania są dwa balkony 5 i 24 mkw oraz taras na dachu 72 mkw. Salon z aneksem ponad 34 mkw. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

5 800 zł94 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskim Ursynowie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

939 000 zł59 m² 15 942,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Ciche mieszkanie z ogródkiem tuż przy Skarpie Ursynowskiej. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Nowoursynowska 145f. - ilość pokoi: 3. - powierzchnia: 58,9 mkw. - piętro: parter. - rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

919 000 zł57 m² 16 179,60 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

3 200 zł58 m² 54,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, ul. Kopcińskiego układ mieszkania Duży, ustawny pokój z wyjściem na balkon (5,6m2), wyposażony - stół, krzesła, regał. Pokój 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Ursynów,Warszawa

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu jasne, funkcjonalne, zadbane w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,55 m2 zlokalizowane na strzeżonym osiedlu z monitoringiem. Piętro 3/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ursynów Kabaty tuż u zbiegu Wąwozowej, zaruby i Bronikowskiego. Przy budynku znajduje sie poaczzkomat inpostu dostępny 7/24ha. Mieszkanie świernie nadajace się na biuro. W łatwy sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz atrakcyjne umeblowane 2 pokojowe mieszkanie na Natolinie piętro 5 (budynek 8 pięter), o pow. ok 54m + balkon. Kuchnia oddzielna - lodówka, zmywarka. Łazienka - razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Mieszkanie rozkładowe, czyste, ciepłe, odświeżone, niedaleko metra stokłosy, blisko do sggw, obok Biedronka. Loggia 4,5m - zabudowana, blok z windą. Cena + czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Natolin,Warszawa

750 000 zł34 m² 21 994,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem sprzedaży jest wygodne, 1 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie, blisko metra Natolin. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 34,1m2 i usytuowane jest na piętrze 7. Oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

1 788 430 zł123 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie po remoncie z dwiema sypialniami i słonecznym balkonem na Ursynowie blisko metra. Mieszkanie Bardzo jasne, dające poczucie przestrzeni mieszkanie na ostatnim, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m2 na którą składa się: - pokój dzienny - aneks kuchenny - łazienka z wanną - wc Mieszkanie jest o dobrym standardzie. Użyte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Ursynów,Warszawa

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 45M2, pierwszy najemca, 2 pokoje, wysoki standard, garaż, kabaty budynek: inwestycja rytm kompleks budynków mieszkalnych oddany do użytku w 2023 roku. Przyjaźnie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stary Imielin,Warszawa

1 560 000 zł115 m² 13 565,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zakupu czteropokojowego, wyjątkowego i urokliwego mieszkania na warszawskim Ursynowie (stary Imielin). Oferta skierowana przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, ale także i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowe osiedle rytm tuż przy Lesie Kabackim, 5 min piechotą od stacji metra Kabaty. Nowy, nigdy wcześniej nie zamieszkany, nowocześnie urządzony apartament tuż przy stacji metra przy ulicy Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

940 000 zł64 m² 14 664,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o pow 64,10m2 znajdujące się przy ulicy S.Dembego 20A, o funkcjonalnym układzie pomieszczeń,usytuowane niedaleko Metra Kabaty zaledwie 8 min pieszo! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paszkiewicza

Ursynów,Warszawa

1 499 000 zł96 m² 15 696,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Wyjątkowe Mieszkanie na Ursynowie! Takich jest bardzo mało! Marzysz o wielopokojowym, przestronnym mieszkaniu w doskonale skomunikowanej okolicy? Najlepiej na "prawdziwym" ursynowie? Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

839 000 zł41 m² 20 513,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie typu studio przy ul. Franciszka Marii Lanciego 13 o powierzchni 40,9 m , które stanowi doskonałą inwestycję w sercu dynamicznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachnąca

Ursynów,Warszawa

2 600 zł38 m² 67,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urocze mieszkanie o powierzchni 38,3m2 na warszawskim Ursynowie przy ul. Pachnącej 95. Mieszkanie świeżo po remoncie, znajduje się na wysokim parterze w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

2 700 zł32 m² 83,08 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem I Kawalerka z oddzielną sypialnią I Ursynów I Natolin I Metro Natolin Zamieszkaj w przytulnym mieszkaniu, przy ulicy Meander 22, wśród licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ursynów,Warszawa

1 749 000 zł90 m² 19 433,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Do sprzedaży apartament 3-pokojowy na Ursynowie z miejscem postojowym na monitorowanym osiedlu, metro ursynów Przestronny apartament po remoncie 5 lat temu. Wymieniono elektrykę, hydraulikę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

790 000 zł45 m² 17 665,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stylowe, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem na Ursynowie, dostępne od zaraz. Mieszkanie jasne, z ogródkiem na parterze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Natolin, 3 min pieszo do stacji metra, super lokalizacja. Mieszkanie o powierzchni 49 m2, oddzielna, widna kuchnia ( umeblowana, bez zmywarki), łazienka z wanną, przedpokój, oddzielna garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 190 zł51 m² 42,94 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *bardzo ciche, 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Pileckiego 106 z dwoma miejscami postojowymi na terenie osiedla. *Na powierzchni 50 m2 znajdują się dwa osobne pokoje, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ekologiczna

Ursynów,Warszawa

1 565 000 zł87 m² 17 988,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Jeśli szukasz rodzinnego mieszkania z 3 sypialniami o bardzo dobrym i funkcjonalnym rozkładzie, proszę poświęć kilka minut na zapoznanie się z tym ogłoszeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

1 390 000 zł87 m² 15 967,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Avenue Estate prezentuje przestronne, słoneczne mieszkanie usytuowane w pożądanej dzielnicy Warszawy Ursynów Kabaty, w bliskim sąsiedztwie lasu Kabackiego przy ul. Zaruby. ********mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 55 M2 | 2 pokoje | przy metrze stokłosy dla kogo: mieszkanie idealnie spełni oczekiwania singla lub pary, ceniących bliskie sąsiedztwo metra. Budynek: mieszkanie zlokalizowane jest na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

1 120 000 zł56 m² 19 932,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz przestronnego, jasnego mieszkania w prestiżowej okolicy? To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,19 m , położone na warszawskim Ursynowie, w ekskluzywnej inwestycji Vita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kabaty,Warszawa

6 700 zł64 m² 104,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy świeżo wykończony apartament na 1 piętrze w nowo wybudowanej Inwestycji przy Ul. Szajnowicza 8 na osiedlu echo Rytm Kabaty z dostępnym dla mieszkańców tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

2 950 zł54 m² 54,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sprawdź w jak cichej i zielonej okolicy jest to wygodne mieszkanie na wynajem! Oferujemy słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią w zielonej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lokajskiego

Natolin,Warszawa

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ogrodzonym parterze z balkonem i ogródkiem, zadbanego budynku na Ursynowie (natolin) ,przy ulicy Lokajskiego 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zięby

Ursynów,Warszawa

620 000 zł30 m² 20 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Funkcjonalna kawalerka na Ursynowie, dostępna od października. Grunty uregulowane - można się posiłkować kredytem. Mieszkanie jasne na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 190 zł51 m² 42,94 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51 m2 na którą składa się: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - sypialnia - oddzielna kuchnia - łazienka z wanną i wc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach obok Lasu Kabackiego! informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m2 z balkonem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia wygodne mieszkanie czteropokojowe o pow. 70 m2 m2 na Kabatach przy ul Wąwozowej 31. Położone jest ono na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.