dowolna

Mieszkania Warszawa Ursynów

526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

526 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 019 000 zł57 m² 17 997,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opis: do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie (2 sypialnie i salon z kuchnią) w budynku z 2015 roku z inwestycji Sakura firmy Ronson Development. Piętro 5/6. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

800 000 zł43 m² 18 501,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

- bez Prowizji - Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia się mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Osiedle Poloneza realizowanej przez dewelopera "arche". ****** atuty: - mieszkanie widne (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

749 000 zł61 m² 12 298,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję za sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,90m2 położone na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie składa się z: - salonu z otwartym przejściem do kuchni (16,85m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów,Warszawa

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przestronne | Duży salon | Atrakcyjna cena Dlaczego to mieszkanie jest wyjątkowe? - Idealna lokalizacja dla rodziny: - park Polskich Wynalazców - 4 minuty spacerem. - metro Imielin - 15 minut spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z wydzieloną kuchnią w zielonej enklawie Ursynowa w niedalekim sąsiedztwie lasu Kabackiego.Mieszkanie składa się z salonu z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis | Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i klimatyzacją - blisko Galerii Mokotów i Lotniska Chopina | | Lokalizacja i komunikacja | Mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ursynów, wyczółki ul. Kłobucka os. Central Park Ursynów > przystanek autobusowy obok budynku > w odległości ok 900 m stacja kolejowa Okęcie > przy osiedlu przedszkole oraz żłobek >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

2 430 zł52 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowego mieszkania o powierzchni 52 m , zlokalizowanego w kameralnej i spokojnej okolicy warszawskiego Ursynowa, przy ul. Gawota. Rozkład pomieszczeń: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz z piwnicą. Świetna lokalizacja przy metrze Natolin i Imielin, b. dobry dojazd do centrum. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Natolin,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w cichej i pełnej zieleni okolicy to dobrze trafiłeś. Znakomita lokalizacja na Ursynowie przy ul. Wasilkowskiego 3 w pobliżu metra Imielin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowe mieszkanie na Kabatach idealne dla singla lub pary. Do wynajęcia od zaraz przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5m/kw, położone w zielonej części Kabat, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Villardczyków

Ursynów,Warszawa

615 000 zł35 m² 17 471,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 35,2 m , usytuowane na parterze czterokondygnacyjnego budynku z 2000 roku, zlokalizowanego na cichym i strzeżonym osiedlu przy ul. Villardczyków, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

880 000 zł44 m² 19 909,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze budynku wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

649 000 zł53 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy do sprzedaży wygodne, przestronne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,77 m2 do remontu z widną kuchnią otwartą na salon oraz balkonem i piwnicą w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

1 222 000 zł72 m² 16 885,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferujemy wygodne ładne rokładowe mieszkanie o powierzchni 72,37 m2 na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Dobra lokalizacje - do metra Natolin około 300m. Mieszkanie 3 pokojowe z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

4 600 zł83 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, ciche i wygodne 4 pokojowe mieszkanie 83 m2 w centrum Kabat. Mieszkanie kompletnie umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Znajduje się ono na pierwszym piętrze niskiego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedacza

Ursynów,Warszawa

1 699 000 zł97 m² 17 497,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię miękkie światło wpadające przez okna sypialni. Wychodzisz na duży taras z kubkiem kawy, a jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,27 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia / Ursynów / 2 pokoje / z ogrodem / 43 m / oddzielna kuchnia / Do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje z ogrodem na Ursynowie w Warszawie, o powierzchni 43 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

11 500 zł195 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

English description below 195m2 | 5 sypialni | 2 Łazienki | 2 x garaż | Top floor | 2-poziomowe Rozkład pomieszczeń: poziom 1: - duży otwarty salon z jadalnią oraz tarasem - półotwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

3 200 000 zł181 m² 17 718,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przestrzeń, światło i prywatność tuż przy metrze - apartament, który daje oddech! Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 21 w Warszawie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

795 000 zł56 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z garderobą - Ursynów. Mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 9 piętrze w budynku z 2001 roku na warszawskim Ursynowie. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie - przestronne, miłe, ciche i słoneczne, położone na funkcjonalnym osiedlu, na Ursynowie. Zlokalizowane jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 699 000 zł146 m² 11 637 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 5-pokojowe mieszkanie o doskonałym, funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Ursynowa na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

858 000 zł51 m² 16 758 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lux oferta! do wprowadzenia ew małego odświeżenia- metro natolin. Nowsze budownictwo cegła-! okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje, widna duża kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

960 000 zł70 m² 13 636 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Ursynowa. Nieruchomość znajduje się na kameralnym niskim osiedlu, otoczonym pełną infrastrukturą - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dereniowa

Imielin,Warszawa

949 000 zł43 m² 22 069,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Okazja! Idealne pod wynajem! Śliczne, 2 pokojowe mieszkanie 42,71 m2 w nowoczesnym osiedlu z 2020 roku, w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Do Metra Natolin 500-600 m ( 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z loggią 7 m2. Przestronne mieszkanie w pełni wyposażone, wykończone i umeblowane w wysokim standardzie. Salon, otwarty na kuchnię z wyspą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowy Służewiec

Ursynów,Warszawa

2 390 zł23 m² 103,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z balkonem- ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, klimatyzacja, najem na fakturę vat Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 299 000 zł67 m² 19 388,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2005 roku, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

850 000 zł51 m² 16 699,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu na Ursynowie. Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 50,9 m , zlokalizowane na prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

886 000 zł63 m² 13 974,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-pietrowym, bloku z 1983roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie - Natolin- przy ulicy Meander. Cicha i spokojna okolica. Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Stokłosy,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: dwa niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią. Częściowo umeblowane w pełni wyposażone. Salon z oknami na Al. Ken, sypialnia (z balkonem) i kuchnia na bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie 43 m na Ursynowie! Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w spokojnej okolicy Ursynowa. Idealne dla singli, par.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 50 m2, balkon, garaż+komórka - Jasne, ciche, przytulne - Blisko sggw - ursynów - ul. Belgradzka - al. Ken - Metro stokłosy Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie - przestronne, miłe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

939 000 zł59 m² 15 996,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - 150 m od metra Kabaty z balkonem, miejscem postojowym w garażu i ochroną. Idealne pod inwestycję! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lokajskiego

Ursynów,Warszawa

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1982 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Eugeniusza Lokajskiego. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzeleckiego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty - 2500 czynsz najmu + 1050 czynsz do administracji co daje kwotę 3550zł + 200zł zaliczka na media (prąd, gaz i ewentualne zużycie wody i c.o. ponad ryczałt zawarty w czynszu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

950 000 zł70 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z cegły z lat 80-tych zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Lasek Brzozowy Osiedle charakteryzuje się niską zabudową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Pyry,Warszawa

4 800 zł147 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 147m2, piętro 2/2 bez windy w budynku z 2008r. przy ul. Żołny, ursynów, pyry. Idealne dla rodziny. Cena: 4800zł + 2100 zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

750 000 zł63 m² 11 994,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Braci Wagów 2. Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny 2+1. Rozkład: - pokój z wyjściem na przestronny balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabińskiego

Natolin,Warszawa

3 990 zł63 m² 63,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

EN full English version below contact us anytime! Prezentujemy mieszkanie na wynajem-3-pokojowe, przytulne, z południową ekspozycją i wyjściem do ogródka, położone przy ul. Jana.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij