dowolna

Mieszkania Warszawa Ursynów

526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

526 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

899 000 zł53 m² 17 091,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

To mieszkanie to coś więcej niż tylko cztery ściany to miejsce, w którym rodzi się codzienność pełna miłości. Przestrzeń stworzona dla pary, która marzy o wspólnym gniazdku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 174 000 zł65 m² 17 992,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwustronny apartament na Ursynowie w bloku z 2015 roku na strzeżonym osiedlu "central Park Ursynów" 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65.25m2 przy ul. Kłobuckiej składające się z: przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na warszawskim Ursynowie przy ul. Na Uboczu 16. Lokal znajduje się na 8. piętrze budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pustułeczki

Ursynów,Warszawa

1 586 655 zł84 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i podatku pcc Oferta Centralnego Biura Sprzedaży Mieszkań 4-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 83,95 m z dużym balkonem (12,32 m ) w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszczyka

Kabaty,Warszawa

625 000 zł42 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Warszawy na Ursynowie, w otoczeniu zieleni i pełnej infrastruktury. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

1 355 000 zł72 m² 18 819,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie w bliskiej odległości od metra Natolin. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, zaprojektowane z myślą o osobach ceniących wygodę, estetykę oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Natolin,Warszawa

1 315 000 zł83 m² 15 759,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż | 2 - 3 Pokoje | Warszawa | Dereniowa | Ursynów | 83,4 m2 | 1 315 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest 2-3 ( zależnie od potrzeb ) pokojowe mieszkanie / lokal usługowy, do własnej aranżacji /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem połączonym z aneksem kuchennym. To idealna nieruchomość dla pary lub singla ceniących spokojne otoczenie połączone z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koński Jar

Ursynów,Warszawa

730 000 zł63 m² 11 587,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w bloku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Doskonała lokalizacja - 2 min (150m) do Metra Ursynów. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodna kawalerka 30m2, lokalizacja na Ursynowie przy ul. Pileckiego - wyjście z bloku do parku. Mieszkanie - czyste, odnowione, znajduje się na II piętrze, blok VI piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ulica Franciszka Marii Lanciego położona jest w spokojnej, zielonej części Ursynowa Natolinie. To miejsce idealne dla osób, które cenią wygodę miejskiego życia, a jednocześnie chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

715 000 zł33 m² 21 497,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego lub mieszkania na start w niedalekiej odległości od Galerii Mokotów ta oferta jest dla Ciebie! budynek: przyjemne osiedle znajdujące się przy ul. Złoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

808 450 zł50 m² 16 201,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

R e Z E R W A C J A Na sprzedaż duże, funkcjonalne 2- pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ulicy Nowoursynowskiej 145D na zamkniętym, monitorowanym osiedlu 2 minuty autem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

879 000 zł69 m² 12 776,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedaż | warszawa | ursynów | polinezyjska | 3 pokoje | 68 m2 | | 879 000 zł Sprzedajemy 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze 10-cio piętrowego budynku przy ul. Polinezyjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

5 000 zł77 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 4-pokojowe mieszkanie o pow. 77m2, położone na Ursynowie przy ulicy Lasek Brzozowy, niedaleko stacji metra Natolin. Budynek Budynek to niska, kameralna 3-piętrowa zabudowa, piętro 3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Villardczyków

Kabaty,Warszawa

4 900 zł76 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne 3-pokojowe mieszkanie na Kabatach ciche, jasne, idealne dla rodziny | dostępne od zaraz! Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

870 000 zł82 m² 10 609,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Ursynów - Ul. Zwm Cena: 870 000 pln (do negocjacji) Zakup tylko za gotówkę! Nieruchomość: mieszkanie posiada powierzchnię 82 m a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

745 000 zł62 m² 12 055 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Blok po remontach, w budynku 2 windy. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

1 560 000 zł73 m² 21 323,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Unikale narożne mieszkanie Z ogrodem ursynów Wysoki standard | Kameralny budynek | Ogród | 2 Miejsca postojowe | Narożne z 3 stronną ekspozycją | Smart Home and Garden ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość o powierzchni 43 mkw składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Ursynów,Warszawa

1 078 611 zł72 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

WE speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

3 950 zł50 m² 79 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 50 m2, balkon, garaż+komórka - Jasne, ciche, przytulne - Blisko sggw - ursynów - ul. Belgradzka - al. Ken - Metro stokłosy Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie - przestronne, miłe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem jasne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 55,7 m , położone na 2. piętrze z 5 w budynku z windą, na zamkniętym i zadbanym osiedlu na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Relaksowa

Kabaty,Warszawa

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz mieszkanie czterpokojowe z balkonem na Kabatach. Cisza i spokój, ponieważ mieszkanie znajduje się w głębi osiedla. Nowy budownictwo, osiedle blisko lasu, mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

959 000 zł70 m² 13 622 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Ursynowa. Nieruchomość znajduje się na kameralnym niskim osiedlu, otoczonym pełną infrastrukturą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

680 000 zł48 m² 14 211,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,85 m , położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z 1986 roku w samym sercu Ursynowa. Lokal ma bardzo funkcjonalny rozkład składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Uboczu

Natolin,Warszawa

881 000 zł49 m² 17 979,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż mieszkanie na zielonym Ursynowie przy ul. Na Uboczu 28! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,89 m2 dodatkowo z balkonem. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lokajskiego

Ursynów,Warszawa

3 900 zł60 m² 65,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania ul. Lokajskiego, ursynów Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajmu umeblowane, komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni 59,6 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 499 000 zł76 m² 19 799,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

1 499 000 zł | Sprzedaż I 3 pokoje | 76 m2 | Aleja ken | Warszawa Ursynów I Metro Stokłosy Przedmiotem sprzedaży jest ciche 3 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

2 300 000 zł163 m² 14 086,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe, przestronne i ciche mieszkanie przy Lesie Kabackim Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne, klimatyczne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, usytuowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaorskiego

Ursynów,Warszawa

830 000 zł44 m² 18 993,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowe mieszkanie na Ursynowie! Oferty tego typu pojawiają się naprawdę rzadko, dlatego warto zwrócić uwagę na tę nieruchomość. Jeżeli marzysz o przestronnym, dobrze doświetlonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Ursynów,Warszawa

920 345 zł61 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Osiedle przy ul. Benedykta Polaka na Ursynowie to doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę życia w zielonej i spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kiedacza

Ursynów,Warszawa

2 800 000 zł115 m² 24 432,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Ten przestronny apartament o powierzchni 114,6 m , położony w spokojnej i kameralnej części Ursynowa, łączy wygodę codziennego życia z harmonijnym układem wnętrz. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Ursynów,Warszawa

692 244 zł42 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji | 0% pcc! W ofercie biura, mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie. Dostępność ofert może ulec zmianie. Idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

999 970 zł66 m² 15 151,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie Z 2 loggiami I ogródkiem W zadbanym bloku na ul. Miklaszewskiego oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów,Warszawa

799 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania z potencjałem w którym wszystko możesz zaprojektować według swojego gustu? - ta oferta może spełnić twoje wymagania Przemyślany układ pomieszczeń - każde pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

750 000 zł63 m² 11 994,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Braci Wagów 2. Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny 2+1. Rozkład: - pokój z wyjściem na przestronny balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Dereniowej (ursynów). Lokal o powierzchni 60 mkw znajduje się na 7. (z 10) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

735 000 zł42 m² 17 334,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na bliskim Ursynowie, tylko 7 minut pieszo od stacji metra Ursynów. Do lokalu przynależy duży balkon (6 m ) oraz obszerna piwnica (ok. 8 m ). Lokalizacja i otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem