dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Skarbka z Gór

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Targówek,Warszawa

650 000 zł69 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro sprzedaży nieruchomości place4you ma przyjemność zaprezentować rodzinne, funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż przy ul. Skarbka z Gór 19C. Jeśli szukasz dla siebie i swojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

499 000 zł53 m² 9 344,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem do wyłącznej dyspozycji oraz przemiłym i cichym sąsiedztwem. Mieszkanie znajduje się na ul.Skarbka z Gór 27a. Jest widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

550 000 zł63 m² 8 716,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości place4you ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w sercu Zielonej Białołęki przy ul. Skarbka z Gór 122. Jeśli szukasz ustawnego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

477 000 zł48 m² 9 964,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży piękne mieszkanie 47,87 m2 dla rodziny na osiedlu skarbka skwer na ul. Skarbka z gór 138 w Warszawie. Dlaczego warto? Powiem Ci 3 powody, dlaczego - Tak:) 1. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

640 000 zł57 m² 11 228,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

W sprzedaży piękne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56,5 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego bloku. Składa się z: 2 pokoi (przestronny salon z dużym, wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

430 000 zł52 m² 8 206,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż Przy aktualnym układzie 2 pokojowe, słoneczne, mieszkanie o powierzchni 52,4 m2 (22 m2+14,45 m2) z widną kuchnią (7,6 m2), łazienką z wanną (posiada funkcję prysznica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

699 000 zł77 m² 9 089,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Jeśli szukasz gotowego mieszkania, do zamieszkania od zaraz, to ta oferta przy ulicy Skarbka z Gór w Warszawie jest dla Ciebie! Atuty mieszkania: 1) gotowiec inwestycyjny pod wynajem lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

489 000 zł48 m² 10 215,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 950 zł44 m² 67,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na pięknym zamkniętym, strzeżonym osiedlu, usytuowane na parterze w trzy piętrowym budynku przy ulicy Skarbka z Gór (białołęka) z windą 43,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 47 m2, 3-pokojowe z dużą otwartą kuchnią, z balkonem i dwoma miejscami parkingowymi. Zlokalizowane jest na Białołęce, ul. Skarbka z Gór, na ogrodzonym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

720 000 zł89 m² 8 117,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,7 m2 znajdujące się na zamkniętym osiedlu derby 15/17 charakteryzujące się niską zabudową, na bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

720 000 zł89 m² 8 117,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

480 000 zł54 m² 8 872,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferuję na sprzedaż jasne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Blok z 2004 roku z wyremontowaną klatką. Mieszkanie o powierzchni 54,1 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

3 900 zł89 m² 43,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni 88,7 m2 znajdujące się na zamkniętym osiedlu derby 15/17 charakteryzujące się niską zabudową, na bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

340 000 zł33 m² 10 334,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przytulna, zadbana kawalerka czeka. Może właśnie na Ciebie? Adres: skarbka z Gór 132 O mieszkaniu: rozkładowe o powierzchni 32,90 m2 + 3,5 m2 balkonu w pełni umeblowane- gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odnowione mieszkanie 2 pokojowe na Białołęce. Oddzielna, widna kuchnia. Mieszkanie na parterze, dwustronne z balkonem. Do mieszkania przynależy naziemne miejsce postojowe przy samej klatce. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Targówek,Warszawa

660 000 zł69 m² 9 620,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Jeśli szukasz dla siebie i swojej rodziny niezwykle cichego 3-pokojowego mieszkania w wygodnej do życia okolicy, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! - Na sprzedaż rodzinne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

369 000 zł37 m² 9 946 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Skarbka z Gór 134C na Białołęce. Okolica spokojna, ogrodzone osiedle z kilkunastoletnią zagospodarowaną zielenią i całodobowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokojowe mieszkanie z widną oddzielną kuchnią i balkonem w budynku apartamentowym z cegły na Białołęce. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

799 000 zł89 m² 9 007,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

600 000 zł56 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie 55,5 m2, trzy pokoje z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem 6m2. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Skarbka z Gór, w budynku z 2018 roku. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

799 000 zł89 m² 9 007,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

469 000 zł41 m² 11 355,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie z 2012 roku, 41,3 m2, 2-pokojowe z aneksem kuchennym, dużą loggią (7m2), komórką i miejscem parkingowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

475 000 zł54 m² 8 845,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie na Białołęce o powierzchni 53,7 m2. Składa się ono z: - salonu połączonego z kuchnia i jadalnią - pokoju - sypialni - garderoby -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

565 000 zł58 m² 9 724,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie na Białolęce, o powierzchni 58,1 m2, usytuowane na parterze w 2 piętrowym budynku z 2008 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w dobrym stanie, wykończone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

5 500 zł95 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Osiedle zamknięte, ochrona, 2 piętra, po dwa mieszkania na kondygnacji, winda także do garażu i komórek lokatorskich, cisza, duże przestrzenie za oknami, duży balkon Garaż i parkingi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

4 200 zł65 m² 64,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 65,4 m2 znajdujące się na zamkniętym osiedlu derby 14 charakteryzujące się niską zabudową, bliska Białołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

498 000 zł45 m² 10 984 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy atrakcyjne mieszkanie na Białołęce (grodzisk) przy ul. Skarbka z Gór Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 45,34 m2, które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

575 000 zł73 m² 7 844,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w budynku z 2006 r. o pow. po podłodze 76,6m2 w księdze wieczystej 73,3 m2. Usytuowane jest na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Czteropokojowe mieszkanie na strzeżonym, zadbanym osiedlu, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie o powierzchni 85 m2 znajduje się na parterze. Składa się z salonu, kuchni, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

820 000 zł89 m² 9 244,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

685 000 zł88 m² 7 784,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88m2. Mieszkanie znajduje się na 3 i ostatnim piętrze w w budynku z windą. Pierwszy poziom- salon + aneks kuchenny pokój łazienka przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

459 000 zł42 m² 10 902,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie na osiedlu z 2012 roku, 42 m2, dwa pokoje z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem 7m2. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

560 000 zł54 m² 10 351,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

widne i jasne dwupokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Derby 16. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze dwupiętrowego kameralnego bloku. Blok, jak i całe osiedle zadbane, klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

5 500 zł95 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem 4 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu, ochrona, 6 mieszkań na klatce (2 piętra, po dwa mieszkania na kondygnacji), winda także do garażu i komórek lokatorskich, cisza, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

315 000 zł27 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Kawalerka 27 m2 z możliwością podziału na dwa widne pokoje Mieszkanie 27 m2, 1-pokojowe z aneksem kuchennym i z dużym balkonem. Zlokalizowane jest na Białołęce przy ul. Skarbka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

560 000 zł54 m² 10 351,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Widne i jasne dwupokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze dwupiętrowego kameralnego bloku. Blok, jak i całe osiedle zadbane, klatki i części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

620 000 zł69 m² 8 985,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się na poddaszu trzypiętrowego bloku. Powierzchnie mieszkania stanowią salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Mokotów,Warszawa

599 800 zł60 m² 10 080,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Budynek z 2014 roku, wysoki parter, winda. Teren osiedla zamknięty, monitorowany, ochrona 24h, z pięknie zadbaną zielenią oraz placami zabaw dla dzieci. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

485 000 zł53 m² 9 116,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 53 m2, 2 pokojowe z dużą, oddzielną kuchnią, którą można przearanżować na trzeci pokój, z dużym balkonem ok 5 m2. Zlokalizowane na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.