dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Skarbka z Gór

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

444 000 zł40 m² 10 990,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Witam! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-Pokojowe mieszkanie, znajdujące się w sąsiedztwie zieleni na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbka z Gór - Warszawa - Białołęka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

420 000 zł37 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 37 m , wysoki parter w 3-piętrowym bloku z windą z 2008 roku zlokalizowane - Warszawa, białołęka, ul. Skarbka z Gór. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

4 000 zł88 m² 45,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Starannie wykończone 4-pokojowe mieszkanie dla rodziny w cichej lokalizacji - Skarbka z Gór. Bogate zaplecze handlowo-usługowe oraz rekreacyjne. Atuty: atrakcyjne 4 pokoje (ok. 87 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

460 000 zł42 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bardzo ładne, przytulne mieszkanie na Białołęce. W skład nieruchomości wchodzą: salon z dużą kuchnią sypialnia łazienka Mieszkanie w pełni wyposażone, sofa, całe agd w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

429 000 zł40 m² 10 618,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-Pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m2, znajdujące się w sąsiedztwie zieleni na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

498 000 zł45 m² 10 984 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy atrakcyjne mieszkanie na Białołęce (grodzisk) przy ul. Skarbka z Gór W pełni umeblowane i wyposażone: gotowe do zamieszkania! Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

4 400 zł88 m² 50,23 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja Z przyjemnością mam Państwu do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze zadbanego budynku z 2007 roku przy ulicy Skarbka z Gór. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane przy ul. Skarbka z Gór (białołęka). Idealne rozwiązanie dla pary, także z dzieckiem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

450 000 zł54 m² 8 302,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Rezerwacja oferty do 29.05.2023R. Okazja Cenowa | Warszawa | Białołęka | Mieszkanie na Białołęce | Sprzedaż 2 pokoje | Dwupokojowe mieszkanie Białołęka Bardzo dobra cena - Okazja Cenowa Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do najmu przestronnego lokalu na Warszawskiej Białołęce. To 3 pokojowe mieszkanie usytuowane jest na osiedlu Derby. Okolica jest bezpieczna, pełna małej infrastruktury: place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

660 000 zł70 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

70 m2 | 3 pokoje | Białołęka ul. Skarbka z Gór | 2008 r. | miejsce parkingowe na osiedlu Mieszanie posiada duży taras 25 m2 oraz dodatkowo balkon 12 m2 Przestronne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

630 000 zł56 m² 11 150,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56,5 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego bloku. Składa się z: 2 pokoi (przestronny salon z dużym, wydzielonym aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

642 000 zł70 m² 9 145,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie z 2008 roku. Mieszkanie ustawne i wygodne. Orientacja okien na południe i północ. Od południa jest salon z otwartą kuchnią oraz balkon. Po środku toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

799 000 zł71 m² 11 221,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 71,2m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce- osiedle Derby 14. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

529 000 zł42 m² 12 595,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , 3 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2006 roku -warszawa, białołęka, ul. Skarbka z Gór. Taras, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

625 000 zł70 m² 8 979,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

>Kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura. Wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca< na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 69,6 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

729 000 zł72 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Warszawa Białołęka | Trzy Pokoje na Białołęce | Sprzedaż Mieszkania | Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe, przestronne i słoneczne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

560 000 zł51 m² 10 958,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,1m2, parter w niskim budynku zlokalizowane na osiedlu zamkniętym na warszawskiej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Mieszkanie 3-pokojowe składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

534 000 zł54 m² 9 944,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 53,7m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 2004roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

999 000 zł109 m² 9 156,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłe mieszkanie w znanej i lubianej lokalizacji przy ulicy Skarbka z Gór. Nowoczesne rozwiązania w wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

790 000 zł86 m² 9 196,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 86 m ,parter w 2-piętrowym bloku bez windy z 2007 roku -warszawa, białołęka, ul. Skarbka z Gór. Balkon, piwnica, możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

640 000 zł56 m² 11 327,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

790 000 zł71 m² 11 095,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,2m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2012roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór -"osiedle Derby".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

632 000 zł70 m² 9 002,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

640 000 zł56 m² 11 327,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

485 000 zł54 m² 8 948,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni ponad 54 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, garderobą i balkonem. Zlokalizowane jest na Białołęce, ul. Skarbka z Gór, na ogrodzonym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

625 000 zł70 m² 8 979,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,6 m2, usytuowane na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku z 2008 roku, zlokalizowane na Zielonej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

550 000 zł52 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy! Ładne mieszkanie dwupokojowe, 52 m2: salon połączony z kuchnią, oddzielna sypialnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie w pełni wyposażone i urządzone - brak tv, praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

659 000 zł75 m² 8 786,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: szybka sprzedaż | Białołęka - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

730 000 zł65 m² 11 265,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty tel. Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone w Zielonej Białołęce, 10 mi.n od II linii Metra. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania - znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

830 000 zł72 m² 11 592,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, znajdujące się na zamkniętym "osiedlu Derby" w sąsiedztwie Parku Magicznego. Mieszkanie jest zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 800 zł48 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie (48,5m2) z oddzielną kuchnią, świeżo po remoncie. Umeblowane jak na widocznych zdjęciach (w sypialni łóżko piętrowe, możliwość wymiany na łoże małżeńskie). Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

480 000 zł54 m² 8 872,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu rodzinnego i cichego mieszkania na Białołęce (grodzisk) przy ul. Skarbka z gór Mieszkanie umeblowane do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

620 000 zł64 m² 9 717,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ciche 3-pokojowe mieszkanie Z dobrym dostępem do komunikacji - gotowe do wprowadzenia! (english version below) W skrócie: - ul. Skarbka z Gór , Białołęka - 3 pokoje - osłonięty balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

460 000 zł33 m² 13 981,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie na ul. Skarbka z Gór (białołęka). Mieszkanie o powierzchni 32,9 m2, składające się z: salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, wygodne mieszkanie na strzeżonym osiedlu Derby 2, o pow. 70 m, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, garderoba, balkon. Przestronne i jasne w świetnym punkcie przy ul.Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

3 500 zł53 m² 65,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem do wyłącznej dyspozycji oraz przemiłym i cichym sąsiedztwem. Mieszkanie znajduje się na ul.Skarbka z Gór 27a. Jest widne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skarbka z Gór

Żerań,Warszawa

330 000 zł28 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Atuty nieruchomości | 28m2 powierzchni całkowitej | Strzeżone i monitorowane osiedle | Spokojna i cicha okolica | Praktyczny projekt wnętrza | Balkon 4m2 | Codzienna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

360 000 zł36 m² 9 890,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie o powierzchni 36,5m2, 1 pokojowe z oddzielną widną kuchnią, balkonem i komórką lokatorską. Usytuowane jest na Białołęce, przy ul. Skarbka z Gór na zamkniętym osiedlu.