dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Skarbka z Gór

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

221 000 zł33 m² 6 697 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie na os Derby Kawalerka z aneksem kuchennym i balkonem Do mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe dodatkowo płatne. Okna kuchni i salonu wychodzą na zachód dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 000 zł56 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z ochroną ul. Skarbka z Gór - Białołęka. Osiedle położone blisko pętli autobusowej co znacznie usprawnia poruszanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 800 zł76 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 76 mkw w apartamentowcu przy ul. Skarbka z Gór na Białołęce. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

272 550 zł34 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Ustawna kawalerka na zielonej Bialołęce Pokój z garderobą (19,1 m2), kuchnia (5,1 m2), łazienka z wc (5,4 m2). Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 4,2 m2. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

245 000 zł27 m² 9 074 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przytulne mieszkanie na Białołęce Skąda się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki z wc Osiedle zamknięte z ochroną całodobową.Przedmiotowy lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

265 000 zł38 m² 6 883 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Klimatyczne mieszkanie na Białołęce Pokój dzienny z aneksem kuchennym, w pełni wyposażonym: lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka. Sypialnia z szafą zabudowaną, półkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

580 000 zł86 m² 6 705 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe z ogródkiem. Powierzchnia 86,5 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu z przedpokojem o powierzchni 31 m2, - 1 pokoju 15 m2, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

3 500 zł95 m² 37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia apartament o pow, 95m2. Lokal znajduje się w budynku 2 piętrowym, gdzie znajdują się dwa mieszkania na kondygnacji. W budynku jest winda- z dostepem także do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

2 950 zł67 m² 44,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze, jest bardzo wygodne i ma doskonały rozkład. Zaaranżowane przez projektanta. Wyposażone w wysokiej jakości sprzęt agd i rtv, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

379 000 zł56 m² 6 768 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie na Białołęce Mieszkanie jest widne, dobrze rozplanowane i usytuowane po stronie północno-wschodniej. Na 56 m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym (18,2 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

349 000 zł54 m² 6 462 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania wygodne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielna widna kuchnią na zamkniętym i strzeżonym całodobowo osiedlu na warszawskiej Białołęce. Bardzo ustawny salon o kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

385 000 zł63 m² 6 072,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bez prowizji Trzy pokoje z widną kuchnią w aneksie przy ul. Skarbka z Gór na Białołęce. Mieszkanie na parterze, dwustronne, widne. Osiedle zamknięte i strzeżone. Dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

398 000 zł70 m² 5 677,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bez prowizji Trzy pokoje z kuchnią w aneksie na Białołęce przy ul.Skarbka z Gór. 70,1 m2 na pierwszym piętrze z trzech. Osiedle zamknięte, strzeżone. Mieszkanie ciche, środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

390 000 zł70 m² 5 595,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dwustronne, rozkładowe trzy samodzielne pokoje i widna oddzielna kuchnia przy ul.Skarbka z Gór. Miejsce na garderobę, przestronna łazienka, balkon od południa. W pokojach na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

259 000 zł33 m² 7 848 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Jednopokojowe mieszkanie na osiedlu Derby przy ul. Skarbka z Gór. Mieszkanie składa się z pokoju 19m, kuchni 7,4m, łazienki 3,3m oraz przedpokoju 3,4m. W sumie 32,9m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

427 000 zł64 m² 6 671,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 3 pokojowe + osobna kuchnia i garderobą o całkowitym metrażu 64m2, na ulicy Skarbka z Gór (białołęka) na drugim piętrze na osiedlu strzeżonym zamkniętym z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

667 000 zł96 m² 6 947,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Piękne mieszkanie na zielonej Białołęce Zalety: - mieszkanie jest położone na 2 i ostatnim piętrze - w pełni urządzone i wyposażone - wyjątkowy przestrzenny układ: okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

389 000 zł56 m² 6 884,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowanegłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń po remoncie generalnymnieruchomość złożona z: salon 20 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

3 800 zł100 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Elegancki, nowy, wygodny i przestronny apartament o powierzchni 100 m2. Urządzony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony. Złożony z 3 sypialni i salonu, kuchni 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

562 000 zł82 m² 6 836,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

82,2 m2 usytuowane na I piętrze w trzypiętrowym budynku z windą z 2008 r. W skład mieszkania wchodzą: - salon + aneks kuchenny - 37 m2 - 2 sypialnie (15,3 m2 i 12,4 m2 ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

510 000 zł71 m² 7 193 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne mieszkanie na Białołęce Rozkład mieszkania -hall (8,1m2) -salon z aneksem kuchennym (29,30 m2) z wyjściem na balkon (6,2 m2) -pokój (13,2m2) -sypialnia (10,4m2) do której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

525 500 zł71 m² 7 411,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Białołęce blisko Targówka, ul. Skarbka z Gór, osiedle Derby 14. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

510 000 zł77 m² 6 623 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77m2 na Białołęce. Osiedle ogrodzone z ochroną i dużym placem zabaw. W cenie wliczone są dwa miejsca parkingowe obok siebie znajdujące się 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

260 000 zł27 m² 9 630 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe mieszkanie na zielonej Białołęce Mieszkanie w wersji pierwotnej było kawalerką, teraz jest rozdzielone drewnianą ścianą, dzięki czemu jest mały pokoik Łazienka po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

379 000 zł63 m² 6 006,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Słoneczne mieszkanie na osiedlu Derby 1 Rozkład mieszkania: salon 18,4 z wyjściem na balkon Widna kuchnia 8,5 Pokój 12,2 Pokój 8,7 Gaderoba 3,3 Łazienka 4,0 Przedpokój 8,0 Okna kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

439 000 zł63 m² 6 957 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Nowoczesne mieszkanie na Białołęce Trzy pokoje rozkładowe, osobna kuchnia, garderoba, łazienka (w pełni wyposażone dodatkowo klimatyzacja), balkon, miejsce postojowe. Do komunikacji miejskiej 200 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

485 900 zł71 m² 6 843,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie dla młodych, aktywnych którzy cenią sobie jakość i wygodę. Lokalizacja: osiedle Skarbka z Gór jako cześć dzielnicy Białołęka ma w swojej ofercie bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 090 zł58 m² 36,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem o powierzchni ok. 58 mkw w apartamentowcu przy ul. Skarbka z Gór na Białołęce. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

485 000 zł70 m² 6 978,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na Białołęce na sprzedaż. Gotowe do wprowadzenia!główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 530 zł64 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 64 mkw w apartamentowcu przy ul. Skarbka z Gór na Białołęce. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne mieszkanie na Białołęce Urządzone, z oddzielną i widną kuchnią, łazienką oraz dużym balkonem Wielkość mieszkania to 54,4 m2 (salon 16,5m2; sypialnia 13,9m2; kuchnia 9,8m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 190 zł54 m² 40,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 54 m2, 3 pokoje, 2 piętro. W mieszkaniu znajduje się salon połączony z kuchnią, gabinet do pracy (lub pokój dla dziecka), wygodna sypialnia z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne umeblowane 3 pokojowe mieszkanie z widną oddzielną kuchnią. Lokal posiada 2 sypialnie, pokój dzienny oraz nowocześnie umeblowaną kuchnię (zmywarka, piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

289 000 zł54 m² 5 381,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokojowe mieszkanie skarbka plus garderoba, oddzielna kuchnia Mieszkanie ciche, w trzypiętrowym kameralnym budynku bez windy. Mamy tu balkon na stronę zachodnią, salon wychodzi na zachód, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

520 000 zł95 m² 5 450,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Duże i przestronne mieszkanie na Zielonej Białołęce.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów zielonychNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

340 000 zł51 m² 6 706 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie na Zielonej Białołęce Mieszkanie składa się z : - dużego, przestronnego salonu z aneksem kuchennym i miejscem na stół (w kuchni, lodówka, płyta gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

315 000 zł41 m² 7 759 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe mieszkanie na spokojnym osiedlu Białołęki(ekspozycja wschodnia) Metraż pokoi: sypialnia - 12 m2, pokój z anksem kuchennym 17,2 m2, hol - 6,6 m2, taras - 13,9 m2, łazienka - 4,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

220 000 zł27 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1