dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Mołdawska

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

1 800 000 zł206 m² 8 742,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania 3poziomowy apartament na Ochocie o powierzchni 205m2. Apartament znajduje się w budynku mieszkalnym na 3,4,5 piętrze. W skład nieruchomości wchodzą: 1 poziom: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

427 000 zł45 m² 9 430,21 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Idealne dla singla, pary lub inwestycyjnie 2 pokoje z garażem na Ochocie, na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie na wysokim parterze składające się z pokoju dziennego, kuchni w aneksie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

220 000 zł25 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Polecam dobrze rozplanowaną, cichą i przestronną kawalerkę na Ochocie, idealną dla singla lub pary. Urocza, bardzo przytulna kawalerka, w doskonałej lokalizacji: blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie położone na strzeżonym, eleganckim osiedlu w spokojnej, zielonej części warszawskiej Ochoty. Mieszkanie ładnie wykończone, umeblowane (nowe, wysokiej jakości meble). Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

333 000 zł38 m² 8 763,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładnie urządzone i praktycznie gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 38 mkw. Mieszkanie mieści się na 9 piętrze (z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy), w bloku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

2 950 zł85 m² 34,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Warszawskiej Ochocie. Mieszkanie o powierzchni 85m2 składające się z 3 pokoi położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2001 r. z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

227 000 zł25 m² 9 080 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka 25 mkw Ochota Mołdawska Świetna kawalerka, gotowa do wprowadzenia, wykończona w wysokim standardzie: zrobione gładzie, hydraulika, elektryka, okna nowe. Niewielki czynsz około 220 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

1 800 000 zł206 m² 8 742,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche mieszkanie 35m2 przy ul Mołdawskiej położone na 1 piętrze. Mieszkanie z balkonem. Cena 2200zł (garaż w cenie) Kontakt Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

204 000 zł25 m² 8 160 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 25 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku 10 piętrowym, przy ulicy Mołdawskiej róg Pruszkowskiej. Widok na szkołę, w okolicy parki. Idealna pod inwestycję na szybki wynajem (są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe na Ochocie/ Rakowcu/ ulica Mołdawska 4. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o łącznej powierzchni 37 m2. Większy pokój ok. 15m2 połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na ochocie przy ul. Mołdawskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (kuchenka z piekarnikiem, lodówka, zmywarka, pralka.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

500 000 zł55 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ul.Mołdawska/Racławicka Mieszkanie dwupokojowe (45m2) w skład którego wchodzą: pokój dzienny z aneksem kuchennym (25,5m2) i dużą oszkloną logią (11 m2), oraz sypialnia z całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mołdawska

Raków,Warszawa

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie w idealnym stanie. W idealnym położeniu. - garaż w parkingu podziemnym w cenie - balkon W okolicy: fitness, basen, bank/bankomat, komenda policji, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

235 000 zł25 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 25m po remoncie, znajdujące się na 9 pietrze z 10 (nic nie zasłania widoku).Ul. Mołdawska.P 9/10,piwnica ROZKŁAD: - Mieszkanie składa się z przedpokoju/kuchni, - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

510 000 zł55 m² 9 272,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Ochota. Mieszkanie o powierzchni 55m2 składające się z 2 niezależnych pokoi położone na 4 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z 2001r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

241 000 zł25 m² 9 640 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, kawalerka 25 m. kw. z balkonem na zielonym Rakowcu(ul.Mołdawska). Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze z 10 pięter w bloku z 2 windami. Mieszkanie jest ładne, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

210 000 zł25 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferuję doskonałe lokum dla studiujących na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym lub poszukujących mieszkania pod inwestycję, gdzie nie brakuje chętnych do najmu. W skład mieszkania wchodzą pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla wymagającego klienta w super standardzie. Na podłodze parkiety, meble skórzane wyposażenie w bardzo dobry sprzęt min.w zmywarkę. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

333 000 zł38 m² 8 763,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

220 000 zł25 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na Rakowcu. Duży i ustawny pokój , łazienka z oknem. Aneks kuchenny Budynek ocieplony i odnowiony, wymienione instalacje. Na podłodze w pokoju panele, glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne z 2001r. mieszkanie 2 pokojowe /pokoje oddzielne/ w pełni umeblowane z balkonem. blisko Akademii Medycznej na Ochocie - Kuchnia duża, osobna, widna , szafki zabudowa ,zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rakowiec - mieszkanie dwupokojowe,narożne z widną kuchnią,pokoje 16 i 9m. Lokal po kapitalnym remoncie i drobnej przebudowie. Perwotnie wejście do pokoi było z przedpokoju, opbecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w budynku z 2010 roku przy skrzyżowaniu ulic Racławicka i Mołdawska. Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi - jeden z balkonem 20 m2, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia przy ul. Mołdawska - Berberysowe Ogrody Mieszkanie na 6 piętrze w bloku z 2010 roku, 54 m2 - 2 pokoje - jeden z balkonem 20 m2, drugi 15 m2, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

230 000 zł25 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ciche i przytulne dwupokojowe mieszkanie na Rakowcu. Dwa osobne pokoje , kuchnia oddzielna i umeblowana. Wymienione okna. Mieszkanie zadbane, w dobrym stanie. W pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pilnie! Dwa oddzielne pokoje na Ochocie, w osiedlu Rakowiec. Doskonała komunikacja. Pokoje widne i słoneczne. Pokój dzienny 15 m z wyjściem na balkon, sypialnia ok 9 m. Kuchnia pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

325 000 zł47 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwustronne na czwartym piętrze w bloku na zielonym Rakowcu. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, szybki dojazd do centrum i na lotnisko Chopina. W pobliżu dobrze rozwinięta.