Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 400 zł64 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dzień dobry, mam dzisiaj przyjemność przedstawić atrakcyjną ofertę prywatną rewelacyjnego mieszkania na wynajem, która została opublikowana grzecznościowo przez agencję Know House Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

495 000 zł54 m² 9 167 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Wygodne 2 pokojowe 53 m2 na ursynowie W pobliżu metra -natolin mieszkanie gotowe do zamieszkania! Znajduje się na patterze w III piętrowym budynku Mieszkanie zadbane. W okolicy cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

2 550 zł53 m² 47,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ursynów Natolin do wynajęcia ciche, przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 53m2 na I piętrze niskiego bloku bez windy. Mieszkanie tuż po remoncie, pachnące czystością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

3 320 zł76 m² 43,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie trzypokojowe z dużym ogródkiem na Ursynowie przy ul. Małej Łąki. Bardzo przestronne, jasne w bardzo dogodnej lokalizacji.Na powierzchni 76 m2 znajdują się: Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

3 800 zł86 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 86m2 ul. Małej Łąki 78 spacerem 3 minut od metra Natolin. Idealne dla rodziny lub grupy znajomych. Układ mieszkania: 4 sypialnie (18m2, 12m2, 12m2, 10m2 ), oddzielnie wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 800 zł86 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m2 na 1 piętrze ( z 4) budynku z 1986 r przy ul. Małej Łąki na Ursynowie. Bardzo dobra lokalizacja na zielonym Ursynowie. Dookoła pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

830 000 zł80 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Royal City przedstawia Państwu mieszkanie o dogodnej lokalizacji na Warszawskim Ursynowie. Mieszkanie posiada 4 pokoje i 2 łazienki, a także balkon. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 000 zł55 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie z 2 oddzielnymi pokojami, niezależna kuchnia o powierzchni 55 m2 w świetnej lokalizacji - 5 minut do stacji metra natolin, spokojna okolica niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji tuż przy metrze na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku Na to przestrzenne mieszkanie o powierzchni 53m2 składają się: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

466 000 zł53 m² 8 839,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Metro Natolin - osiedle Małej Łąki. Oferujemy Państwu do sprzedania 2 pok. mieszkanie o pow. 52,72m2, piętro 3/3 bez windy. M spóldzielcze własnościowe z kw. Kuchnia osobna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

450 000 zł53 m² 8 491 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

S/3849 Szczegóły ogłoszenia: powierzchnia: 53 mliczba pokoi: 2rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Piętro: parter Liczba pięter: 4 Materiał budynku: wielka płyta Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, z dużą widną kuchnią, osobną łazienką oraz oddzielną toaletą. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na wysokim parterze w trzy piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

559 000 zł64 m² 8 803,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63,5 m2 na Natolinie, jednopoziomowe z oddzielną kuchnią. Znajduje się na parterze, 3 piętrowego budynku z 1987 roku. Forma własności: własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

588 000 zł64 m² 9 201,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzypokojowe mieszkanie na Ursynowie, o pow. 64 m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 pietrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

619 500 zł85 m² 7 262,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Ursynowie o powierzchni 85 m2 idealne dla rodziny lub pod wynajem. 400m do metra Natolin. Mieszkanie nie wymaga dużego nakładu finansowego. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

559 000 zł64 m² 8 803,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokoje - 100-metrowy ogródek - oddzielna kuchnia - niedaleko metro - miejsca parkingowe Ustawne, dobrze doświetlone pokoje. Oddzielna, duża kuchnia , z miejscem do spożywania posiłków. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

550 000 zł64 m² 8 661 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferujemy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na warszawskim ursynowie/natolinie. Salon o pow. ok. 19 m2 z wyjściem na południowy balkon i ogród o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

570 000 zł64 m² 8 920,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

485 000 zł52 m² 9 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe na Natolinie przy ul. Małej łąki o pow. 52,5m2 Dwustronne ze wschodnio-zachodnią ekspozycją okien. Bardzo ustawne łatwe do zaaranżowania. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

633 000 zł84 m² 7 526,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zadbane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Ursynowie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, położone przy metrze Natolin (500m), w sąsiedztwie Lasu Kabackiego (500 m), przy ul. Małej Łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

570 000 zł64 m² 8 920,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Małej Łąki blisko metra Natolin w bloku z 1985 roku. Lokal znajduje się na 2. piętrze, 3 piętrowego budynku. Na powierzchnie 63,90 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwu pokojowe z oddzielną kuchnią i dużą łazienką, funkcjonalne 52 metry kwadratowe. W skład mieszkania wchodzą: sypialnia, salon, wygodna i przestronna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 3 pokojowe (2 sypialnie, kuchnia (lodówka, zmywarka, piekarnik i płyta gazowa) otwarta na salon, łazienka z wanną i wc, pralnia (pralka), do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

470 000 zł58 m² 8 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

***biuro City profit Nieruchomości prezentuje *** kapitalna lokalizacja na natolinie wśród zieleni I parku Mieszkanie do remontu Mieszkanie 2-pokojowe 57.5m2 znajdujące się przy ulicy Małej Łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 000 zł55 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie powierzchnia 57 m z 10m loggią i możliwością adaptacji na dodatkową powierzchnię użytkową typu ogród zimowy oraz 10m piwnicą przy ulicy Małej Łąki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

485 000 zł63 m² 7 674,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

W ofercie mamy do zaproponowania na sprzedaż słoneczne, ładne rozkładowe i bardzo jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2 m2 na Ursynowie w pobliżu stacji metra. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małej Łąki

Kabaty,Warszawa

998 000 zł128 m² 7 766,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Kabaty - oferujemy Państwu do sprzedania atrakcyjne 2 poziomowe mieszkanie na kameralnym osiedlu z lat 1998-2000 cegla, dachy dachówka ceramiczna, własne garaże,. . dolny poziom 74m obejmuje dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

485 000 zł63 m² 7 674,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż oferujemy doskonale rozplanowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2 m 2 położone w w doskonałej lokalizacji - do stacji metra Natolin 10 min. pieszo. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

485 000 zł63 m² 7 674,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie na Ursynowie w bardzo dobrym standardzie. Przy ulicy Stryjeńskich. Cena jak bezpośrednio. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63.2m2. Ustawne, widne, rozkładowe. Piętro 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

495 000 zł63 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie ul. Małej Łąki Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Powierzchnia mieszkalna 63,2 m2 w której skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

485 000 zł63 m² 7 674 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferujemy do sprzedaży: mieszkanie 3 - pokojowe o metrażu 63,2m2 w świetnej lokalizacji na Natolinie (ok. 700m do stacji metro Natolin). Lokalizacja: metro Natolin, obok szkoła, sadek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe, mieszkanie o powierzchni 54 m2 z oddzielną kuchnią, na wysokim parterze przy ul. Małek łąki na zielonym Ursynowie. Mieszkanie ma funkcjonalny rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

1 000 000 zł128 m² 7 782 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Bez prowizji Tylku o nas przestrzenne, ładne 5 - pok. mieszkanie + garaż + możliwość parkowania drugiego samochodu przed garażem! Piwnica 3m2 w cenie! Oferujemy do sprzedaży: przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

649 000 zł84 m² 7 717 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Dla rodziny - 4 pokoje rozkładowe, z osobną dużą kuchnią I balkonem! super lokalizacja - Natolin blisko stacji metra oraz Lasu Kabackiego. Lokal rozkładowy - do wszystkich pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

500 000 zł63 m² 7 911 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rozkładowe mieszkanie na Ursynowie Łazienka z wanną oraz kabiną prysznicową, osobno pomieszczenie wc. Remont łazienki jak i ubikacji przeprowadzony był w 2014 roku. Kuchnia jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu do wynajmu zadbane, czyste, wygodne, jasne, ciche, 3 pokojowe 63 m2 mieszkanie zlokalizowane w środku zielonego osiedla. Kameralny budynek (z 1986 r) i sąsiedztwo. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 700 zł69 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie w genialnej lokalizacji przy Metrze Natolin na Ursynowie. Słoneczne, przestronne i wygodne na ulicy Małej Łąki. Lokal jest utrzymany w jasnych barwach. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

470 000 zł62 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Trzy pokoje z widną kuchnią na cichym i zielonym Ursynowie, przy metrze Natolin, w niskim bloku Księga Wieczysta, grunty Uregulowane Mieszkanie trzypokojowe na Ursynowie 62 m2. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

975 000 zł78 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie na Ursynowie Skład: -2 sypialnie - 11 m2, 12 m2, -salon 27 m2 z wyjściem na taras z zejściem do ogrodu -kuchnia 15 m2 z możliwością zrobienia dodatkowego pokoju lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

500 000 zł55 m² 9 091 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Słoneczne mieszkanie na Ursynowie W skład lokalu wchodzi: mały hol, pokój dzienny z aneksem kuchennym, pokoju / sypialnia, duży pokój oraz łazienka. Wymieniona została podłoga, drzwi,.